Dziś jest: Czwartek, 14 listopada 2019, godzina 23:12
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Pomoc Diablo 3 wymagania systemowe

Odpowiedź

Temat: Diablo 3 wymagania systemowe

Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
crux
Wiadomość [#241]: 29.03.2012 o 11:18

Konto skasowane

lux napisał
to mnie troche uspokoiles : ) a jak sie ustawie w ogoel te fps ?

W grze w opcjach jest suwak od tego. Na pewno warto ustawić jakieś ograniczenie jak komp ma duży potencjał. Zmniejsza się hałas, temperatura i zużycie energii elektrycznej smiley.gif

KotNaKacu
Wiadomość [#242]: 29.03.2012 o 11:22

Konto skasowane

A jakiego softu używasz do monitorowania tych parametrów?

Zadeklarowany miłośnik kotów smiley.gif Stan posiadania 5 sztuk.
"I jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo" Łukasza 6:31
Deryll
Wiadomość [#243]: 29.03.2012 o 12:35

Konto skasowane

Hej
Sprawdzalem wczoraj Diablo 3 na mojej stacjonarce w koncu,na takich specyfikacjach.
System operacyjny:
Windows 2.5.1.2600 (Dodatek Service Pack 3)
Typ procesora:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200
Szybkość procesora:
2,23 GHz
Pamięć systemowa:
1023,48 MB
Model karty graficznej:
NVIDIA GeForce 8600 GT
Sterownik karty graficznej:
nv4_disp.dll
Rozdzielczość pulpitu:
1024x768
Pojemność dysku twardego:
74,4 GB
Wolne miejsce na dysku twardym:
59,82 GB (80%)

I tutaj jest moje pytanie.Po 1sze w menu 60fpsow ,w grze 60 fpsow animacja itd.Ale ,podczas wlaczania gry ,wlazcza sie szary ekran i Cos tam Create D3D Device odnosnie grafiki ,na Forum Diablo 3 ,u blizzarda widzialem juz nie jedna osobe z tym problemem i do tego wlaczaja sie 2 procesy Diablo 3.I podczas gry,Chodzenia ciagle Mi zrywa do 1-0 fpsow ,i glosniej chodzi dysk,tak samo przy uzywaniu umiejetnosci.I Tutaj moje pytanie,To wina gry czy mzoe bardziej mojego dysku ,ktory przy tych scinkach glosniej chodzi ,dodam ze kup-ilem dysk uzywany z 2006 roku ,jakies 2 dni temu zeby przetestowac.Wiec potrzebuje odp szybko na ten temat.Czy to wina Bety i optymalizacji czy bardziej Mojego dysku.

lux
Wiadomość [#244]: 29.03.2012 o 12:49

Konto skasowane

Deryll napisał
Hej
Sprawdzalem wczoraj Diablo 3 na mojej stacjonarce w koncu,na takich specyfikacjach.
System operacyjny:
Windows 2.5.1.2600 (Dodatek Service Pack 3)
Typ procesora:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200
Szybkość procesora:
2,23 GHz
Pamięć systemowa:
1023,48 MB
Model karty graficznej:
NVIDIA GeForce 8600 GT
Sterownik karty graficznej:
nv4_disp.dll
Rozdzielczość pulpitu:
1024x768
Pojemność dysku twardego:
74,4 GB
Wolne miejsce na dysku twardym:
59,82 GB (80%)

I tutaj jest moje pytanie.Po 1sze w menu 60fpsow ,w grze 60 fpsow animacja itd.Ale ,podczas wlaczania gry ,wlazcza sie szary ekran i Cos tam Create D3D Device odnosnie grafiki ,na Forum Diablo 3 ,u blizzarda widzialem juz nie jedna osobe z tym problemem i do tego wlaczaja sie 2 procesy Diablo 3.I podczas gry,Chodzenia ciagle Mi zrywa do 1-0 fpsow ,i glosniej chodzi dysk,tak samo przy uzywaniu umiejetnosci.I Tutaj moje pytanie,To wina gry czy mzoe bardziej mojego dysku ,ktory przy tych scinkach glosniej chodzi ,dodam ze kup-ilem dysk uzywany z 2006 roku ,jakies 2 dni temu zeby przetestowac.Wiec potrzebuje odp szybko na ten temat.Czy to wina Bety i optymalizacji czy bardziej Mojego dysku.

nie wiem co ci poweidziec... masz tu slaby procek salby ram slaby dysk slaba karte nie cuduj z takim sprzetem bo on nawet minimalnych nie spelnia

Deryll
Wiadomość [#245]: 29.03.2012 o 12:55

Konto skasowane

Lux,jesli nie spelnia ,to ciekaw jestem czemu gra automatycznie ustawia tekstury na High i gra ma 60 fpsow normalnie .Tylko podczas chodzenia ,strzelania ,ciagle zrywania.I tak jak pisalem na forum blizzarda juz nie jedna osoba z Mocnymi kompami miala ten sam problem.A taka odp ,to mi wogole nie pomaga

KotNaKacu
Wiadomość [#246]: 29.03.2012 o 13:02

Konto skasowane

Deryll, może chodzi o sterowniki?
Próbowałeś szukać w necie najaktualniejszych ? (wiem, banalne pytanie, ale czasami taki problem jest - właśnie banalny)
Jeżeli gra sama Ci takie domyślnie ustawienia ustawia znaczy się, że tak (albo ciut niżej) powinno być.
A jak Ci inne gry chodzą?

[Edycja KotNaKacu - 29.03.2012 o 13:03]

lux
Wiadomość [#247]: 29.03.2012 o 13:33

Konto skasowane

Deryll napisał
Lux,jesli nie spelnia ,to ciekaw jestem czemu gra automatycznie ustawia tekstury na High i gra ma 60 fpsow normalnie .Tylko podczas chodzenia ,strzelania ,ciagle zrywania.I tak jak pisalem na forum blizzarda juz nie jedna osoba z Mocnymi kompami miala ten sam problem.A taka odp ,to mi wogole nie pomaga

z ostatnich wypowiedzi widze, ze u innych dobrze chodzi beta tylko u ciebie zle, wiec odpowiedz jest prosta

[Edycja lux - 29.03.2012 o 13:50]

Deryll
Wiadomość [#248]: 29.03.2012 o 13:48

Konto skasowane

Lux mi chodzi o Forum blizza,tam widzialem juz pare topicow tego typu.Stery sciagalem wczoraj najnowsze jakie sa.Direct tez sciagniety.I dalej to samo,gra ciagle Scina ,i nie da rady grac.W pewnym momencie nawet zwiecha na 30 sec i nic niewidac.W procesach Diablo 3 uzywa 99% niewiadomo dlaczego.I jesli chodzi o inne gry,nie sprawadzalem jeszcze.Ale jakies pare meichow temu testowalem chocby LEague of legends.60 fpsow bez zadnych problemow wiec niewiem o co kaman.

lux
Wiadomość [#249]: 29.03.2012 o 13:51

Konto skasowane

http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?809792-Diablo-3-Supported-Video-Cards
Low NVIDIA GeForce 8600 GT

diablo chlonie RAM i Procek

Juz mi wczesniej tlumaczyli, ze w diablo najwazniejszy jest procek i pamiec ! bo najwiecej tego zzera a ty w dodatku jeszcze masz karte na low

zzera tyle procka bo procek jest za slaby i zeby to pociagnac to pracuje Ci cala moca i nie wyrabia

[Edycja lux - 29.03.2012 o 13:51]

crux
Wiadomość [#250]: 29.03.2012 o 13:58

Konto skasowane

lux napisał
http://diablo.incgamer(...)eo-Cards

Juz mi wczesniej tlumaczyli, ze w diablo najwazniejszy jest procek i pamiec ! bo najwiecej tego zzera a ty w dodatku jeszcze masz karte na low

zzera tyle procka bo procek jest za slaby i zeby to pociagnac to pracuje Ci cala moca i nie wyrabia

Nie sądzę. Skoro chodzi ok a nagle zwiecha itp to raczej jest to wina software chyba, że nagle procek dostaje bardzo wysokiej temperatury i system go spowalnia.

Deryll, sprawdź inne gry tak jak koledzy radzą.

lux
Wiadomość [#251]: 29.03.2012 o 14:00

Konto skasowane

no tak mi sie wydaje, o to samo mi chodzi....

poprostu procek nie wyrabia bo w D3 najwazniejsza jest FIZYKA czyli procek i on poprostu jest tak przeciazony ze siada

Deryll
Wiadomość [#252]: 29.03.2012 o 14:02

Konto skasowane

Wiec mowisz ze to wina procka tak?A nie dysku?Dokupienie ramu nic nie da chyba co nie?Jest tak jak pisze D2 Weteran.Gdy stoje strzelam jest ok,plynnie all.Gdy zaczne sie ruszac 1-2 sec ok i nagle bum zwiecha na 2-3 sek i tak co chwile.I niewiem o co kaman.Mozliwe ze jest jak lux pisze ,ze procek ,zastanawiam sie tez nad dyskiem ale watpie zeby DYSk mial cos do tego...Niewiem.Wydawalo mi sie ze gra n LOW mi bedzie chodzic.Jednak nie.

A chodzilo mi np o ten topic http://eu.battle.net/d(...)age=1#15

Jakie gry radzicice sprawdzic?
[Edycja Deryll - 29.03.2012 o 14:03]

lux
Wiadomość [#253]: 29.03.2012 o 14:05

Konto skasowane

Deryll napisał
Wiec mowisz ze to wina procka tak?A nie dysku?Dokupienie ramu nic nie da chyba co nie?Jest tak jak pisze D2 Weteran.Gdy stoje strzelam jest ok,plynnie all.Gdy zaczne sie ruszac 1-2 sec ok i nagle bum zwiecha na 2-3 sek i tak co chwile.I niewiem o co kaman.Mozliwe ze jest jak lux pisze ,ze procek ,zastanawiam sie tez nad dyskiem ale watpie zeby DYSk mial cos do tego...Niewiem.Wydawalo mi sie ze gra n LOW mi bedzie chodzic.Jednak nie.

Sprawdz StarCrafta II

Deryll
Wiadomość [#254]: 29.03.2012 o 14:07

Konto skasowane

Ok,sproboje ,tylko musze przeniesc go na stacjonarke .
http://www.skapiec.pl/site/(...)rom24385 Co myslicie o tym procku?I czy wogole oplaca sie go do tego kompa go dokupic?

lux
Wiadomość [#255]: 29.03.2012 o 14:08

Konto skasowane

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

wpisz tutaj diablo III i daj can you run it

hmm powiem CI tak jeszcze tydzien temu mialem mozliwosc wziac go... ale zrezygnaowal z tej racji ze jest(wulg.)owy socket bo jest FM1

wzialem Plyty z socketem AM3 bo wiekszosc athlonow sempronow i phenomow jest na sockecie AM3

a jaki ty masz socket w swojej plycie ?

ja zamiast tego na sockecie fm1 co ty go patrzysz wzialem http://www.skapiec.pl/site/cat/1/comp/571776

[Edycja lux - 29.03.2012 o 14:12]

tankrider-2
Wiadomość [#256]: 29.03.2012 o 14:10

Konto skasowane

Generalnie panowie i panie moge na podstawie własnej obserwacji do diablo3 polecić coś takiego by spokojnie pograć, niedrogi zestaw....
Phenom2x4 955/965 3,2/3,4ghz gtx460/560 lub radeona 6850, 4gb ramu dddr3 1333 np, zasilacz jakiś 550W wystarczy markowy lub ciut większy. Płyta wiadomo pod socket am2+/3 , ewentualnie jakiś core2duo koło3ghz alco core2quad. To spokojnie wystarczy. Poczytajcie testy na www.benchmark.pl na temat diablo.

KotNaKacu
Wiadomość [#257]: 29.03.2012 o 14:10

Konto skasowane

crux napisał
lux napisał
http://diablo.incgamer(...)eo-Cards

Nie sądzę. Skoro chodzi ok a nagle zwiecha itp to raczej jest to wina software chyba, że nagle procek dostaje bardzo wysokiej temperatury i system go spowalnia.

Deryll, sprawdź inne gry tak jak koledzy radzą.

Dokładnie, też w tą stronę myślami podążałem, skoro pozwala uruchomić grę i są momenty gdy osiągasz 60 FPS, to nie wydaje się logiczne aby dochodziło do takich sytuacji jakie opisywałeś Deryll.

crux
Wiadomość [#258]: 29.03.2012 o 14:11

Konto skasowane

Deryll napisał

Ok, cytujesz topic z battle.net a chociaż go czytałeś? Pisze tam dwóch użytkowników jak pomóc (w sumie obie porady dotyczą tego samego). Zrób to i pewnie będzie po sprawie. Poniżej właściwe posty:

then all i can think of is that check the list of processes running in CTRL+ALT+DEL menu, see if something taking 300+ megs memory running. Might be something launcher runs with different name or something? also try restarting computer, and trying the same steps from start. (this might work as it used to fix when i had same problem for when i wanted to run WoW+ Wc3 at the same time)

Yeah i had the same problem. There's a little fix. Try this: go to the Documents/Diablo III folder and delete D3Prefs file. Then restart your computer, run the game. Before you write your account name and password Ctrl+Alt+Del. Stop the other Diablo 3. Done! No more lag, or crash, but you need t open the task manager when you run the game all the time. It's 2 problems, i think. First ist the graphics error message, the second is the game starts 2 times. I'm working on it, but there's no more solution yet. I hope Blizz would fix this.

Pozdrawiam smiley.gif

Deryll
Wiadomość [#259]: 29.03.2012 o 14:16

Konto skasowane

Wg,tego co mi podales,na low nie przeszdl testu Procek.Reszta ma pass.

Tak czytalem,jednak nic to nie daje.Jedynie udaje mi sie teraz latwiej wlaczyc gre,inaczej wyskakiwal ten blad o ktorym pisalem wyzej.Prawdopodobnie Lux ma racje i procek nie wydala.Ten test tez wykazal ze ma racje.

Co CIekawe guild wars 2 wg strony od Lux pisze ze komp ,Fast ...

[Edycja Deryll - 29.03.2012 o 14:23]

KotNaKacu
Wiadomość [#260]: 29.03.2012 o 14:23

Konto skasowane

Całkiem dobry link do sprawdzenia, mi niby na Recomended wszystko przechodzi, ale nie do końca takim rzeczom można ufać ;)

REKLAMA
Strona 13 z 19.
Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :