Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:33
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Pomoc Diablo 3 wymagania systemowe

Odpowiedź

Temat: Diablo 3 wymagania systemowe

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Gieszu
Wiadomość [#101]: 25.10.2011 o 21:59

Konto skasowane

Yano napisał
przeciez gdyby nie multi to ta gra umarła by po miesiacu, to tylko multi i wszystkie jego dobre, złe i dziwne elementy potrafią przyciagnac ludzi na cale lata gry

i tu się mylisz, gdy wychodziła jedynka i dwójka większość moich znajomych a była ich masa w tym i ja katowaliśmy Diablo na singlu ładnych pare lat. To były czasy brania gier od kumpli więc nikt poza tymi co zakupili grę i mieli internet nie grywał w multi. I dopiero w 2008 gdy zakupiłem kolekcje klasyki zagrałem pierwszy raz na BN-a więc 8 lat po premierze więc to nie jest tak do końca jak piszesz. Po prostu Diablo miało element "jeszcze jednego poziomu, jeszcze jednej minuty" a na zegarze 4 rano i czas się chociaż te 3 godziny przespać by wstać do szkoły

[Edycja Gieszu - 25.10.2011 o 22:04]

Yano
Wiadomość [#102]: 25.10.2011 o 23:38

Konto skasowane

to że ty i paru twoich ziomali nie mieli internetu nie oznacza że diablo2 żyje do dzis z powodu singla

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Gieszu
Wiadomość [#103]: 26.10.2011 o 00:37

Konto skasowane

Nie mówie o teraźniejszości, mówie o tamtych czasach. Teraz nie chce mi się wracać już do tych starych crapów bo znam je na pamięć i ograłem każdą klasę (poza amazonką) z czego trzeba przeszedłem hell. I dlatego dobrze, że Diablo 3 wychodzi. Oczywiście najwięcej radochy Diablo daje w multi ale po tym jaki ryk oburzenia nastał gdy się okazało, że żeby grać single trzeba być podłączonym do neta wyciągam wniosek iż Ci co nie mogą tego ścierpieć grali kiedyś w poprzednie części na podobnych zasadach albo boją się, że będą lagi (co mam nadzieję tak jak się chwalili na blizzconie praktycznie wyeliminowali)

[Edycja Gieszu - 26.10.2011 o 00:38]

Yano
Wiadomość [#104]: 26.10.2011 o 02:12

Konto skasowane

ludzie marudzą na to że single wymaga podłaczenia do neta bo to utrudni piractwo a pzoatym nie bedzie sie dalo grac np na laptopie na wakacjach bez netu albo w momentach gdy komuś net padnie, co rzeczywiscie napewno bedzie upierdliwe

jeszcze powiedz ze w quake3 też grales w singla i ja wysiadam

Gieszu
Wiadomość [#105]: 26.10.2011 o 13:21

Konto skasowane

No to musisz wysiąść-q3Arena single przeszedłem każdą mapę, q3Team arena zacząłem dopiero grać na necie smiley.gif Widzisz nie wszystkie gusta i guściki są takie same

Yano
Wiadomość [#106]: 26.10.2011 o 16:16

Konto skasowane

w WOW tez pewnie grales na singlu, co?

Pedroxx
Wiadomość [#107]: 26.10.2011 o 17:06

Konto skasowane

W internet też grasz w singlu?

Yano się czepiasz, strasznie to wkurzające. Ja też i pewnie się znajdzie jak widać wiele osób D2 grało single, kilka dobrych lat później dopiero zakosztowałem battlenet.

I też mi nie pasuje zawsze online w D3.

Kunta
Wiadomość [#108]: 26.10.2011 o 17:36

Konto skasowane

Ja gram tylko singla d2 praktycznie O_O co tutaj podniecajacego w BN ? 200x dziennie na mepha czy latanie na br po 10 godzin ?Oo

RaQ-HPL
Wiadomość [#109]: 26.10.2011 o 18:04

Konto skasowane

Yano napisał

Yano, skocz z okna imo...

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Wymiatacz
Wiadomość [#110]: 26.10.2011 o 18:12

Konto skasowane

Kaminiu napisał
Wymiatacz nie wypowiadaj się w imieniu innych "starych wyjadaczy" bo ja już jestem kilkunastoletnim i mi pasuje styl jaki obrał D3.

Gieszu napisał
Kaminiu napisał
Wymiatacz nie wypowiadaj się w imieniu innych "starych wyjadaczy" bo ja już jestem kilkunastoletnim i mi pasuje styl jaki obrał D3.

Dokładnie, jestem starym wyjadaczem,premiera jedynki-miałem wtedy 13 lat i mi również pasuje styl Diablo 3
Ehhh noobki miałem na myśli to forum i ludzi na nim siedzących ciut więcej niż wy. Bo jakby nie było nie znam wszystkich ludzi, którzy pamiętają D1, więc odniosłem się do tych, których znam na forum.
Jak widać wymagałem od was za dużo.

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Gieszu
Wiadomość [#111]: 26.10.2011 o 19:35

Konto skasowane

Yano napisał

Miałem odpowiedzieć w twoim stylu ale wstrzymam się jeszcze. Odpowiem Ci tak: w każdą grę która miała tryb single gram zawsze w single player, w diablo 3 też przejdę normal na singlu a od koszmaru tylko z kumplami do końca. Jeśli zaś chodzi o WoW...pozwolisz, że pominę komentarzem zacytowane wyżej zdaniesmiley.gif

Kaminiu
Wiadomość [#112]: 26.10.2011 o 21:21

Konto skasowane

Gieszu, liczę w przyszłości na jakieś party do PvP lub PvE

Gieszu
Wiadomość [#113]: 26.10.2011 o 22:33

Konto skasowane

Kaminiu napisał
Gieszu, liczę w przyszłości na jakieś party do PvP lub PvE

Nie ma sprawy, tak jak pisałem od koszmaru chce ze znajomymi zacząc przechodzić aż do 60 lv i potem trzepać areny i zbierać jak najlepsze tiery z PVE więc im więcej wspólnej radochy tym lepiej. Narazie jest nas 4 chętych do friends gaming z Toba Kaminiu 5

Ibufen
Wiadomość [#114]: 16.12.2011 o 20:46

Konto skasowane

Hey, może wiecie jak rozwiązać problem:
Otóż zanim nie wyszedł patch nr 6 do bety d3 mogłem spokojnie śmigać w gierkę, od chwili wgrania patcha przez Blizz wyświetla mi się komunikat:
Your video card is not supported by Diablo 3 Beta
Mam GeForce 7950 GT , inne parametry kompa są w zalecanych
Sama karta nie jest na unsupported list Blizza, tylko na Low/Poor
Myślicie że zmienią się wymagania co do karty na ich liście i jednak ta nie będzie obsługiwała D3?
Pozdrawiam

Insent
Wiadomość [#115]: 16.12.2011 o 21:31

Konto skasowane

Ibufen napisał
Hey, może wiecie jak rozwiązać problem:
Otóż zanim nie wyszedł patch nr 6 do bety d3 mogłem spokojnie śmigać w gierkę, od chwili wgrania patcha przez Blizz wyświetla mi się komunikat:
Your video card is not supported by Diablo 3 Beta
Mam GeForce 7950 GT , inne parametry kompa są w zalecanych
Sama karta nie jest na unsupported list Blizza, tylko na Low/Poor
Myślicie że zmienią się wymagania co do karty na ich liście i jednak ta nie będzie obsługiwała D3?
Pozdrawiam

Masz najnowsze sterowniki?
Mi pomogła ich aktualizacja.

Grothen
Wiadomość [#116]: 16.12.2011 o 22:08

Konto skasowane

po prostu wciśnij Esc jak pojawi sie komunikat

Rain
Wiadomość [#117]: 17.12.2011 o 01:57

Konto skasowane

Kaminiu napisał
Po pierwsze nie wiem co miało znaczyć "7 letni wyjadacz" jeśli chodzi o wiek to dosyć grubo się pomyliłeś. Przejdź Single na hell bez żadnych ułatwień kupowania od innych uber eq itd i wtedy rozmawiaj ze mną. Niektóre elementy występujące w multi nie były dostępne w single.

[Edycja Kaminiu - 25.10.2011 o 19:11]

achievemnt achiven na 1.01 1.02 .04 0.6 0.7 0.8 9 10 i 11need more? z czego 1.08 najtrudniejsze bylo...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
nomilktoday
Wiadomość [#118]: 17.12.2011 o 17:21

Konto skasowane

Witam, mam pytanie dla ekspertow.

Podczas gry w diablo 3 zauwazam drobne przeskoki przy przemieszczaniu sie postaci. Mam tu na mysli, ze podczas biegu przejscia ekranu nie sa zbyt plynne. Chodzi glownie o enviroment, czyli to co ja otacza.
Przeskoki te sa drobne, jednak zalezy mi na plynnosci gry kosztem obojetnej mi grafiki. Zauwazylem ze nawet przy ustawieniach low takie cos moze sie zdarzac, watpie aby byl to problem bety dlatego prosze o rady lub podanie mi powodu dla ktorego tak sie dzieje.

Podaje parametry mojego LAPTOPA!!. Mimo wszystko uwazam ze gierka powinna smigac na nim plynnie na low.

Intel Core i7-2630QM 2.00 ghz 2.00
Pamiec ram 4 giga
Radeon HD 6490M - 1 giga (wyprzedzam juz-zainstalowalem nowy sterownik)

Mam mozliwosc dolozenia kostki ramu 4 giga jesli ktos uwaza, ze to mogloby pomoc. Dodam ze system to windows 7 64bit
Wydaje mi sie ze przy low i medium przeskoki sa identyczne, ale moge sie mylic.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za poswiecony czas na odpowiedz.

Arystokrata
Grothen
Wiadomość [#119]: 17.12.2011 o 18:01

Konto skasowane

coś jest nie tak z płynnością D3,nigdzie nie ma oficjalnego stanowiska Blizza na ten temat, ale optymalizacja gry ja dla mnie - słabiutko

Constantine
Wiadomość [#120]: 18.12.2011 o 13:08

Konto skasowane

Gieszu
Też chętnie pogram z Wami. W ogóle, jeśli ktoś w przyszłości szukałby osoby do gry to będę zwarty i gotowy;) (oczywiście jeśli czas pozwoli). Imo gra w multi ma same plusy.
Co do tych problemów z grafiką to myślę, że jest to wina słabego sprzętu. Niby na low powinno śmigać, ale nie zawsze tak jest. Wcześniej dawałem się nabierać na takie rzeczy, ale teraz przestałem się bawić w takie pierdoły. Zarobiłem kasę, czekam na datę premiery i kupuje dobry sprzęt po niskich cenach (teraz nie mam co kupować kompa, bo i tak nie ma nic w co chciałbym pograć).

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
REKLAMA
Strona 6 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :