Dziś jest: Sobota, 25 maja 2019, godzina 20:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybkie pytanie - Szybka odpowiedź

Pierwsza     <<   <   ... | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 |   >   >>     Ostatnia
JerCic
Wiadomość [#881]: 10.11.2012 o 14:22

Konto skasowane

mam nadzieje ze wyrobią się do 2godz. bo aukcja mi się kończy...

oger123
Wiadomość [#882]: 10.11.2012 o 14:57

Konto skasowane

No do chuuja... niech to włączą... Paragony sie same nie wbiją;( Btw... wiecie moze czy za 100 kk kupie dwie bronie 1h pod dw lepsze razem niz skorn 1240 dps, life steal 4.6, 160 crit, socket?

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
oloow
Wiadomość [#883]: 10.11.2012 o 15:25

Konto skasowane

NO HALOOO!!!!!

nabonid
Wiadomość [#884]: 10.11.2012 o 16:33

Konto skasowane

http://www.liveleak.com/view?i=c92_1337373404

Vaeryn
Wiadomość [#885]: 13.11.2012 o 14:31

Konto skasowane

oger123 napisał
Nie wiem czy nie lepiej teraz wchodzic na The Keep Depths Level 3 i wracac na 2... Droga(krotka) jest zawsze praktycznie taka sama, a sa 2-3 elity i packi jak na poziomie 2.

Zależy co się robi. Jeśli się tylko expuje to szlak Alkaizera powinien być optymalny, bo tam wszystko zostało pomyślane pod exp, czyli na Core of Arreat i Damned1, gdzie nie ma na ogół za dużo licznych pack zwykłych mobów, ale jest sporo elit jak na takie małe popierdułki, nabija się nefalemy na elitach żeby zwiększyć expa i z nefalemami wbija się w gęste od mobów crater2, keep2, korsikk. Jak się tłucze dla legend albo żółtych to pewnie optymalne jest okrążanie całego aktu 3-go.

krowa napisał
Nie żartujcie ze te 5 lokacji mozna zrobic w 15 minut ?

Da się i poniżej 10-ciu zejść. Trzeba mieć tylko przyzwoity eq żeby wszystko padało jak muchy.

oger123 napisał
No do chuuja... niech to włączą... Paragony sie same nie wbiją;( Btw... wiecie moze czy za 100 kk kupie dwie bronie 1h pod dw lepsze razem niz skorn 1240 dps, life steal 4.6, 160 crit, socket?

Patrząc na opis streama to pewnie już kupiłeś. Nie mogę sprawdzić, bo nie działa mi tej twój battletag. I pod EU i US nie znajduję barba tylko jakiegoś WD, http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cheeroke-2999/ Przeglądam jednak 1h w poszukiwaniu lepszego dla siebie i wydaje mi się, że za 100kk da radę dwa kupić lepsze od skorna. Problem może być z wykrzesaniem LS na obydwu. Nie lepiej mieć to na jednym tylko i dodatkowe LS z belta? Jakiś dobry "Lamentation" albo IKK belt albo coś.

[Edycja Vaeryn - 13.11.2012 o 14:34]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
krowa
Wiadomość [#886]: 13.11.2012 o 17:58

Konto skasowane

A da sie zlozyc equip w miare sensowny na inferno zeby jeszcze do tego miac duuuuzo MF i GF confused.gif I jeszcze jedno czy resy na all na poziomie 600+ to nieco na wyrost jak na inferno i lepiej zmniejszyc a powiekszyc np hp czy obrone ( dla czarodziejki ) ?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
Vaeryn
Wiadomość [#887]: 13.11.2012 o 20:48

Konto skasowane

Wszystko się da jak się ma kasę. Tyle, że jak będziesz chciał mieć na raz GF, MF i DPS to pewnie wyjdzie z tego mniej dps niż bez GF i MF i wtedy będzie trzeba dłużej tłuc moby co w ostatecznym rozrachunku może się nie opłacać (lepiej często szybciej mimo, że z mniejszym MF). Nie wiem jak tam masz z AllRes - to jest kwestia tego w jakim buildzie grasz, co dokładnie tłuczesz i tak dalej. Trzeba mieć tyle hapów, resów i zasadniczo obrony żeby albo nie ginąć, albo ginąć rzadko i dodatkowo posuwać się stabilnie do przodu nie kajtując wszystkiego godzinami (jakiś kontrolowany kajt to jeszcze spox) dookoła mapy bo to na ogół spowalnia.

[Edycja Vaeryn - 13.11.2012 o 20:49]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
krowa
Wiadomość [#888]: 13.11.2012 o 21:03

Konto skasowane

Mam tak http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Alastor-2918/hero/5836481 resy mam wszystkie powyzej 640

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
nabonid
Wiadomość [#889]: 14.11.2012 o 02:00

Konto skasowane

Jestes jeszcze na dorobku wiec: olewasz GF i MF. To nie mus dla ciebie w tej chwili.
Majac taki dps robil bys bez problemu inferno, ale: masz za malo HP, nie masz LoH. A poty maja cd. Pewno masz problemy z czempionami.
Wywal na razie 2 zolte gemy i wsadz te z vitality. Do Force Weapon ja bym zmienil rune na ta z life stealem, do czasu az zdobedziesz jakis LoH. Jak czesto padasz, wez pasyw z redukcja obrazen i zrezygnuj z glass cannon. Wywal Diamond skin i wez teleport, bedziesz bardziej mobilny walczac z czempionami. Uzywasz archona wiec poza nim wystarczy jeden spell dps. Moja propozycja to zamiana jednego z twoich spelli dps na Familiara. Runa do niego na poczatku druga lub trzecia. Zwiekszysz swoja przezywalnosc. Jak juz survival nie bedzie problemem, to wez pierwsza rune dla zwiekszenia dps-u. Jak podbijesz crit chance to wez jako pasyw Critical Mass. To KLUCZOWY pasyw, dzieki temu bedziesz dluzej w archonie.
Masz tone inta ale maly dps, powod - brak chc, ias i chd. Tymi trzema statami sie kieruj przy najblizszych zakupach. Pamietaj o brakujacym tobie LoH i podbij vitality.
Jak koniecznie chcesz utrzymac dps po powyzszych zmianach talentow to np. kup Andariel's Visage. Mozna tanio dorwac ale starcisz socket w helmie. Tak patrze na AH andy bez socketu +160 int, +30 all res, 4.5 chc, 8-9%ias jakies 200-300k. Taka andy podniesie tobie w tej chwili dps z 55k do 59k unbuffed. Nie kupuj itemow na slepo, ZAWSZE uzywaj kalkulatora. Czasami mozna sie zdziwic, ze wydalo sie kupe kasy na upgrade a tu nagle dps spadl.^^
Ja uzywam tego http://theasiangamer.com/d3-damage-calculator/

Vaeryn
Wiadomość [#890]: 14.11.2012 o 05:15

Konto skasowane

Ja bym póki co ubrał się tak:

To build sprzed paru miesięcy, ale powinien spoko działać, bo działał w odpowiedniku MP2-3 w akcie 2-gim parę miechów temu właśnie. Ubierz się tak żeby z followerem (templar) mieć 300 albo prawie 300 magic find (Sunkeeper 1h u followera daje chyba do 45 magic find, kup najtańszy), jakieś 1000+ health regen, zero albo prawie zero hapów na sprzęcie (ja mam tam 7k+ a można mieć nawet poniżej 5k), im mniej tym lepiej oraz jak najwięcej dps przy okazji i spróbuj pofarmić Akt3 MP0 zbierając żółte i legendy jak polecą. Jak się nie uda (czyli jeśli niektóre moby będą cię na 1 strzał składać) to farm Akt1 MP1 albo Akt MP1. Posprzedawaj co się uda i co znajdziesz i potem jak będziesz miał kasę już ubierz się normalnie. Na 4-5 sprzętach kup health regen, a na reszcie wiadomo - jak najwięcej inta, sockety podokładane intem, crit, crit dam, int, avg damage na ringach i amuletach, crit, int na bracerach, crit, crit dam, int na rękawicach, crit, int na hełmie, jak najlepsza broń 2h albo jak najlepszy 1h + offhand z jak największych damagem, critem i najlepiej socketem.

Jak się uda możesz pokombinować żeby mieć MF i GF zamiast tylko MF. W buildzie chodzi o to, żeby błyskiem regenerować hapy, szybko uciekać teleportem. Jest z nim sporo funu.

Idea jest prosta - jeśli moby nie zdejmują cię na 1 hit przed czym chroni cię force armor to od razu się zregenerujesz na maxa i tak w kółko. Każdy mocniejszy hit powinien uwalniać teleporta.

[Edycja Vaeryn - 14.11.2012 o 05:27]

Zagruu, The Maelstrom
krowa
Wiadomość [#891]: 14.11.2012 o 07:04

Konto skasowane

Troche to skomplikowane co piszecie. Czyli musze szukac itemkow z : intem, vit, szansa na krytyka, zwiekszonymi obrazeniami zwyklymi i od krytykow , regeneracja zycia, resami i kradziezą zycia ( to jest ten LoH ? ).
Na razie w 1 akcie inferno mp0 gra mi sie bardziej niz lajtowo.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
Vaeryn
Wiadomość [#892]: 14.11.2012 o 10:00

Konto skasowane

Taki zestaw można kupić. Nie kosztuje to specjalnie dużo.

Zagruu, The Maelstrom
krowa
Wiadomość [#893]: 14.11.2012 o 13:28

Konto skasowane

Z tymi wlasciwosciami co podałem? Na ah czy na allegro?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
nabonid
Wiadomość [#894]: 14.11.2012 o 13:50

Konto skasowane

Na AH. Rynek sie nasycil i ceny systematycznie spadaja. W sumie to bylo do przewidzenia. Blizz bedzie musial cos z tym zrobic, bo im dochody spadna.^^

Wejdz sobie na profile graczy i zobacz jak sie ubieraja i jak maja talenty. http://www.diabloprogress.com/class.wizard

[Edycja nabonid - 14.11.2012 o 13:52]

helson
Wiadomość [#895]: 14.11.2012 o 22:14

Konto skasowane

Uruchamialem D3 na XP i na 7 a na Vista Home Premium 32 bity niemoge.Instalator pisze mi ze moj system nie spelnia minimalnych wymagan. Wie ktos moze jak temu zaradzic ?

Vaeryn
Wiadomość [#896]: 15.11.2012 o 12:39

Konto skasowane

Tutaj chyba mieli podobny problem: https://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4008281903

Zagruu, The Maelstrom
oger123
Wiadomość [#897]: 16.11.2012 o 00:18

Konto skasowane

Padły serwery czy tylko ja mam problemy z zalogowaniem sie?

nabonid
Wiadomość [#898]: 16.11.2012 o 01:27

Konto skasowane

Masz problem.

helson
Wiadomość [#899]: 16.11.2012 o 10:35

Konto skasowane

Moze mi ktos wyjasnic jak to jest z cenami, czy niektórzy to maja nasrane w mózgu? Oto przykład, pierscien Litania Niepokonanych ( z setu Dzidzictwo strasznych Snów ):
1 - 234 do inta, 57 do dexa, 68 do all res, szansa na krytyka 4,5%, regeneruje 232hp/sek, obniza obrazenia zadane przez elity o 6%
2 - 235 do inta, 100 do vita, 62 do all res, szansa na kryta 4,5%, regen 192hp/sek i obrazenia zadane przez elity zmniejsza o 6%
I teraz nr 1 kosztuje 28kk a nr 2 kosztuje 189kk, czyzby te 100vita byly az tak cenne ? Nie rozumiem niektórych cen, albo Rezonująca Furia za ponad 1kkk !!!

[Edycja helson - 16.11.2012 o 10:36]

oger123
Wiadomość [#900]: 16.11.2012 o 12:19

Konto skasowane

I co mamy Ci powiedzieć? Niektorzy wystawiają drogo bo myślą, że znajdzie sie debil co kupi...a niektore itemy sa naprawde tyle warte. Furia z 1200+dps, life stealem, strenghtem, crit dmg i socketem spokojnie pojdzie za miliard jeśli nie wiecej.

REKLAMA
Strona 45 z 48.
Pierwsza     <<   <   ... | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :