Dziś jest: Wtorek, 27 października 2020, godzina 21:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybkie pytanie - Szybka odpowiedź

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
Nolaan
Wiadomość [#161]: 23.04.2012 o 13:12

Konto skasowane

Badtroll napisał
pytanko:

Czy ktos wie jak bedzie wygladał podział an serwery ?? czy bedzie polski serwer D3 ? Czy bedziem ysie zapisywac przy tworzeniu postaci, czy moze bedzie nas przypisywac randomowo ?

no to jeszcze jedno pytanie:

Czy moderator forum o diablo planuje założyć gildie która będzie zbierać graczy z tego forum, czy raczej każdy sobie rzepke skrobie ?

Niezależnie od tego gdzie kupiłeś gre, będziesz miał do wyboru 3 serwery: Amerykański, Europejski i Azjatycki, na każdym będziesz mógł mieć 10 postaci i każdy z nich będzie miał swój oddzielny RMAH. Nie będą miały one ze sobą żadnego połączenia, czyli twoja postać na Europejskim i Amerykańskim nie będą dzielić skrzynki. Postać na Europejskim nie będzie mogła korzystać z Amerykańskiego RHAM i vice versa.

Jako że na raz mogą grać tylko 4 gracze razem nie wiem czy gildia miała by tutaj dużo sensu, może raczej jakaś lista polskich graczy, co by ktoś chciał pograć z rodakami, a akurat żadni koledzy nie grają.

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Badtroll
Wiadomość [#162]: 23.04.2012 o 14:47

Konto skasowane

dzieki za info. Co du idei guildi to sie troche nie zgodze. Dobrze by było mieć stałą grupę ludzi, któzy w razie czego pomogą w 'q', albo posłużą radą jak się ubrać, jak podchodzić do bossa itp.
Dla mnie robienie z D3 singla jest trochę minusem, ale to tylko takie moje zdanie ( wszakże jestem zboczony po WOW-ie ).

Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie.
KotNaKacu
Wiadomość [#163]: 23.04.2012 o 18:58

Konto skasowane

Postacie,itemy, osiągnięcia z bety wiadomo - papa. Ale jak sprawa wygląda z friends na BN? Czy jak teraz kogoś dodałem do listy friends, to zostanie on na niej i po premierze będę go tam miał, czy też to zostanie skasowane?

Zadeklarowany miłośnik kotów smiley.gif Stan posiadania 5 sztuk.
"I jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo" Łukasza 6:31
GreeD
Wiadomość [#164]: 23.04.2012 o 19:03

Konto skasowane

w Sc2 w czasie bety było tak że znajomi też byli kasowani i trzeba było na nowo dodawać . więc możliwe że w Diablo będzie to samo .

FrozenFire
Wiadomość [#165]: 23.04.2012 o 19:11

Konto skasowane

Spisz znajomych na kartkę ;d

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
Fabu
Wiadomość [#166]: 23.04.2012 o 19:19

Konto skasowane

Witajcie ,mam pytanie.
czasami zdarzał mi się dość spory spadek fps ,z 70 do 10-20 . na becie ,myslicie ,ze jakby to była pełna wersja gry to chodziłoby to inaczej?

Sok
Wiadomość [#167]: 23.04.2012 o 20:37

Konto skasowane

Też tak mam, na amerykańskim forum bety sporo osób wypowiedziało się na ten temat. Na ten moment Bli$$ stwierdził że po prostu klient bety jest zupełnie inny niż full wersja i full będzie znacznie lepiej działać. Jednak dziwne jest że części ludzi działa dobrze a innym bardzo źle. Pozostaje tylko zaufać Bli$$owi, ale raczej starałbym się nie martwić na Twoim czy moim miejscu.

Battletag: Sok#1794 Jeśli chcesz pograć zapraszaj!
bialasq
Wiadomość [#168]: 23.04.2012 o 20:44

Konto skasowane

Mój komputer spełnia rekomendowane wymagania, a gra cięła się w niektórych momentach, ze postać nie przechodziła tylko przeskakiwała z miejsca na miejsce, no ale nie ma co się spinać, finalna wersja na pewno będzie bardziej dopracowana, choć na becie jak wywaliłem sporo procesów z menadżera zadań to gra chodziła o wiele płynniej.

@Sok, być może inna konfiguracja komputerów jest bardziej przystosowana pod betę, oryginał na pewno będzie przystosowany na bardziej różnorodne konfiguracje.

[Edycja bialasq - 23.04.2012 o 20:46]

Hoage
Wiadomość [#169]: 23.04.2012 o 21:25

Konto skasowane

Wpływ na spadki fpsów u różnych osób mają serwery blisa a kąkretnie chodz mi o battlenet. Miałem okazje testować bete u 3 właścicieli bety u dwóch beta ładnie chodziła a u trzeciego cieła się postać wpadała na niewidzilne ściany, a grałem na tym samym sprzęcie i tych samych ustawieniach

BattleTag

ArcyArtur#2273
bialasq
Wiadomość [#170]: 23.04.2012 o 22:55

Konto skasowane

Czym się różni damage per second od attacks per second ?

KotNaKacu
Wiadomość [#171]: 23.04.2012 o 23:06

Konto skasowane

No właśnie kurka!

"FrozenFire-wygląda mroczniej niż diablo ;p

Jako ciekawostke powiem że właśnie skończyłem grać u kumpla na lapku z dość słabym konfigiem-core2duo 2,2 ghz,4gb ram,windows 7 64bit,geforce g102m 512mb(szczególnie mam na myśli karte graficzną która jest po prostu mizerna) i powiem Wam że byłem w szoku że beta tak dobrze działała-na najniższych detalach śmigała jak złoto i to dosłownie wszędzie,gdy zmieniliśmy ustawienia na lepsze(tekstury high,cienie medium)również działała bez zarzutu,zdarzały się jedynie lekkie spowolnienia w lokacjach typu komnata Leorica albo nieco wcześniej ta lokacja z tymi wierzyczkami gdzie też było dużo przeciwników,ale ogólnie spoko-trzeba więc przyznać żę optymalizacja jest naprawde dobra skoro gra działa bez zarzutu na takiej karcie..."
Z najnowszego newsa cytat.
Może nie mam kombajnu, ale zdecydowanie lepszy sprzęt mam, a działało mi co najmniej tak samo, jak nie gorzej momentami. Gdzie tu sprawiedliwość?smiley.gif Gdzie logika...

bialasq napisał
Czym się różni damage per second od attacks per second ?

1) DPS - średnia ilość zadawanych obrażeń na sekundę.
2) ilość ataków na sekundę (parametr ważny np przy takich opcjach jak kradzież HP od mobów).

[Edycja KotNaKacu - 23.04.2012 o 23:07]

Zadeklarowany miłośnik kotów smiley.gif Stan posiadania 5 sztuk.
"I jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo" Łukasza 6:31
bialasq
Wiadomość [#172]: 23.04.2012 o 23:29

Konto skasowane

DPS jeszcze czaiłem, ale z tym APS to mi pomogłeś, dzięki

[Edycja bialasq - 24.04.2012 o 16:11]

soul83
Wiadomość [#173]: 25.04.2012 o 09:01

Konto skasowane

mam załóżmy broń z + 2 dmg od ognia. Czy w ogólnej statystyce broni mówiącej o jej obrażeniach jest to uwzględnione czy muszę sam sobie dodawać?

Nolaan
Wiadomość [#174]: 25.04.2012 o 09:19

Konto skasowane

soul83 napisał
mam załóżmy broń z + 2 dmg od ognia. Czy w ogólnej statystyce broni mówiącej o jej obrażeniach jest to uwzględnione czy muszę sam sobie dodawać?

Dodatkowe obrażenie są już uwzględnione w DPS'ie i w min-max obrażeniach.

HAKUNA MATATA
funboy
Wiadomość [#175]: 25.04.2012 o 10:55

Konto skasowane

Elo

Wiecie może czy wymagania bety w którą graliśmy sobie przez wekkend będą różniły się od finalnej wersji gry. Beta mimo moich obaw śmigała elegancko na full i nawet ani razu nie przycieła.
Słyszałem jednak żeby nie sugerować się tym bo beta a final to 2 różne rzeczy. Jak z tym jest naprawde?

mlody38
Wiadomość [#176]: 25.04.2012 o 13:45

Konto skasowane

[Edycja KotNaKacu - 23.04.2012 o 23:07]
DPS - średnia ilość zadawanych obrażeń na sekundę.

Nie średnia tylko w ogóle ilość obrażeń zadanych w ciągu sekundy.

Nolaan
Wiadomość [#177]: 25.04.2012 o 14:18

Konto skasowane

DPS - Damage Per Second - Obrażenia na sekundę

(minimalne obrażenia + maksymalne obrażenia) /2 (czyli średnia). Wynik * prędkość broni.

[Edycja Nolaan - 25.04.2012 o 15:38]

HAKUNA MATATA
Nishrek
Wiadomość [#178]: 26.04.2012 o 08:40

Konto skasowane

Czy jakaś dobra dusza moze mi powiedzieć jak mam zrobić by po zalogowaniu się na forum BN nie wyświetlało mi "Nie znaleziono postaci"? Mam betę na koncie, i BattleTaga jakby kto pytał.

iploman
Wiadomość [#179]: 26.04.2012 o 09:26

Konto skasowane

Wydaje mi się że stronka nie obsługuje postaci z bety. Po premierze gry powinno być ok ;)

mlody38
Wiadomość [#180]: 26.04.2012 o 10:29

Konto skasowane

Nolaan napisał

DPS - Damage Per Second - Obrażenia na sekundę

(minimalne obrażenia + maksymalne obrażenia) /2 (czyli średnia). Wynik * prędkość broni.

[Edycja Nolaan - 25.04.2012 o 15:38]

no nie całkiem, do tego jeszcze dochodzi np. strenght w przypadku obrażeń fizycznych

REKLAMA
Strona 9 z 48.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :