Dziś jest: Piątek, 26 lutego 2021, godzina 20:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 E-sport Persecutor - casty,streamy - powrót!

Odpowiedź

Temat: Persecutor - casty,streamy - powrót!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
PersecutorSC2
Wiadomość [#1]: 17.08.2011 o 22:02

Konto skasowane

Witam Was serdecznie!

Panie, Panowie, Ex-Widzowie, osobiści hejtrzy,
Wracam po mega, długiej przerwie. Jak wiecie usunąłem konto i miałem skończyć z nagrywaniem. No tak, w praktyce miało tak być. Brak czasu i chęci. Ale w rzeczywistości doceniamy rzeczy po stracie. Jakkolwiek to nie wygląda i nie zabrzmi, wracam do nagrywania ;p Kilka dni temu byłem młody i głupi, mogłem posłuchać Emila. Mianowicie mój mentor mówił „Nie bądź głupi, zostaw konto bo się przyda”. Ale taaaak, Wojtuś wie swoje, ustawienia, kasu kasu i po koncie. Tak więc trzeba było zrobić nowe. Dla niektórych to nie problem kliknąć subskrybuj na innym kanale, ale pewnie znajdą się tacy, dla których to sposobność, by mnie zjechać i to bardzo słusznie! Nie ukrywam, wygląda to pewnie zabawnie, ale mamy wieczorek, godzina 20-sta, za oknem zimno i deszcz, a biedny persecutor nie wie co ze sobą zrobić. I tak sobie myślę, kurcze, ale bym ponagrywał. Wiem, jest słabo, wręcz przykro słabo, ale spróbuję. Nie obiecuję, kiedy będę wrzucał filmiki, bo czasami tydzień się obijam, a innego mam zapierdziel, że nie sposób włączyć pc, ale z robię co w mojej mocy.

Tak więc przepraszam za poszarpane nerwy, obgryzione paznokcie, persecutor wraca narobić szumów i dokarmić trolle( a posiadam takie). O tyle dobrze, że kanał od początku ma ZDJĘTY LIMIT! Tak więc nową, lepszą historię czas zacząć!

LINK: http://www.youtube.pl/StarcraftPoPolsku

PS: Czuję się uzależniony od SC i bez plastrów chyba się nie wyleczę.

[Edycja PersecutorSC2 - 20.10.2011 o 17:16]

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
StarC
Wiadomość [#2]: 18.08.2011 o 01:19

Konto skasowane

no wreszcie smiley.gif. wrzucaj nowe filmiki i powodzenia z turniejem biggrin.gif

Mój kanał youtube The StarC TV
Asmodan
Wiadomość [#3]: 18.08.2011 o 01:41

Konto skasowane

Persecutor - jeden temat do Twojego kanału. Ten zostawiam, następne będę kasował z miejsca.

PersecutorSC2
Wiadomość [#4]: 18.08.2011 o 13:41

Konto skasowane

AAA no tak, sorki. Nie ogarnąłem tego do końca. Nie do się tego "dokleić" do starego? ;)

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
Asmodan
Wiadomość [#5]: 18.08.2011 o 15:17

Konto skasowane

Niech już będzie tutajsmiley.gif Prosiłbym jednak, żebyś następne posty dawał w starym, żeby było to bardziej uporządkowane - głównie dla osób zainteresowanych Twoim streamemsmiley.gif

PersecutorSC2
Wiadomość [#6]: 06.10.2011 o 21:32

Konto skasowane

Witam Was serdecznie!

Panie, Panowie, Ex-Widzowie, osobiści hejtrzy,
Wracam po mega, długiej przerwie. Jak wiecie usunąłem konto i miałem skończyć z nagrywaniem. No tak, w praktyce miało tak być. Brak czasu i chęci. Ale w rzeczywistości doceniamy rzeczy po stracie. Jakkolwiek to nie wygląda i nie zabrzmi, wracam do nagrywania ;p Kilka dni temu byłem młody i głupi, mogłem posłuchać Emila. Mianowicie mój mentor mówił „Nie bądź głupi, zostaw konto bo się przyda”. Ale taaaak, Wojtuś wie swoje, ustawienia, kasu kasu i po koncie. Tak więc trzeba było zrobić nowe. Dla niektórych to nie problem kliknąć subskrybuj na innym kanale, ale pewnie znajdą się tacy, dla których to sposobność, by mnie zjechać i to bardzo słusznie! Nie ukrywam, wygląda to pewnie zabawnie, ale mamy wieczorek, godzina 20-sta, za oknem zimno i deszcz, a biedny persecutor nie wie co ze sobą zrobić. I tak sobie myślę, kurcze, ale bym ponagrywał. Wiem, jest słabo, wręcz przykro słabo, ale spróbuję. Nie obiecuję, kiedy będę wrzucał filmiki, bo czasami tydzień się obijam, a innego mam zapierdziel, że nie sposób włączyć pc, ale z robię co w mojej mocy.

Tak więc przepraszam za poszarpane nerwy, obgryzione paznokcie, persecutor wraca narobić szumów i dokarmić trolle( a posiadam takie). O tyle dobrze, że kanał od początku ma ZDJĘTY LIMIT! Tak więc nową, lepszą historię czas zacząć!

LINK: http://www.youtube.pl/ThePersecutor666

Zachęcam do oglądania, o subowanie wstyd mi prosić ;), pozdrawiam i przepraszam

PS: Czuję się uzależniony od SC i bez plastrów chyba się nie wyleczę.

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
ac1d
Wiadomość [#7]: 06.10.2011 o 23:15

Konto skasowane

a tak sie ostatnio zastanawialem, gdzie sie podziales :P

PersecutorSC2
Wiadomość [#8]: 07.10.2011 o 06:55

Konto skasowane

Kurcze, a myślałem, że nikt nie zauważy ;)

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
i20918
Wiadomość [#9]: 07.10.2011 o 07:11

Konto skasowane

PersecutorSC2 napisał

A ja jak ostatnio jak wszedłem na kanał to się zastanawiałem wtf ?

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
ac1d
Wiadomość [#10]: 07.10.2011 o 09:37

Konto skasowane

PersecutorSC2 napisał

zauwazylem, jak szukalem swoich gier lol.gif

i20918
Wiadomość [#11]: 07.10.2011 o 10:56

Konto skasowane

ac1d napisał
PersecutorSC2 napisał

zauwazylem, jak szukalem swoich gier lol.gif

A właśnie jak to tak ja tu staję na wyżyny swoich możliwości, gnębie jakiegoś biednego zerga, wysyłam replaya a teraz już nawet sobie nie oglądnę ?

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
PersecutorSC2
Wiadomość [#12]: 07.10.2011 o 14:37

Konto skasowane

Zaprzestałem nagrywania replayów widzów. Nie chcę nikogo urazić i nie twierdzę, że Twoje replaye są jak reszta, ale zwykle repki były nudne i monotonne. Baaardzo statyczne - ludzie nie chcieli ich oglądać. Widziałem, że filmiki profesjonalnych graczy kasują ilością wyświetleń replaye widzów.

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
i20918
Wiadomość [#13]: 07.10.2011 o 14:48

Konto skasowane

PersecutorSC2 napisał
Zaprzestałem nagrywania replayów widzów. Nie chcę nikogo urazić i nie twierdzę, że Twoje replaye są jak reszta, ale zwykle repki były nudne i monotonne. Baaardzo statyczne - ludzie nie chcieli ich oglądać. Widziałem, że filmiki profesjonalnych graczy kasują ilością wyświetleń replaye widzów.

To na pół poważnie było. Ale masz oczywiście masz rację, może coś przez weekend pogram i znajdzie się coś na tyle ciekawego żeby nie było statyczne/nudne.

autosaves
Wiadomość [#14]: 14.10.2011 o 16:02

Konto skasowane

Nigdy nie widziałem wcześniej Twojego streama/ filmików ale im więcej ludzi będzie w Polsce zajmować się tym tematem tym dla nas wszystkich graczy lepiej! Życzę powodzenia, na pewno obejrzę co nieco.

Zapraszam na mojego bloga: http://autosaves.wordpress.com/
PersecutorSC2
Wiadomość [#15]: 16.10.2011 o 14:35

Konto skasowane

Okej, ja się wcześniej obijałem, pora się wziąć do roboty. Mój pracodawca nie ma dla mnie pracy, więc nawalam w SC.
Dzisiaj wrzucę minimum 3 mecze ;)

PS: JEŻELI MACIE MOŻLIWOŚĆ ZAREKLAMOWANIA MNIE I CHĘCI, TO POPROSZĘ.

Kanał zmienił adres na www.youtube.pl/StarcraftPoPolsku <-- zapraszam!
Informacje czemu akurat tak, a nie inaczej - sam muszę mieć osobiste konto, poza tym poprzednia nazwa thepersecutor666 nie była łatwa do zapamiętania ;)

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
i20918
Wiadomość [#16]: 17.10.2011 o 12:27

Konto skasowane

PersecutorSC2 napisał
Kanał zmienił adres na www.youtube.pl/StarcraftPoPolsku <-- zapraszam!
Informacje czemu akurat tak, a nie inaczej - sam muszę mieć osobiste konto, poza tym poprzednia nazwa thepersecutor666 nie była łatwa do zapamiętania ;)

Zamieszanie robisz.

PersecutorSC2
Wiadomość [#17]: 16.11.2011 o 16:49

Konto skasowane

Ja wiem że mieszam i całkiem całkiem mi to idzie. Ale postaram się tego więcej nie robić ;)

Wracam do gry. Miałem nawał roboty, ale już jestem back i obiecuję więcej castów ;)
youtube.pl/StarcraftPoPolsku

Druga sprawa. Niedawno wpadłem na pomysł regularnego cotygodniowego, streamowanego show, w którym będą komentowane rozgrywki ze StarCrafta, oraz ogłaszane "nowości". Nic innowacyjnego, Morglum robi coś takiego już jakiś czas. Jak myślicie? Ciekawy pomysł? Może to już lekka przesada? Także czekam pod tym względem na opinie. Oczywiście streamy byłyby nagrywane i wrzucane na kanał specjalnie dla osób, które nie miały okazji oglądać ;)

Pozdrawiam, trzymajcie się!

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
kalqam
Wiadomość [#18]: 17.11.2011 o 15:21

Konto skasowane

Persecutor, w razie co popraw swój podpis bo ten link przekierowuje do twojego starego nie działającego kanału.

PersecutorSC2
Wiadomość [#19]: 17.11.2011 o 18:38

Konto skasowane

Stokrotne dzięki ;)

Kanał youtube
GTVsite
PROTOSS POWER!
pawelwch
Wiadomość [#20]: 26.11.2011 o 21:45

Konto skasowane

czemu gdy chce wejsc na kanał to jest napisane:Ten kanał jest już niedostępny, ponieważ użytkownik zamknął swoje konto.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :