Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 22:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy The Twin Blades of Azzinoth

Odpowiedź

Temat: The Twin Blades of Azzinoth

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Nekkro
Wiadomość [#21]: 31.08.2011 o 11:19

Konto skasowane

nie, powaznie ??

ile ten rogue, notabene jeden z najlepszych pvperow, zrobil dmg ? Takie combo to nie tylko on by zrobil, chain cc na hilerze / DD i nuke maga ze shatter combo za 60k dmg. Zadna rewelacja.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
MakaO27
Wiadomość [#22]: 31.08.2011 o 11:32

Konto skasowane

No takie mega dziecinne - "chce mieć blady i już bo fajnie wyglądają i co z tego że są słabe" - ale nie moja sprawa smiley.gif

ithilin
Wiadomość [#23]: 31.08.2011 o 13:53

Konto skasowane

Nekkero mimo wszystko to szacun dla Reckfula i jego tp bo statystyki w 2v2 maja ladne

uchiha747
Wiadomość [#24]: 31.08.2011 o 15:43

Konto skasowane

MakaO27 napisał
No takie mega dziecinne - "chce mieć blady i już bo fajnie wyglądają i co z tego że są słabe" - ale nie moja sprawa smiley.gif

Przepraszam bardzo mam 19 lat i nie zamierzam w tak młodym wieku zachowywać się "nie dziecinnie". Na to będę miał dość czasu w przyszłości. Dziękuję za uwagę.

Mordrakus napisał
niesamowity temat.... Gościu chce twin blady żeby używać ich statystyk.... Albo jest totalnym idiotą, albo kłamczuszkiem - i "zapomniał" napisać, że gra na priwie..

No jasne masz mnie. nie stać mnie, żeby zapłacić 75 zł za 2 miesiące grania bez bugów. Zostań wyrocznią mogę cię wypromować. Chociaż szczerze to na prywatnych serwerach na starych paczach przynajmniej jest jakiś balans postaci. A za tego idiotę to się gniewam. Powinienem tak nazwać ciebie za niezdolność do czytania ze zrozumieniem, ale nie zrobię tego. przeczytaj jeszcze raz moje wcześniejsze posty, a może uda ci się wywnioskować, iż zdaję sobie sprawę, że twin blejdy są słabe, ale mimo to emanują epickością i do tego roztaczają aurę "musisz nas mieć" tak więc jeśli już chce je mieć to chce przynajmniej starać się o to postacią, której da to cokolwiek, chociażby szybsze bicie mobów niż na tej drugiej klasie, bo nie zależy mi tylko i wyłącznie na zrobieniu z postaci choinki (o to już zatroszczyli się twórcy tworząc te nowe badziewne sety, które do pięt nie dorastają tym z tbc).

maestrino
Wiadomość [#25]: 31.08.2011 o 15:57

Konto skasowane

MakaO27 napisał

A słyszałeś o panach od transa? Takich "dziecinnych" ludzi będą setki tysięcy od 4.3.

LoL referral link
Mordrakus
Wiadomość [#26]: 31.08.2011 o 17:01

Konto skasowane

uchiha747 napisał
Mordrakus napisał
niesamowity temat.... Gościu chce twin blady żeby używać ich statystyk.... Albo jest totalnym idiotą, albo kłamczuszkiem - i "zapomniał" napisać, że gra na priwie..

No jasne masz mnie. nie stać mnie, żeby zapłacić 75 zł za 2 miesiące grania bez bugów. Zostań wyrocznią mogę cię wypromować. Chociaż szczerze to na prywatnych serwerach na starych paczach przynajmniej jest jakiś balans postaci. A za tego idiotę to się gniewam. Powinienem tak nazwać ciebie za niezdolność do czytania ze zrozumieniem, ale nie zrobię tego. przeczytaj jeszcze raz moje wcześniejsze posty, a może uda ci się wywnioskować, iż zdaję sobie sprawę, że twin blejdy są słabe, ale mimo to emanują epickością i do tego roztaczają aurę "musisz nas mieć" tak więc jeśli już chce je mieć to chce przynajmniej starać się o to postacią, której da to cokolwiek, chociażby szybsze bicie mobów niż na tej drugiej klasie, bo nie zależy mi tylko i wyłącznie na zrobieniu z postaci choinki (o to już zatroszczyli się twórcy tworząc te nowe badziewne sety, które do pięt nie dorastają tym z tbc).

Ale skąd ta spina ziom ? biggthumpup.gif Cóż mnie to obchodzi, twoja sprawa, po co się tłumaczysz. Idiotą nazwałem cie w trybie warunkowym, jeśli właśnie grałbyś na globie, nie na priwie, i chciał te swordy nosić, zamiast transmorgryfikować.

ithilin napisał
Nekkero mimo wszystko to szacun dla Reckfula i jego tp bo statystyki w 2v2 maja ladne

no szacun szacunem, ale ty chyba nie mylisz że on te statystyki bił twinsami?

btw. tak na marginesie w tym filmiku co dałeś ja nie widzę żadnego seta tbc pvp... więc coś ci się pomyliło....

[Edycja Mordrakus - 31.08.2011 o 17:02]

Tebesin
Wiadomość [#27]: 31.08.2011 o 17:36

Konto skasowane

Legendarnych gratów ponoć nie będzie można tarns-cudować.

Shut up woman and go level your cookin' skill.
Nekkro
Wiadomość [#28]: 31.08.2011 o 18:50

Konto skasowane

uchiha747 napisał
iż zdaję sobie sprawę, że twin blejdy są słabe, ale mimo to emanują epickością i do tego roztaczają aurę "musisz nas mieć" tak więc jeśli już chce je mieć to chce przynajmniej starać się o to postacią, której da to cokolwiek, chociażby szybsze bicie mobów niż na tej drugiej klasie

posiadanie blejdow na 85 lvl nie da zadnej postaci czegokolwiek, ani szybszego bicia mobow ani nic. A watpie zeby wzieli jakas 70-tke na raid tylko po to zeby mogla zlootowac blejdy. Chyba ze masz tak mila gildie to moze owszem.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
ArTv
Wiadomość [#29]: 31.08.2011 o 20:30

Konto skasowane

maestrino napisał
MakaO27 napisał

A słyszałeś o panach od transa? Takich "dziecinnych" ludzi będą setki tysięcy od 4.3.

wszyscy beda transami, jakkolwiek to brzmi!

MakaO27
Wiadomość [#30]: 31.08.2011 o 21:07

Konto skasowane

Ja tam nie mam nic przeciwko temu żeby postać fajnie wyglądała. Sam zamierzam ubrać swojego DK aby wyglądał klimatycznie. Ale nosić jakieś stare słabiaki tylko dlatego, że są legendarne, to mija się z celem. Może i dobrze, że nie będzie można ich transformować bo wszyscy łaziliby dążyliby do łażenia z Bladami. Btw. znacie jakiś klimatyczny 2h axe, ewentualnie 2h sword dla DK? smiley.gif

ArTv
Wiadomość [#31]: 31.08.2011 o 21:10

Konto skasowane

arcanite reaper, soul cleaver, betrayer of humanity

MakaO27
Wiadomość [#32]: 31.08.2011 o 21:11

Konto skasowane

ooo dzięki - zaraz zobacze. A nie wiecie może czy hairloomy będzie można zmieniać?

Betrayer mega słaby bo mało mroczny. Soul też taki nijaki. Chyba najfajniejsze z możliwych to Shadow's Edge i Bryntroll, the Bone Arbiter smiley.gif

[Edycja MakaO27 - 31.08.2011 o 21:16]

Blask
Wiadomość [#33]: 31.08.2011 o 22:56

Konto skasowane

Soul Cleaver

Ashkandi, Greatsword of the Brotherhood

i imo najlepszy wyglad dla DK - Runeblade of Baron Rivendare

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
Nekkro
Wiadomość [#34]: 01.09.2011 o 01:02

Konto skasowane

Jak dla mnie
2h axe - dual blade butcher
2h sword - Edge of Agony

MakaO27 napisał
Ja tam nie mam nic przeciwko temu żeby postać fajnie wyglądała. Sam zamierzam ubrać swojego DK aby wyglądał klimatycznie. Ale nosić jakieś stare słabiaki tylko dlatego, że są legendarne, to mija się z celem. Może i dobrze, że nie będzie można ich transformować bo wszyscy łaziliby dążyliby do łażenia z Bladami. Btw. znacie jakiś klimatyczny 2h axe, ewentualnie 2h sword dla DK? smiley.gif

btw to ja tez rozumiem ze fajnie wyglada bo sam afkuje w orgri z setem wrathfulllll i edge of agony, ale ten gosciu sie pyta ktore z nich lepiej sie przydadza danej klasie, xuj wie na co, na zabijanie swin przed miastem chyba.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Nazario
Wiadomość [#35]: 01.09.2011 o 02:18

Konto skasowane

armageddon z horsemanow tez fajny

ArTv
Wiadomość [#36]: 01.09.2011 o 09:12

Konto skasowane

MakaO27 napisał
ooo dzięki - zaraz zobacze. A nie wiecie może czy hairloomy będzie można zmieniać?

Betrayer mega słaby bo mało mroczny. Soul też taki nijaki. Chyba najfajniejsze z możliwych to Shadow's Edge i Bryntroll, the Bone Arbiter smiley.gif

[Edycja MakaO27 - 31.08.2011 o 21:16]

jedyny axe jaki mi przyszedl na mysl z wotlka, wtedy jeszcze gralem warkiem:P potem sie przerzucilem na priesta i przestalem sie interesowac

co do swordow to moze jeszcze cataclysm's edge z archimonda

[Edycja ArTv - 01.09.2011 o 09:13]

MakaO27
Wiadomość [#37]: 01.09.2011 o 23:47

Konto skasowane

W ogóle to przyszła mi taka myśl do głowy, że np będzie można chodzić orkiem w t10 paladyna? biggrin.gif no bo przecież są itemki z icc, które wyglądają identycznie jak setówki ale nimi nie są i każdy plateowiec będzie mógł swojego seta przerobić na nie. Już widzę tych orków w strojach paladynów, warriorów w setach dk i dk w setach warriora biggrin.gif

Silmarillion
Wiadomość [#38]: 03.09.2011 o 02:07

Konto skasowane

MakaO27 napisał
W ogóle to przyszła mi taka myśl do głowy, że np będzie można chodzić orkiem w t10 paladyna? biggrin.gif no bo przecież są itemki z icc, które wyglądają identycznie jak setówki ale nimi nie są i każdy plateowiec będzie mógł swojego seta przerobić na nie. Już widzę tych orków w strojach paladynów, warriorów w setach dk i dk w setach warriora biggrin.gif

Cool story bro.

MakaO27
Wiadomość [#39]: 03.09.2011 o 19:39

Konto skasowane

Po cholere spamujesz? Jeżeli to jest jedyne co masz do napisania na ten temat to sobie daruj bo ani to śmieszne ani mądre.

Garn
Wiadomość [#40]: 03.09.2011 o 22:10

Konto skasowane

Bo masz grubego Boomkina w avatarze.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia