Dziś jest: Wtorek, 10 grudnia 2019, godzina 04:39
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Pomoc Diablo 3 wymagania systemowe

Odpowiedź

Temat: Diablo 3 wymagania systemowe

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Gieszu
Wiadomość [#21]: 06.10.2011 o 01:32

Konto skasowane

Wole grać w Diablo 3 na moim dwurdzeniowcu, 4 gb ramu i radku hd 5770 na max w 2012 niz upgradowac kompa zeby miec super foto real ktory zestarzeje sie jeszcze szybciej niz obecny design. Tyle w tym temaciesmiley.gif

tankrider-2
Wiadomość [#22]: 06.10.2011 o 10:16

Konto skasowane

Kompletnie nie rozumiecie, co ja mówię i Yano. Nikt nie wymaga by ta gra wyglądała jak Crysis, tylko mówimy, ze przydały by się ładniejsze tesktury, dynamiczne oświetlenie i ładniejsze modele niektóre. Nie popadajcie w przesade, bo za chwile ktoś będzie chciał by blizzard pisał gry na pentium2 bo chce sobie pograć. Taka polityka studia wcale nie jest dobra, bo się nie rozwija, a mam wrażenie cofa względem Starcraft2, który według mnie o wiele lepiej wygląda od D3. Nie rozumiem co w tym złego, że ktoś chce kupić grę na którą czeka 11lat od premeiry 2jki i chce by była ładna. Weźcie takie age of empires3, miało bardzo ładną grafikę w 2003 roku i nadal ma. Nie czuć tego czasu ani trochę, a grywalność ma tak samo dobrą. Weźcie poprawkę na to, że u nas dużo ludzi ma średnie kompy i to oni walczą oraz bronią blizzard najzacieklej, a na zachodzie poziom komputerów jest znacznie wyższy i takie odgórne narzucanie sobie "blokad" jak blizzard robi, plus konsole starej generacji powoduja kompletny zastój rozwoju gier. Ludzie mają i7 procki sli gtx580 i nawet tego niewykorzystaja.

Pedroxx
Wiadomość [#23]: 06.10.2011 o 10:34

Konto skasowane

Nie mam żadnych empirycznych (:P ) doświadczeń co do graczy na zachodzie, ale czytam trochę fora. I tam jest zdecydowana większość ludzi, którzy cieszą się z tak małych wymagań sprzętowych.. Myślę, że jest to spowodowane tym, że tam do grania ludzie mają konsole, a nie przejmują sie upgradeami kompów. Cieszą się, że na kompie na którym grają tylko w wowa i używają facebooka potną w nowe D3.

I jasne postęp jest potrzebny. Ale na przykładzie bety bf3 ( nie grałem) - ludzie też narzekają, że grafa nie taka, obiecywano co innego, a twórcy informują, że w becie nie pokazali wszystkiego na co ich stać. Podobnie, mam nadzieję, będzie w D3 - dorzucą aa, inne opcje graficzne(nie wchodzę w szczegóły bo się nie znam) i będzie wyglądało lepiej. Wiadomo ideałem by była bardzo duża konfigurowalność w zależności od sprzętu jaki mamy na pokładzie i wtedy byłby ideał - super grafa na wypasach, normalna na moim:P

Jak się dostanę do bety to powiem swoje zdanie, ale i tak oceniać będziemy finalny produkt...

A Crysis'a nie za bardzo lubię, ale jak wyszedł Unreal1 a potem Far Cry to się zbierało na sprzętbiggrin.gif

Edi-WM-
Wiadomość [#24]: 06.10.2011 o 13:30

Konto skasowane

Mówicie, że to źle dla Blizzarda, bo grafika słaba itd. i to, że się cofa względem np. SC2.
A czy którakolwiek gra Blizzarda nie odniosła sukcesu ? Hmm ? Chyba jednak ich recepta jest dobra ?

Yano
Wiadomość [#25]: 06.10.2011 o 13:46

Konto skasowane

pedrox, beta bf3 jest zabugowana, ale grafike ma zajebistą , i nawet nie ma co porownywac do grafiki z diablo

edi gry odnoszą sukces ale to nei zmienia faktu że blizz polechail w(wulg.)a z grafiką, i to wlasnie dlatego ze odnoszą sukces, inna firma zeby sprzedac gre musi sie postarać i ją dopracowac, blizz musi wkleic swoje logo i nazwe diablo i sukces murowany, dlatego odpuscili sobie wiele elementow ktore sa dzis standardem

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
RaQ-HPL
Wiadomość [#26]: 06.10.2011 o 17:49

Konto skasowane

To, czy naprawde grafa bedzie taka a nie inna, zobaczymy w pelnej wersji. Takie marudzenie teraz jest bezcelowe, szczegolnie, ze niebiescy juz zdazyli wspomniec, ze nie wszytkie opcje graficzne sa dostepne w becie. Pomarudzimy w przyszlym roku, albo kiedys.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Avaken
Wiadomość [#27]: 06.10.2011 o 19:52

Konto skasowane

@Edi-WM
To nie dla tego, że gra jest super Blizzard odnosi sukces (ale to też pewnie jeden z czynników, ja osobiście nie przepadałem nigdy za Diablo), ale dlatego, że na pudełeczku masz napisik "Diablo III", a zaraz pod nim "Blizzard Entertainment". Ta firma sobie wyrobiła renomę i uznanie, jak wielkiego gówna by nie wydali, tak to się sprzeda dzięki niebieskiemu napisowi w rogu pudełka.
A teraz do grafiki, spójrz sobie co Valve potrafiło stworzyć na starym silniku Source w Dota 2 (chodzi mi o grafikę, nie styl artystyczny). Tekstury są ładne, gra nie wygląda przedpotopowo. Patrząc na to, jak wyglądają niektóre screeny (1920x1200) to ta gra niewiele ewoluowała względem WoW'a (i podkreślam - chodzi o grafikę, nie styl jaki sobie graficy przyjęli).
Diablo III nie ma świetnego PvP (ba, twórcy leją na to ciepłym moczem), ani świetnej grafiki, a bicie miliarda potworów dla lepszego lootu (to już kwestia subiektywna) mnie nie jara. Na przestrzeni miesięcy pewnie wyjdą lepsze tytuły (np. GW2 i Dota 2 dla mnie), a jednak to gierka Blizzarda się sprzeda? Dlaczego? Bo ma świetny marketing i logo - to są główne powody tej popularności. W telewizji znajdziesz reklamy (oczywiście nie w Polsce), jadąc samochodem billboardy itd., Blizzard sobie może na to pozwolić, każdy usłyszy o tej grze, horda fanboyów krzyknie "Jakże świetna gra - musicie zagrać, Blizz najlepszy !!1one!1" nawet jakby gierka była słaba. A fani starych części nie spojrzą w miarę obiektywnie, bo jak to, gra na którą czekali tyle lat jest słaba? IMPOSSIBRU.

Aha, żeby nie było, nie jestem haterem Blizzarda - uwielbiam Warcrafta 3 (głównie ze względu na DotA, a kiedyś i inne umsy), w WoW'a też trochę pograłem (ale ze względu na brak czasu i kasy zawsze kończyłem po dwóch - trzech miesiącach). Starcraft mi się nie podobał zbytnio, Diablo I też średnio (ale to ze względu na mój charakter - brak zwyczaju zapisywania gry skutkował szybkim zdenerwowaniem). Wiem, że DIII się sprzeda, chociaż to gra raczej nie dla mnie, no cóż - tylko WC3 z DotA na czele zdobyło silną pozycję wśród moich ulubionych gier.

Teraz jeszcze troszkę do grafiki powrócę, grając w beta SC2 na moim złomie (wszystko low, minimalna rozdzielczość) nie było super źle, myślałem, że tak wygląda tylko na moich ustawieniach. Niestety raz idąc do kumpla (gra na ultra, maks. rozdzielczość) moje pierwsze pytanie brzmiało - "Ej, ty grasz w to na maksymalnych ustawieniach?". No cóż, liczyłem na coś więcej na grze od tej firmy, niż grafikę trochę poprawioną względem WC3 smiley.gif

Kunta
Wiadomość [#28]: 06.10.2011 o 21:35

Konto skasowane

Avaken napisał
Diablo I też średnio (ale to ze względu na mój charakter - brak zwyczaju zapisywania gry skutkował szybkim zdenerwowaniem).

możesz wyjaśnić "brak zwyczaju zapisywania gry skutkował szybkim zdenerwowaniem" , bo ja prosty człowiek jestem

Avaken
Wiadomość [#29]: 06.10.2011 o 21:37

Konto skasowane

No najzwyczajniej nie gram w RPG - nie zapisuje gry przecież w RTS'ach (przynajmniej nie w czasie potyczki z innymi). Po którejś śmierci na już jakimś tam lvl się wkurzyłem, bo pojawiał się ekran, że mam rozpocząć nową grę (nie było check pointa ;f). No i wywaliłem grę tak po kilku podejściach.

[Edycja Avaken - 06.10.2011 o 21:38]

Yano
Wiadomość [#30]: 06.10.2011 o 23:05

Konto skasowane

nie ze nie umiesz sejvować to nie wina gry

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
RaQ-HPL
Wiadomość [#31]: 06.10.2011 o 23:52

Konto skasowane

Avaken napisał
jak wielkiego gówna by nie wydali, tak to się sprzeda dzięki niebieskiemu napisowi w rogu pudełka.

Powiedz tylko, ktora gra blizzarda okazala sie shitem? Odpowiedz? Zadna. I nie jestem fanbojem, oceniam na chlodno.
Z nikad sie ta "renoma" nie wziela. Ile do tej pory blizz zrobil gier? Bardzo malo. I wszystkie byly hitami.

Avaken napisał
Na przestrzeni miesięcy pewnie wyjdą lepsze tytuły (np. GW2 i Dota 2 dla mnie)

To zupelnie inny rodzaj gier. Nie ma co porownywac. Troche inny "target'.

Avaken napisał
a jednak to gierka Blizzarda się sprzeda? Dlaczego? Bo ma świetny marketing i logo - to są główne powody tej popularności

Bzdura. Gry tej firmy sprzedaja sie dlatego, ze maja swietna grywalnosc i przykuwaja do kompa (co czasami okazuje sie minusem, ale to inna historia)

Avaken napisał
A fani starych części nie spojrzą w miarę obiektywnie, bo jak to, gra na którą czekali tyle lat jest słaba? IMPOSSIBRU.

Tez bzdura. Jak ktos mysli, to nie bedzie slepo gral w zla gre. Myslisz ze wszyscy fani gier to 10-latkowie?

Avaken napisał
Wiem, że DIII się sprzeda, chociaż to gra raczej nie dla mnie, no cóż - tylko WC3 z DotA na czele zdobyło silną pozycję wśród moich ulubionych gier.

To co tu tak wlasciwie robisz? Jak mnie cos nie interesuje, to zlewam to i nie robie sztucznych problemow. Co ci przeszkadza jakis element gry, w ktora nie bedziesz gral? Nie rozumiem takich ludzi.

Avaken napisał
Teraz jeszcze troszkę do grafiki powrócę, grając w beta SC2 na moim złomie (wszystko low, minimalna rozdzielczość) nie było super źle, myślałem, że tak wygląda tylko na moich ustawieniach. Niestety raz idąc do kumpla (gra na ultra, maks. rozdzielczość) moje pierwsze pytanie brzmiało - "Ej, ty grasz w to na maksymalnych ustawieniach?". No cóż, liczyłem na coś więcej na grze od tej firmy, niż grafikę trochę poprawioną względem WC3

To chyba grales nie otwierajac oczu, albo jestes slepy.
Grafa w sc2 jest wystarczajaca. Ta gra jest pod multi. Gdyby byla w niej nie wiadomo jaka grafika, to przy tej ilosci obiektow podczas rozgrywek nie daloby sie grac nawet na srednich kompach.

Avaken napisał
No najzwyczajniej nie gram w RPG - nie zapisuje gry przecież w RTS'ach (przynajmniej nie w czasie potyczki z innymi). Po którejś śmierci na już jakimś tam lvl się wkurzyłem, bo pojawiał się ekran, że mam rozpocząć nową grę (nie było check pointa ;f). No i wywaliłem grę tak po kilku podejściach

Sam przedstawiasz sie jako polglowek...brawo.

[Edycja RaQ-HPL - 06.10.2011 o 23:54]

Avaken
Wiadomość [#32]: 07.10.2011 o 00:18

Konto skasowane

Powiedz tylko, ktora gra blizzarda okazala sie shitem? Odpowiedz? Zadna. I nie jestem fanbojem, oceniam na chlodno.
Z nikad sie ta "renoma" nie wziela. Ile do tej pory blizz zrobil gier? Bardzo malo. I wszystkie byly hitami.
Powiedz, gdzie ja napisałem, że wydali jakieś gówno? Nie napisałem. Najzwyczajniej w świecie stwierdziłem fakt.

Bzdura. Gry tej firmy sprzedaja sie dlatego, ze maja swietna grywalnosc i przykuwaja do kompa (co czasami okazuje sie minusem, ale to inna historia)

Ta, a Apple sprzedaje iPhony bo telefon łatwy w użytku i ładnie wygląda, nie dlatego, że każdy chce go mieć, nawet jakby kosztował 2x tyle co teraz kosztuje (a kosztuje dużo już teraz). Weź nie wyskakuj z fanboyowskimi hasłami, please. To, że gry mają świetną grywalność (bo mają) to jedno, to, że mają kilkakrotnie lepszy marketing, podsycanie atmosfery filmikami itd. to drugie i ważniejsze przy sprzedaży gier (patrz CoD - gierka ponoć od kilku lat ta sama, a nadal się sprzedaje się w milionach egzemplarzy).
Tez bzdura. Jak ktos mysli, to nie bedzie slepo gral w zla gre. Myslisz ze wszyscy fani gier to 10-latkowie?
Ofc, że nie. Ale ktoś, kto nie jest fanem gatunku, ani też go nienawidzi napisze rzetelniejszą recenzję. Niestety duża część fanów gier to właśnie tacy 10-15 latkowie ślepo grający w gówno.
To co tu tak wlasciwie robisz? Jak mnie cos nie interesuje, to zlewam to i nie robie sztucznych problemow.
Bo mnie D3 i Blizzard interesują, ba, wkręciłem się oglądając przed chwilą gameplay + podcast.
Grafa w sc2 jest wystarczajaca.
No właśnie, TYLKO wystarczająca, tak niskie masz standardy?
To chyba grales nie otwierajac oczu, albo jestes slepy.
No widziałem średnią grafikę maksymalnie, ale w dobrym stylu. Czyli wyszło w sumie na 0.
Sam przedstawiasz sie jako polglowek...brawo.
Ty z kolei jako fanboy i człowiek, któremu byle gówno wcisną, byle opatrzono to znaną i lubianą przez wszystkich nazwą smiley.gif

I nie mów, że tak nie jest. Nie doczytujesz posta, wciskasz kit, robisz osobiste wycieczki
albo jestes slepy.
(tak, dla mnie to już podchodzi pod to). To już wolę półgłówka nie ogarniającego zasad działania gier RPG (a grałem głównie w te z checkpointami), niż takiego ciebie.

Jak już mówiłem, Blizzard by wydał gówno w ładnym opakowaniu, a i tak miliony ludzi by to kupiło. Na przyszłość postaraj się więcej argumentów podawać, bo prawie ich nie masz.
eot
nie ze nie umiesz sejvować to nie wina gry
Wiem. Po prostu jestem niecierpliwy i w miarę łatwo się denerwuję :P Nie myślałem grając wtedy, że jak zginę, to się nie odrodzę, bo w życiu w Diablo nie grałem.

[Edycja Avaken - 07.10.2011 o 00:20]

Edi-WM-
Wiadomość [#33]: 07.10.2011 o 00:22

Konto skasowane

Diablo III nie ma świetnego PvP

No tak bo Ty przecież grałeś już w pełną wersję i wiesz jakie jest pvp w tej grze biggrin.gif
Opuszczam ten temat i nie będę więcej komentować wypowiedzi tych trolli.

Zresztą Raq ładnie wszystko podsumował.

Haters gonna hate.

Kunta
Wiadomość [#34]: 07.10.2011 o 00:27

Konto skasowane

Avaken napisał
No najzwyczajniej nie gram w RPG - nie zapisuje gry przecież w RTS'ach (przynajmniej nie w czasie potyczki z innymi). Po którejś śmierci na już jakimś tam lvl się wkurzyłem, bo pojawiał się ekran, że mam rozpocząć nową grę (nie było check pointa ;f). No i wywaliłem grę tak po kilku podejściach.

w8 wat ?

w D1 save polegał na wciśnięciu ESC i ENTER - 1 sekunda i sejw był . Fakt, że po zgonie nie zostawało ciało , tylko wszystkie itemy się wysypywały ( do tego brak podświetlenia ALT'em ) . Powodzenia jak grając warrior'em padło się w skupisku Knightów albo Viperów - ale od tego jest save . W D2 zostawało ciało - jednym kliknięciem znów byłeś ubrany - ale to dlatego , że tam save równał się exit z gry. W D1 robiłeś load i tyle. W D1 nie było check pointów fakt - właśnie dlatego że był save.

A to,że się zasłaniasz RTS'ami to wybacz, ale z tego co wiem to w rts'ach "fail" także oznacza daną misję od nowa ( gdy nie sejwujesz ) , czy sie mylę ?

Chyba ze mowimy o multi , ale w takim razie o jakich save'ach w multi mowisz? O_o

Rain
Wiadomość [#35]: 07.10.2011 o 01:21

Konto skasowane

zacznijmy od najwazniejszego....

DIABLO 3 - RPG....

hahaha.gif

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
RaQ-HPL
Wiadomość [#36]: 07.10.2011 o 11:10

Konto skasowane

Avaken napisał
...

Nie mam czasu, zeby po kolei cytowac, to wypunktuje.

1. Stwierdzasz fakt? Jaki? Ze jakby wydalo gowno to by ludzie kupili? Gowno to ty wiesz, bez obrazy oczywiscie. Jak juz wspomnialem, ta firma jeszcze nie wydala gowna. Jak to sie stanie to wtedy zobaczymy czy duzo ludzi je kupi czy tez nie. Taki "stwierdzanie faktow", ktore faktami nie sa jest zalosne. Wylewasz zale z sobie tylko znanego powodu i stwarzasz problemy tam, gdzie ich nie ma.

2. Co ma apple do blizzarda? Jak ktos kupuje cos, tylko dlatego ze ladnie wyglada to jest debilem. A jaki jest iphone? Nie wiem, nie interesuje mnie to.
Nie wiem czy ty piszesz ogolnie o grach, czy o grach blizza, zdecyduj sie...
Ja tylko o grach blizza.

Kilkakrotnie lepszy marketing? Od czego? Od jej samej? Zadna gra blizzarda nie podchodzi pod ten schemat.

A inne gry? to juz roznie bywa. CoD? Tak, sporo osob narzeka ze to to samo gowno tyle ze okladka inna. A dlaczego ludzie kupuja? Sa rozne powody. Akurat nie gram w ta gre, wiec nie wiem, czy marketing tej gry byl lepszy od jej samej.Nie o tym rozmawiamy w tym temacie, tylko o grach blizza. Dlatego tez nie uogolniaj, trzymaj sie tematu.

3. Jaka rzetelniejsza recenzje? Jesli recenzje sa pisane przez dzieci, to moze tak byc, ale chyba co poczytniejsze gazety/serwisy nie zatrudniaja dzieci do pisania recenzji gier.
Inna sprawa, ze i tak wiekszosc recenzji jest obecnie pisana na zamowienie i sponsorowana...dlatego mozna je w sumie sobie wsadzic w dupe.
A to, jak ktos jest fanem nie ma znaczenia. Normalny dorosly czlowiek, nawet jak jest fanem gry, to moze chlodno ocenic calosc gry/jej elementy. Do tego trzeba tylko torche ruszyc glowa.

Ty dalej z tym gownem. Temat jest o grze/grach blizzarda. Niestety/na szczescie zadna z nich nie jest gownem, wiec twoj argument jest z dupy.
Inne gry? Roznie, ale nie o tym rozmawiamy.

4. Jak sie zaczales interesowac, to zainteresuj sie tez tym, ze w becie nie wszystkie opcje graficzne sa udostepnione. Cos sie moze w grafie zmienic w pelnej wersji. A jak sie nei zmieni? To bedzie czas, zeby narzekac po premierze, zdazymy.

5. Jakie niskie standardy? W sc2 nie jest potrzebna po prostu lepsza grafika, bo wplywaloby to na rozgrywke. Ta gra to centrum e-sportu i on ma glowne znaczenie. Na wysokich detalach gra wyglada ladnie. To nie crysis.

Avaken napisał
ty z kolei jako fanboy i człowiek, któremu byle gówno wcisną, byle opatrzono to znaną i lubianą przez wszystkich nazwą smiley.gif

Nie doczytujesz posta, wciskasz kit, robisz osobiste wycieczki

Fanboy? Gdzie i kiedy?
Gowno? Gdzie i kiedy?
Byles u mnie w domu i widziales jakie gry zakupilem?

O czym jest glownie ten temat? O d3, ktore jeszcze nie wyszlo...
Gownie o mnie wiesz i zachowujesz sie jak prostak. Dorosnij, tyle moge powiedziec.

Akurat twoje posty doczytalem i wyciagnalem takie, a nie inne wnioski i nie tylko ja z reszta. Osobiste wycieczki? Nie, nie mialem na celu cie obrazac, tylko tak jak ty, "stwierdzielm fakt".

7. Jak wolisz polglowkow, to twoja sprawa. Nic mi do tego i nie bardzo mnie to z reszta interesuje.

8. Dalej gdybasz co by bylo...a tak na prawde gowno wiesz. Jesli blizz dywa jakaz z dupy gre, to zapraszam wtedy tutaj i porozmawiamy.
A to, ze w dzisiejszych czasach jest sporo kijowych gier z innych stajni, to zupelnie inna bajka.
Blizz jak do tej pory stworzyl zaledwie kilka gier i wszystkie dobre. Do dzisiaj wiele osob pogrywa na przykald w d1. Jesli ktoras z nowych gier blizza bylaby gownem i sprzedalaby sie bardzo dobrze, to przyznalbym ci racje. Jak narazie, tak nie jest, wiec twoje "fakty" sa z zadka wyjete.

Nie mam argumentow? Moze i nie, ale ty tez ich nie masz.

Ostatniego fragmentu juz mi sie nie chce komentowac. Pwiem tylko jedno, gadasz jakie glupoty, bo w d1 nie bylo z etgo co pamietam trybu hardcore.

hellbert
Wiadomość [#37]: 07.10.2011 o 12:24

Konto skasowane

Jak dla mnie, to D3 powinno mieć takie wymagania sprzętowe, jak Dungeon Siege 2 lub CIUT wyższe. Gdy odpaliłem pierwszy raz D2 to się załamałem widząc jaki poziom grafiki prezentuje. Ciekawe jak będzie z D3, gdy już odpalę gotową grę:/
Grywalność - pomijam, to nie ma wpływu na wymagania systemowe. To, że pykałem w D2 do zeszłego roku też pomijamy - nie ma wpływu na wymagania sprzętowe!

Avaken
Wiadomość [#38]: 07.10.2011 o 18:24

Konto skasowane

1. Stwierdzasz fakt? Jaki? Ze jakby wydalo gowno to by ludzie kupili? Gowno to ty wiesz, bez obrazy oczywiscie. Jak juz wspomnialem, ta firma jeszcze nie wydala gowna. Jak to sie stanie to wtedy zobaczymy czy duzo ludzi je kupi czy tez nie. Taki "stwierdzanie faktow", ktore faktami nie sa jest zalosne. Wylewasz zale z sobie tylko znanego powodu i stwarzasz problemy tam, gdzie ich nie ma.
To się nazywa wyrobiona marka. Ludzie patrzą przez pryzmat marki na dużo rzeczy. Dlaczego idąc do sklepu człowiek decyduje się na SC2,a nie na jakiegoś innego RTS? Na początku widzi, że to Starcraft i wie, że to dobra gra, przyznaje to. Ale jeśli jakaś firma zaczyna POWOLI obniżać swoje standardy to ludzie tego nie zauważają i nadal będą kupować daną grę. Wrażenia z bety opisane na tej stronie (ten pierwszy artykuł) był przesłodzony aż do bólu, jeśli autorowi się podobało - spoko, ale, że żadnych prawie minusów nie znalazł? W to nie jestem w stanie uwierzyć. Żadna gra idealna nie jest smiley.gif No i dla wielu dodatki do WoW'a to gówno, ale to subiektywne oceny, więc nie będę się na nie powoływał.
2. Co ma apple do blizzarda? Jak ktos kupuje cos, tylko dlatego ze ladnie wyglada to jest debilem. A jaki jest iphone? Nie wiem, nie interesuje mnie to

W porównaniu chodziło mi o to, że obie firmy sobie wyrobiły markę i zdecydowana większość ludzi pójdzie i kupi produkt właśnie dlatego, że to taki a nie inny telefon/gra. Nawet jeśli mniej znana konkurencja stworzyła coś o wiele lepszego. Po prostu Blizzard nie musi walczyć o klientów, NAWET jakby wydali słabą grę, podczas gdy dużo świetnych, innowacyjnych gier musi walczyć z molochem, by uszczknąć sobie trochę klienteli.
No i gry Blizzarda jak i sama firma synonimem ideału nie jest. Nic nim nie jest.
3. Jaka rzetelniejsza recenzje? Jesli recenzje sa pisane przez dzieci, to moze tak byc, ale chyba co poczytniejsze gazety/serwisy nie zatrudniaja dzieci do pisania recenzji gier.
Inna sprawa, ze i tak wiekszosc recenzji jest obecnie pisana na zamowienie i sponsorowana...dlatego mozna je w sumie sobie wsadzic w dupe.
A to, jak ktos jest fanem nie ma znaczenia. Normalny dorosly czlowiek, nawet jak jest fanem gry, to moze chlodno ocenic calosc gry/jej elementy. Do tego trzeba tylko torche ruszyc glowa.
Prawda, ale coraz rzadziej się zdarza czytać coś, co naprawdę nie jest albo przesłodzone, albo totalnym pojazdem po czymś.
4. Jak sie zaczales interesowac, to zainteresuj sie tez tym, ze w becie nie wszystkie opcje graficzne sa udostepnione.
Wiem i mam nadzieję, że gra będzie ładniej wyglądać, bo styl ma świetny, z wykonaniem już gorzej.
5. Jakie niskie standardy? W sc2 nie jest potrzebna po prostu lepsza grafika, bo wplywaloby to na rozgrywke.
Czy lekka poprawka grafiki by aż tak zmieniała grę? Nie mówię o dodaniu miliarda efektów czy szczegółów (a jak jest ich za dużo to to w ogóle słabo wygląda), ale lekkiej poprawce po prostu. Ponownie porównam to do silnika Source - w Dota 2 mimo lepszej grafiki, dla gracza, który miał kontakt z DotA (bo nowy gracz nie ogarnie niczego ze względu na samo skomplikowanie spelli, postaci itd.) odróżnienie co do czego należy nie jest problemem po chwili oglądania.
Gownie o mnie wiesz i zachowujesz sie jak prostak. Dorosnij, tyle moge powiedziec.
Z twoich postów mogłem wywnioskować, że broniłbyś Blizza nawet jakby wydali słabą grę. Diablo odstaje graficznie od nowszych gier ze względu m. in. na stary silnik. Nie wmawiaj mi, że to co do teraz stworzyli zajęło im tyle lat, bo nie jestem w to stanie uwierzyć, gra nie różniła się diametralnie gdy ją pokazali od tego, co mamy teraz.

EDIT: Dodam tylko, że marketing i to jak się gra sprzeda mają ze sobą wiele wspólnego. Coś co widzisz jadąc samochodem, oglądając TV, słuchając radia i ogólnie widząc to wszędzie będzie bardziej znane, a przez to obdarzone większym zainteresowaniem niż coś, o czym nikt nie słyszał nigdy.

[Edycja Avaken - 07.10.2011 o 18:33]

Murzyn1204
Wiadomość [#39]: 18.10.2011 o 18:03

Konto skasowane

chciałbym się dowiedzieć czy gierka uciągnie mi na moim lapku :P
nie znam sie na tym więc wole spytac
System operacyjny:
Windows 2.6.1.7600
Typ procesora:
AMD Sempron(tm) M120
Szybkość procesora:
2,12 GHz
Pamięć systemowa:
1,75 GB
Model karty graficznej:
AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4200
Pamięć karty graficznej:
893 MB
Sterownik karty graficznej:
atiumdag.dll
Rozdzielczość pulpitu:
1366x768
Pojemność dysku twardego:
195,31 GB
Wolne miejsce na dysku twardym:
98,45 GB (50%)

[Edycja Murzyn1204 - 18.10.2011 o 18:12]

Kunta
Wiadomość [#40]: 18.10.2011 o 19:06

Konto skasowane

jak odpalisz na tym WoW'a i warcrafta3 to D3 też pójdzie bo to graficznie to samo

REKLAMA
Strona 2 z 19.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :