Dziś jest: Wtorek, 10 grudnia 2019, godzina 04:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Pomoc Diablo 3 wymagania systemowe

Odpowiedź

Temat: Diablo 3 wymagania systemowe

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
midzi
Wiadomość [#81]: 24.10.2011 o 14:24

Konto skasowane

Piszemy o tym samym tylko wyciągamy z tego zupełnie odmienne wnioski. DX9 nie wspiera pełnego AA, które dopiero od DX10 zostało w pełni zaimplementowane. Więc jeśli tak musieliby ograniczyć się do kart z minimum obsługą directx 10, czyli odpadną wszystkie karty graficzne, które nie obsługują directxa 10, np. 7800 GT.

Ja też nie mam problemu z tym, żeby wymagania były trochę wyższa. Choć stacjonarki nie używam już od lat to mogę kupić albo jeszcze mocniejszego lapka, albo ewentualnie stacjonarkę gdyby lapki nie wyrabiały. Co nie zmienia faktu, że niskie wymagania = więcej kasy dla Blizzarda, a chyba sobie tego życzymy, bo gdyby było inaczej już 10, czy 12 lat temu to o wydaniu D3 bysmy nawet nie rozmawiali.

[Edycja midzi - 24.10.2011 o 14:27]

d3clan.um4.pl
Yano
Wiadomość [#82]: 24.10.2011 o 14:56

Konto skasowane

ja nie życze sobie wiecej kasy dla blizza tylko dobrych gier, oni i tak już trzepią tyle kasy że im sie już oknami wylewa , bo jadą na marce i hypie a nie na jakosci, w miedzyczasie wyszło wiele zajebistych gier i zadna z nich nie wymagała 10 lat produkcji a efekty byly o wiele lepsze niż diablo, blizz poprostu jest zbyt pewny siebie bo wie że i tak ludzie kupią ich gre i wie że nie musi sie starać tak jak inni

nie mowiac już o tym że sc2 i d3 to chyba jedyne gry ostatnich lat ktore na PC kosztują prawie 200zł, wszystkie inne kosztuja okolo 100zł , wiec już samo to pokazuje jak bardzo blizz leci na kase i jak abrdzo jest nadęty i pewny siebie , jakość tych gier w zadnym razie nie usprawiedliwia 2 razy wiekszej ceny

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
midzi
Wiadomość [#83]: 24.10.2011 o 15:57

Konto skasowane

Ja tam żyję w jakiejś inne rzeczywistości. Ile tych dobrych gier wyszło w przeciągu ostatnich 10 lat? Może kilka. Ja dla siebie nic ciekawego nie znalazłem.

A cena gier. No wybacz, ale spójrz chociażby na ostatnie premiery. Heroes VI - beznadzieja, cisnąłem demo - 139 zł, Skyrim - 169 zł, BF - 149 zł, COD: MW3 - 139 zł. Wszystko w okolicach 150 zł. Diablo prawdopodobnie będzie kosztowało 179 zł, albo 189 zł w wersji sugerowanej. W Tescaczu, albo w jakiś innym supermarkecie w promocji będzie za 150 na starcie i ta cena się utrzyma przez 2-3 lata.

[Edycja midzi - 24.10.2011 o 15:58]

d3clan.um4.pl
Kunta
Wiadomość [#84]: 24.10.2011 o 16:16

Konto skasowane

midzi napisał
Ja tam żyję w jakiejś inne rzeczywistości. Ile tych dobrych gier wyszło w przeciągu ostatnich 10 lat? Może kilka. Ja dla siebie nic ciekawego nie znalazłem.

co to znaczy dobrych ? Ocena subiektywna . Tutaj co do grafiki każdy się zgodzi że wieje hóiem i to takim że aż żal komentować.

Zaraz się obudzą ci co drą mordy " ha ! ale w d2 gra sie dekade a w inne gry 15 godzin ". Tak , bo gry w stylu diablo żyją multi i jedyne co w nich "fajnego" to bicie leveli i mf O__o genialne. CO się mówi o np mass effectach czy falloutach nowiych ? Że są gorsze bo gra zajmuje 50 godzin i sie żadko do nich wraca. To są gry na singla SINGLA ! Czemu jest spoleczne przyzwolenie fanbojów na to,że jak gra na multi to może wyglądać jak tibia ? ( wow , sc2 , d3 )

[Edycja Kunta - 24.10.2011 o 16:17]

Yano
Wiadomość [#85]: 24.10.2011 o 16:42

Konto skasowane

dobrym przykladem jest battlefield3 - gra ktora pewnie w multi bedzie rzadziła przez lata graficznie wyglada super, pewnie za 2-3 lata wyjdą ładniejsze gry ale BF3 nadal bedzie fajną gra w multi

D3 też wciąga w multi, tez starcza na lata tylko że graficznie już w dniu premiery jest przestarzała o 5-8 lat

Kaminiu
Wiadomość [#86]: 24.10.2011 o 20:39

Konto skasowane

A najlepsze jest to że większość ludzi(starych wyjadaczy głównie) skupia oczy szczególnie na fabule/grywalności natomiast grafika jaka jest taka niech będzie...w SC ludzie specjalnie zmieniają na średnie/niskie żeby "widzieć więcej" więc coś w tym wszystkim jest i nie tylko możliwość dla graczy ze starszym sprzętem.

Yano
Wiadomość [#87]: 24.10.2011 o 20:53

Konto skasowane

ale sc2 to gra ktorą wielu ludzi traktuje jak powazny sport (lol) i robia jakies zawody itp, a diablo to radosna wyrzynka

ja jestem stary, gralem zarowno w d1 jak i d2 bardzo dużo od dnia premiery, ale to nie znaczy ze jestem zaslepionym fanbojem i bede sie ślinił do blizza kiedy rzucił we mnie takim rzygiem graficznym

Kaminiu
Wiadomość [#88]: 24.10.2011 o 21:01

Konto skasowane

Ale po co komu więcej? to nie ma być film w 1080p i 3D, a do tego fajerwerki i inne pierdółki dla nastolatków tylko grafika przyjemna da oka...skoro nie bije pikselami to znaczy że jest ok.

Yano
Wiadomość [#89]: 24.10.2011 o 21:12

Konto skasowane

Kaminiu napisał
...skoro nie bije pikselami to znaczy że jest ok.

problem w tym że właśnie bije pixelami po ryju jak murzyn kutangą rumuńską dziwke

Wymiatacz
Wiadomość [#90]: 24.10.2011 o 21:29

Konto skasowane

SC2 jest dobrą grą , miejscami bardzo dobrą grą ale jest to RTS, nie H&S :P
Wymagania mam inne. Przerywniki w w/w grze na silniku bardzo mi się podobają. Ciekawi mnie czy w D3 też uświadczymy takie filmy na silniku - chciałbym to zobaczyć.

Jeśli Blizz nie poprawi grafy i przestanie wprowadzać ułatwienia dla debili będzie to dla mnie gra. Jeśli nie, to życzę im aby się porządnie wyje.... na tej gierce.
Podsumowując rozmowę:
Starzy wyjadacze, którzy oczekują wysokiej jakości ze wszystkich stron nie są zadowoleni z tego co prezentuje dzisiaj D3. Reszta natomiast, jest zapatrzona w markę.

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Gieszu
Wiadomość [#91]: 24.10.2011 o 22:51

Konto skasowane

Nie zapominajmy, że nie widzieliśmy większości lokacji dostępnych w grze a w blizzardzie dużą wagę zwracają na szczegóły otoczenia. Ot wprowadzi się do takiego WoWa kogoś nowego pokazać to i owo, jakieś dobre lokacje pełne detali i smaczków to będzie oh i ah...pamiętam jak wchodziłem pierwszy raz do Silvermoon to szukałem gęby na podłodze-zaczynałem na globalu od TBC właśnie mimo iż grafika była przeciętna miała to coś-i to samo coś widzę w diablo

Avaken
Wiadomość [#92]: 24.10.2011 o 23:06

Konto skasowane

Mam tylko nadzieję, że poprawią grafikę choć w małym stopniu do wydania gry. Ponoć z SC2 było podobnie - ale nie jestem tego pewien. Dla mnie praktycznie każda gra z lepszą grafiką niż WC3 wygląda w porządku, ale nacieszyć oko świetną grafiką też warto - nie widzę powodu, dla którego Blizzard nie mógł się bardziej postarać.

Kaminiu
Wiadomość [#93]: 24.10.2011 o 23:12

Konto skasowane

Wymiatacz nie wypowiadaj się w imieniu innych "starych wyjadaczy" bo ja już jestem kilkunastoletnim i mi pasuje styl jaki obrał D3.

Gieszu
Wiadomość [#94]: 24.10.2011 o 23:32

Konto skasowane

Kaminiu napisał
Wymiatacz nie wypowiadaj się w imieniu innych "starych wyjadaczy" bo ja już jestem kilkunastoletnim i mi pasuje styl jaki obrał D3.

Dokładnie, jestem starym wyjadaczem,premiera jedynki-miałem wtedy 13 lat i mi również pasuje styl Diablo 3

Yano
Wiadomość [#95]: 25.10.2011 o 00:05

Konto skasowane

hahah kurde ludzie ktorzy na premierze d2 mieli 7 lat i teraz uważaja sie za wyjadaczy, takich dzieciaków wtedy sie zjadało na śniadanie XD

trzeba też odroznić "starego wyjadacza" ktory od zawsze gral w diablo od fanboja ktory ma za slabego kompa zeby grac w dobre gry i do dziś katuje diablo i tibie

Kaminiu
Wiadomość [#96]: 25.10.2011 o 01:12

Konto skasowane

Yano prawdziwy Diablo dział się w Singlu gdzie wszystko sam musiałeś osiągać a nie na necie.

Yano
Wiadomość [#97]: 25.10.2011 o 01:19

Konto skasowane

odezwał sie 7 letni wyjadacz XD bedziesz mnie uczył o diablo, mocne!

Gieszu
Wiadomość [#98]: 25.10.2011 o 08:52

Konto skasowane

Yano napisał
odezwał sie 7 letni wyjadacz XD bedziesz mnie uczył o diablo, mocne!

I vice versa...Weteran serii to nie gość który w dniu premiery miał 30 lat ale ten kto od samego początku z nią jest i wie o niej wiele. Nie narzucajcie nikomu swojego zdania bo to nie totalitarne forum. Dla mnie Diablo poszło w dobrą strone a czy sie to komuś tutaj podoba czy nie mam to gdzieś-ważne żebym ja miał fun

[Edycja Gieszu - 25.10.2011 o 09:04]

Yano
Wiadomość [#99]: 25.10.2011 o 16:46

Konto skasowane

mowisz ze prawdziwy diablo dział sie w singlu, przeciez gdyby nie multi to ta gra umarła by po miesiacu, to tylko multi i wszystkie jego dobre, złe i dziwne elementy potrafią przyciagnac ludzi na cale lata gry

Kaminiu
Wiadomość [#100]: 25.10.2011 o 19:11

Konto skasowane

Po pierwsze nie wiem co miało znaczyć "7 letni wyjadacz" jeśli chodzi o wiek to dosyć grubo się pomyliłeś. Przejdź Single na hell bez żadnych ułatwień kupowania od innych uber eq itd i wtedy rozmawiaj ze mną. Niektóre elementy występujące w multi nie były dostępne w single.

[Edycja Kaminiu - 25.10.2011 o 19:11]

REKLAMA
Strona 5 z 19.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :