Dziś jest: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019, godzina 23:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybkie pytanie - Szybka odpowiedź

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Sok
Wiadomość [#81]: 14.04.2012 o 13:45

Konto skasowane

Drop jest randomowy, może Cie nawet nie być w pobliżu zabijanego mobka, a i tak wyrzuci on drop dla Ciebie.

Battletag: Sok#1794 Jeśli chcesz pograć zapraszaj!
KotNaKacu
Wiadomość [#82]: 14.04.2012 o 14:06

Konto skasowane

Sok napisał
Drop jest randomowy, może Cie nawet nie być w pobliżu zabijanego mobka, a i tak wyrzuci on drop dla Ciebie.

Gdzieś czytałem, że są pewne obszary zasięgu dla zdobywania exp. Tzn bedąc w mieście nie dostaniesz EXP za potwory zabijane przez członków drużyny, musisz z nimi biegać i być w pobliżu (ten zasięg).
Czy tak samo będzie z dropem?

Zadeklarowany miłośnik kotów smiley.gif Stan posiadania 5 sztuk.
"I jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo" Łukasza 6:31
Hoage
Wiadomość [#83]: 14.04.2012 o 14:34

Konto skasowane

KotNaKacu napisał
Sok napisał

Gdzieś czytałem, że są pewne obszary zasięgu dla zdobywania exp. Tzn bedąc w mieście nie dostaniesz EXP za potwory zabijane przez członków drużyny, musisz z nimi biegać i być w pobliżu (ten zasięg).
Czy tak samo będzie z dropem?

Kiedyś była mowa co do zasięgu członków party do otrzymywania doświadczenia, to była jak dobrze pamiętam odległość taka, że członkowie muszą być widoczni w obszarze minimapy. Zaś co do dropu to nie wiem, napewno trzeba być w tej samej lokacji. W miom przypadku jak grałem w party to raz byłem w sporej odległości odd grupki gdzie nawalali i jak później poszedłem w tamto miejsce to leżał dla mnie niebieski drop.

BattleTag

ArcyArtur#2273
Sok
Wiadomość [#84]: 14.04.2012 o 16:43

Konto skasowane

Glowy sobie nie dam uciąć czy drop będzie leżał jeśli znajdujemy się w zupełnie innej lokacji, Bli$$ard pewnie tego nie usunie bo wiadomo, że to będzie promowało multiboxing (kilka kopii gry odpalonych na raz) co przyniesie im $$$ (a Bli$$ ostatnimi czasy słynie z przesadnego wykorzystywania gier do zbierania kasy, za co nie można ich winić bo każdy chce bić kase na niczym), a ktoś kto będzie chciał efektywnej farmy tylko dla siebie postawi sobie w mieście 3 muły, a potem przeleci się nimi po wyczyszczonych lokacjach zbierając dodatkowy drop.

Battletag: Sok#1794 Jeśli chcesz pograć zapraszaj!
Lamorph
Wiadomość [#85]: 14.04.2012 o 16:55

Konto skasowane

Było kiedyś wyjaśnione przez niebieskich, że musisz być "w zasięgu". Jest to z tego co pamiętam faktycznie obszar minimapy. Nie masz żadnych szans na drop stojąc w mieście podczas gdy ekipa rozwala sobie np. SK. Łatwo to zaobserować chodząc w party np. po katedrze. Jak na chwilę się zatrzymasz a ekipa zniknie na 2 ekrany to chcąc do nich dołączyć zastaniesz wyczyszczone lokacje, ale bez itemów dla ciebie.

Hunter_Killer
Wiadomość [#86]: 14.04.2012 o 22:51

Konto skasowane

Ja mam pytanie - jak to będzie w Diablo 3 z zapisem gry ? smiley.gif podobnie jak w D2, ze po wyłączeniu gry i następnym jej włączeniu jestem w mieście, czy tam gdzie byłem ostatnio ? smiley.gif (jeśli gdzieś było to sorry, ale nie znalazłem w sumie).

Hoage
Wiadomość [#87]: 15.04.2012 o 00:14

Konto skasowane

Tam gdzie miałeś ostatniego checkpointadiablotin.gif

BattleTag

ArcyArtur#2273
ubermad
Wiadomość [#88]: 15.04.2012 o 21:45

Konto skasowane

krowa napisał
1. Będzie krowi lewel ?

[Edycja krowa - 13.04.2012 o 21:50]

Krowi nie, ja bym go nazwał kucykowym lewelem (zabójczo słodkim) :P

barthek
Wiadomość [#89]: 16.04.2012 o 09:26

Konto skasowane

Szukalem, ale nie moglem znalezc na forum - moze ktos podac linki do instalek pelnej wersji D3 (glownie chodzi mi o wersje angielska). Planuje gre sciagnac wczesniej a przed premiera kupic tylko key'a..

FrozenFire
Wiadomość [#90]: 16.04.2012 o 09:45

Konto skasowane

Linki masz w tym temacie :
http://forum.battlenet(...)p;page=6

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
barthek
Wiadomość [#91]: 16.04.2012 o 10:03

Konto skasowane

Niech ci bozia dobrym lootem wynagrodzi ;) Thx!

oko123
Wiadomość [#92]: 16.04.2012 o 14:10

Konto skasowane

Panowie czy preload w polskiej wersji jest dostępny i ktoś link posiada ?

Vegosan
Wiadomość [#93]: 16.04.2012 o 14:28

Konto skasowane

Chłopczyku a moze byś kliknąl w linka 2 posty wyżej ?

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Murzyn1204
Wiadomość [#94]: 16.04.2012 o 18:09

Konto skasowane

Takie pytanko czy na takim laptopie jest wogole szansa zeby d3 poszlo na minimalnych ustawienach chociarz??
System operacyjny: Windows 2.6.1.7600
Typ procesora: AMD Sempron(tm) M120
Szybkość procesora: 2,12 GHz
Pamięć systemowa: 1,75 GB
Model karty graficznej: AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4200
Pamięć karty graficznej: 893 MB
Sterownik karty graficznej: atiumdag.dll
Rozdzielczość pulpitu: 1366x768

Czy wogole jest sens kupienia d3??

summer
Wiadomość [#95]: 16.04.2012 o 18:54

Konto skasowane

ciemno to widzę,
ale napisz do mnie to udostępnię Ci konto i sam się przekonasz smiley.gif

Chcesz zagrać w betę D3? Napisz a udostępnię konto
krowa
Wiadomość [#96]: 16.04.2012 o 21:44

Konto skasowane

ubermad napisał
krowa napisał
1. Będzie krowi lewel ?

[Edycja krowa - 13.04.2012 o 21:50]

Krowi nie, ja bym go nazwał kucykowym lewelem (zabójczo słodkim) :P

Mozesz cos wiecej napisac, prosze ?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
midzi
Wiadomość [#97]: 16.04.2012 o 22:24

Konto skasowane

Czy można prosić o to, aby Yano nie miał prawa ingerować w tematy związane z grą Diablo 3? W pale nie mieści się to jak zamyka za jednym zamachem rozwojowe tematy.

d3clan.um4.pl
Nishrek
Wiadomość [#98]: 16.04.2012 o 23:42

Konto skasowane

Czy ktoś wie jak manualnie usunąć z listy przyjaciół osoby z którymi się ostatnio grało? Ew. jak wyłączyć to auto-zapraszanie?

nashelos
Wiadomość [#99]: 17.04.2012 o 00:19

Konto skasowane

midzi napisał
Czy można prosić o to, aby Yano nie miał prawa ingerować w tematy związane z grą Diablo 3? W pale nie mieści się to jak zamyka za jednym zamachem rozwojowe tematy.

+1

Na chwile obecna jestem uzytkownikiem dwoch forow internetowych. Z czego pierwsze jest o troche powazniejszej tematyce i nigdy nie spotkalem sie z czyms takim jak tutaj... Czy baza danych tego forum ma ograniczenie do 100tematow ze sa one tak nagminnie zamykane? Dlaczego dla Pana Yano jest to az taki problem ze pojawi sie kolejny temat nawet jesli mialby zawierac tylko jedna odpowiedz... Na poczatku myslalem ze yano to jakis nastoletni pan moderator ktory ingeruje w posty tylko dlatego ze moze. Tyle tylko ze data urodzenia wpisana w jego profilu sugeruje co innego.

kapone
Wiadomość [#100]: 17.04.2012 o 01:22

Konto skasowane

+1 widac ze koles niszczy ten dzial

REKLAMA
Strona 5 z 48.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :