Dziś jest: Poniedziałek, 16 lipca 2018, godzina 10:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Profesja dla Holly Paladina

Loku
Wiadomość [#1]: 08.09.2011 o 11:39

Konto skasowane

Witam!
Zastanawiam się nad odpowiednią profesją dla Holly Paladina. Na początku wybrałem sobie Mining oraz Blacksmithing aby móc robić sobie itemki (plate). Teraz jednak myślę o zmianie profesji ze względu na bonusy jakie dostaje się przy maksymalnym ich rozwinięciu. W przypadku BS (po za opcją modify) nie dostaję żadnego bonusu natomiast Mining daje mi 120 strength (co nie wydaje mi się zbyt ważne dla heala). Stąd właśnie moje pytanie: które profesje dodają bonusy przydatne do gry healerem PVP?

Co do opcji Modify w BS czy ktoś orientuje się czy jeśli zmodyfikuję Bracery i Gloves o dodatkowego socketa a następnie zmiennie tę profesję na jakąś inną ten dodatkowy socket może zniknąć?

Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam

General86
Wiadomość [#2]: 08.09.2011 o 14:41

Konto skasowane

Loku napisał

Co do opcji Modify w BS czy ktoś orientuje się czy jeśli zmodyfikuję Bracery i Gloves o dodatkowego socketa a następnie zmiennie tę profesję na jakąś inną ten dodatkowy socket może zniknąć?

Sockety nie znikną lecz znajdujące się w nich gemy nie będą działały tzn tak jak byś ich nie miał

Human Paladin
Nekkro
Wiadomość [#3]: 08.09.2011 o 15:28

Konto skasowane

wszystkie profesje daja mniej wiecej to samo dla postaci, BS zawsze warto zostawic. Mining daje ci stamine a nie str.
jezeli masz kase to kazda profesje crafterska np. JC, enchanting

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Sora
Wiadomość [#4]: 08.09.2011 o 16:18

Konto skasowane

Jako Holy Paladyn polecam ci BS/JC smiley.gif

Kończę z wowem sad.gif
Loku
Wiadomość [#5]: 08.09.2011 o 18:17

Konto skasowane