Dziś jest: Wtorek, 27 października 2020, godzina 21:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybkie pytanie - Szybka odpowiedź

Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
Nishrek
Wiadomość [#181]: 26.04.2012 o 11:17

Konto skasowane

(...)

no nie całkiem, do tego jeszcze dochodzi np. strenght w przypadku obrażeń fizycznych

By być ścisłym. Wartość wyświetlana w inwentarzu pod hasłem Damage to nie jest faktyczny DPS. Jest to tzw. wartość oczekiwana biorąca pod uwage prawdopodobieństwo krytyka.

Jak ktoś jest ciekawy wzór jest następujący. Działa z jedną bronią, z dwoma o takim samym APS, przy różnych APS musi być coś jeszcze co powoduje że się nie zgadza.

((MinDmg + MaxDmg)/2) * APS * Atr) * CritDmg * CritChance) + ((MinDmg + MaxDmg)/2) * APS * Atr)*(1 - CritChance))

Min/MaxDmg - odpowiednie obrażenia po uwzględnieniu bonusów ze wszystkich przedmiotów (ringi etc)
APS - finalna prędkość ataku z okna Details
Atr - mnożnik z głównego atrybutu klasy. Np dla 30 będzie to 1,3.
CritDmg - mnożnik obrażeń krytycznych. Dla domyslnego +50% bedzie to 1,5
CritChance - Sznasa na krytyka. Domyslnie jest to 0,05 (5%)

No i chyba tyle.

[Edycja Nishrek - 26.04.2012 o 11:17]

[Edycja Nishrek - 26.04.2012 o 11:18]

[Edycja Nishrek - 26.04.2012 o 11:18]

Nolaan
Wiadomość [#182]: 26.04.2012 o 13:10

Konto skasowane

no nie całkiem, do tego jeszcze dochodzi np. strenght w przypadku obrażeń fizycznych

Tutaj chodziło o dps broni, a nie postaci.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
krowa
Wiadomość [#183]: 26.04.2012 o 14:14

Konto skasowane

A od kiedy to bron sama z siebie zadaje jakikolwiek dps confused.gifconfused.gifconfused.gif
Zeby zadawala obrazenia to ktos musi ją wziąć w łapsko i jej uzyc. W przypadku broni samej w sobie mozna mowi o jej teoretycznych obrazeniach ale nie o Damage per Second.
Tak jak w Wowie, postac sobie stoi, bron trzyma w łapie a dps meter nic nie pokazuje, dps zero, co jest confused.gif Bo trza owej broni uzyc by miec jakikolwiek dps

Zeby nie zbaczac z tematu to ma ktos moze jakies blizsze info i pomocnikach i tym jakims nastepcy krowiego poziomu?

[Edycja krowa - 26.04.2012 o 14:16]

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
kwasny
Wiadomość [#184]: 26.04.2012 o 15:03

Konto skasowane

czy polska wersja D3 bedzie wydana w dniu premiery?

Hoage
Wiadomość [#185]: 26.04.2012 o 15:16

Konto skasowane

Prawie wszystkie wersje Diablo 3 sprzedane w Polsce będą po polsku, napewno to się tyczy wszystkich sklepów w Polsce sprzedających hurtowo, nie mówie o sprzedażach na allegro czy innych aukcjach gdzie mogą być różne wersje językowe.

BattleTag

ArcyArtur#2273
bialasq
Wiadomość [#186]: 26.04.2012 o 16:57

Konto skasowane

krowa napisał
A od kiedy to bron sama z siebie zadaje jakikolwiek dps confused.gifconfused.gifconfused.gif
Zeby zadawala obrazenia to ktos musi ją wziąć w łapsko i jej uzyc. W przypadku broni samej w sobie mozna mowi o jej teoretycznych obrazeniach ale nie o Damage per Second.
Tak jak w Wowie, postac sobie stoi, bron trzyma w łapie a dps meter nic nie pokazuje, dps zero, co jest confused.gif Bo trza owej broni uzyc by miec jakikolwiek dps

Zeby nie zbaczac z tematu to ma ktos moze jakies blizsze info i pomocnikach i tym jakims nastepcy krowiego poziomu?

Póki co nieplanowany jest krowi poziom ani nic podobnego.

Quad
Wiadomość [#187]: 26.04.2012 o 17:52

Konto skasowane

witam
mam pytanie z innej beczki .
rozumiem ze serwery beda rozdzielone na regiony : amerykanski , europe i azje .
i teraz moje pytanie -o rmah chodzi, bo z tego co wyczytalem to kazdy z tych regionow bedzie mial oddzielny dom aukcyjny - czy to znaczy jezeli jestem np z europy bede mogl kozystac z domu aukcyjne tylko z europy czy tez jesli stworze postac na serwie amerykanskim bede mogl kozystac z ich domu aukcyjnego w US.
Logiczne by bylo ze tylko z europejskiego moge kozystac - dobrze kombinuje ?
prosze o odpowiedz zorientowanych.

kwasny
Wiadomość [#188]: 26.04.2012 o 18:17

Konto skasowane

Hoage napisał
Prawie wszystkie wersje Diablo 3 sprzedane w Polsce będą po polsku, napewno to się tyczy wszystkich sklepów w Polsce sprzedających hurtowo, nie mówie o sprzedażach na allegro czy innych aukcjach gdzie mogą być różne wersje językowe.

dzieki

Nolaan
Wiadomość [#189]: 26.04.2012 o 18:24

Konto skasowane

Quad napisał
witam
mam pytanie z innej beczki .
rozumiem ze serwery beda rozdzielone na regiony : amerykanski , europe i azje .
i teraz moje pytanie -o rmah chodzi, bo z tego co wyczytalem to kazdy z tych regionow bedzie mial oddzielny dom aukcyjny - czy to znaczy jezeli jestem np z europy bede mogl kozystac z domu aukcyjne tylko z europy czy tez jesli stworze postac na serwie amerykanskim bede mogl kozystac z ich domu aukcyjnego w US.
Logiczne by bylo ze tylko z europejskiego moge kozystac - dobrze kombinuje ?
prosze o odpowiedz zorientowanych.

Będą trzy serwery, ale niezależnie od tego gdzie kupiłeś gre będziesz mógł zalogować się na każdy. Jak stworzysz postać na serwerze amerykańskim to przedmioty dla tej postaci będziesz mógł kupić tylko i wyłącznie na RMAH amerykańskim.

krowa napisał
A od kiedy to bron sama z siebie zadaje jakikolwiek dps confused.gif confused.gif confused.gif

http://eu.battle.net/d(...)hand-axe - broń ktorej "nikt nie ma w łapsku" i o dziwo ma DPS podany...

A co do krowiego levelu to mówili oficjalnie że nie będzie, ale na pewno jakiś ukryty level zrobią o którym nic nie będą mówili co byśmy sami znaleźli.

Hoage napisał

W Polsce pewnie prawie wszystkie będą po polsku, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie ściągnąć klienta w innym języku i grać po rosyjsku ;)

[Edycja Nolaan - 26.04.2012 o 18:28]

HAKUNA MATATA
Quad
Wiadomość [#190]: 26.04.2012 o 18:34

Konto skasowane

dobra bede mogl kupic ale czy bede mogl np sprzedac cos co znalazlem na serwerze amerykanskim ?
troche to bezsensu - bo np wtedy chinole beda graly na europejskich serwerach i beda tu sprzedawac to co znalezli .
moglbym prosic o jakies zrodlo .
- nie widze zatem sensu rozdzielania domow aukcyjnych skoro kazdy moze sobie grac na jakim serwie chce - i tam tez sprzedawac / kupowac itemy . czy to aby napewno dziala w ten sposob?
mi sie wydaje aczkolwiek nie wiem dlatego pytam - ze grac sobie mozemy na kazdym z serwow ale dom aukcyjny mamy 1den przypisany do regionu .

z gory dzieki za poprzednia odpowiedz i oczekuje nastepnej smiley.gif

cyd
Wiadomość [#191]: 26.04.2012 o 18:37

Konto skasowane

Witam, mam pytanie, czy tryb HC jest dostepny od poczatku czy np. od inferno lub jakiegos lvl? Oraz czy na HC są mocniejsze moby, wieksza szansa trafienia fajnego itemu?

Nolaan
Wiadomość [#192]: 26.04.2012 o 19:45

Konto skasowane

Quad napisał
dobra bede mogl kupic ale czy bede mogl np sprzedac cos co znalazlem na serwerze amerykanskim ?
troche to bezsensu - bo np wtedy chinole beda graly na europejskich serwerach i beda tu sprzedawac to co znalezli .
moglbym prosic o jakies zrodlo .
- nie widze zatem sensu rozdzielania domow aukcyjnych skoro kazdy moze sobie grac na jakim serwie chce - i tam tez sprzedawac / kupowac itemy . czy to aby napewno dziala w ten sposob?
mi sie wydaje aczkolwiek nie wiem dlatego pytam - ze grac sobie mozemy na kazdym z serwow ale dom aukcyjny mamy 1den przypisany do regionu .

z gory dzieki za poprzednia odpowiedz i oczekuje nastepnej smiley.gif

Nie pamiętam źródła, kiedyś było sporo blue post'ów na temat RMAH, nie chce mi się szukać.
Jak sobie stworzysz postać na serwerze amerykańskim, tam znajdziesz przedmiot to będziesz go mógł sprzedać tylko na RHAH amerykańskim.
Tak, Chińczycy będą grali na serwerach amerykańskich/europejskich i będą sprzedawali na nich itemki.
Rozdzielanie ma taki sens, że jak grasz na serwerze europejskim i na nim stworzyłeś postać i znalazłeś itamka to będziesz mógł go sprzedać tylko na europejskim.
Trzeba sobie uświadomić że serwery będą miały oddzielną listę postaci, więc nie będzie tak że grasz na europejskim, zgarniasz itemki, przechodzisz na amerykański i sprzedajesz. Będziesz grał na europejskim, zdobywał levele i itemki po czym przejdziesz na amerykański i tam nie będziesz miał nic, żadnej postaci.

cyd napisał
Witam, mam pytanie, czy tryb HC jest dostepny od poczatku czy np. od inferno lub jakiegos lvl? Oraz czy na HC są mocniejsze moby, wieksza szansa trafienia fajnego itemu?

Tutaj nie jestem na 100% pewny ale raczej HC będzie dostępny po przejściu D3 na poziomie normal. HC będzie się różnił tylko tym że jak zginiesz to koniec.

[Edycja Nolaan - 26.04.2012 o 19:47]

HAKUNA MATATA
Gambel
Wiadomość [#193]: 26.04.2012 o 19:46

Konto skasowane

Tryb hc odblokowuje sie gdy na koncie bedziesz psiadal 10lvl ktorejs z postaci, przynajmniej w becie tak bylo.

Quad
Wiadomość [#194]: 26.04.2012 o 20:11

Konto skasowane

okej dzieki za info .
czyli wniosek z tego plynie taki ze handlem itemami za kase beda zajmowac sie chinole - zarowno w usa jak i europie - rajt : )

Dreathan
Wiadomość [#195]: 26.04.2012 o 21:21

Konto skasowane

Tryb HC napewno nie bedzie odblokowany po dojsciu na 10 lv. Trzeba osiagnac 60 poziom aby moc stworzyc postac na HC.

RaQ-HPL
Wiadomość [#196]: 27.04.2012 o 15:42

Konto skasowane

Dreathan napisał
Tryb HC napewno nie bedzie odblokowany po dojsciu na 10 lv. Trzeba osiagnac 60 poziom aby moc stworzyc postac na HC.

Żródło?

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Hoage
Wiadomość [#197]: 27.04.2012 o 15:48

Konto skasowane

Dreathan napisał

Ale bredniehahaha.gif
Blizz wypowiadał się, ż HC jest odblokowywany po przejściu NORMAL na SC, jedynie w bete wprowadzili możliwość zagrania w HC, jeśli się mylę i HC w full będzię też już od 10lvl na SC to niech mnie poprawi razem z potwierdzonym źródłem, bo żadnych innych informacji nie znamdiablotin.gif

BattleTag

ArcyArtur#2273
Dy
Wiadomość [#198]: 27.04.2012 o 18:20

Konto skasowane

Hi.
Do przejścia będą akty tak jak w DII? jeżeli tak to wiadomo ile ich będzie?

BattleTag: Dynia#2681
Hoage
Wiadomość [#199]: 27.04.2012 o 18:22

Konto skasowane

4 Aktydiablotin.gif

[Edycja Hoage - 27.04.2012 o 18:22]

BattleTag

ArcyArtur#2273
Dy
Wiadomość [#200]: 27.04.2012 o 18:28

Konto skasowane

szkoda że tak mało ale trudno, chyba warto kupić smiley.gif

BattleTag: Dynia#2681
REKLAMA
Strona 10 z 48.
Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :