Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 23:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: pro wat ekwipunek

Yasa
Wiadomość [#1]: 29.07.2011 o 13:48

Konto skasowane

witam
mam taurena pro warka, 47 lv. Gram na pvp na razie głównie questuje ale korci mnie zeby pojśc na instancje z grupą. Tyle ze gram pierwszy raz i mam itemki głównie questowe. Zastanawiam sie jakiej klasy ekwipunek powinnam miec jesli mysle o instach i ew co w plecaku. czytałam kilka guidów ale o czyms tak oczywistym nic tam nie było =p
pozdr

nabonid
Wiadomość [#2]: 29.07.2011 o 14:00

Konto skasowane

Ty sie nie przejmuj sprzetem, bo w czasie levelingu co chwile go zmieniasz.

Crom
Wiadomość [#3]: 02.08.2011 o 17:55

Konto skasowane

Dokladnie jak wyzej. Dopoki twoj sprzet ma Sile i Stamine to jestes w stanie bezproblemowo tankowac instancje. To nie te czasy gdzie trzeba bylo miec sprzet z +Defence smiley.gif Oczywiscie tarcze musisz miec.

Dopiero na 85 poziomie bedziesz musiala zaczac balansowac statystyki takie jak dodge i parry ze stamina.

[Edycja Crom - 02.08.2011 o 17:58]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
rxb
Wiadomość [#4]: 21.09.2011 o 14:44

Konto skasowane

Miałem podobne zmartwienie. Dobrze wiedzieć, że do 85lvl mam ten problem z grubsza z głowy smiley.gif Tym bardziej, że odgrzebałem WoW'a po 3 letniej przerwie i zastałem tyle zmian, że jestem zakręcony jak słoik na zimę. Zacząłem grać 2 dni temu, wbiłem sie na 20lvl. Narazie jest fun, chociaż krainy niskolevelowe świecą pustkami (serwer Burning Legion, Alliance). Mam nadzieję, że dalej wiecej graczy spotkam ;)

P.S. Gdyby jakaś polska gildia chciała przygarnąć warriora chętnie skorzystam z zaproszenia ponieważ przyda mi się pomoc w grze po tak długiej przerwie.

Sebastek
Wiadomość [#5]: 21.09.2011 o 19:36

Konto skasowane

Zgadzam się z powyższymi ale nie do końca. To nie jest dokładnie tak że masz nie martwić się o staty aż do 85 levla. Ostatnio gram jednym ze swoich altów jako healer na 66 poziomie i widzę że ci którzy nie martwią się zbytnio o statystyki bywają nawet wywalani z dungów (tak, tak, nawet tankowie). No i widzę różnice w healowaniu pomiędzy takimi co o siebie dbają i tymi co myślą że dopiero na 85 poziomie będą się martwić. Uważam że na każdym pozimie powinieneś w miarę możliwości dbać o swój sprzęt. Na niskich levlach dla tanka warka liczy się str, dodge i parry. Potem dochodzi mastery i enchanty, no i gemy. Gemować możesz nawet na niższych poziomach, bo gemy są wtedy tanie.

Musisz pamiętać że powodzenie na dungu zależy w dużej mierze od tanka.

rxb
Wiadomość [#6]: 22.09.2011 o 13:03

Konto skasowane

No wiem, że tak kompletnie to olać tego nie mogę, jednak jestem na 25 lvl dopiero wiec inwestowanie w sprzet moim zdaniem mija sie z celem skoro z łatwością wykonuję questy i zabijam moby na swoim levelu +1 +2lvl. Jak zaczną sie sensowne insty to pomysle o respec na protection moze i sie co nieco lepiej wyekwipuję. Narazie w Arms całkiem fajnie mi sie gra i efektywnie.

Nafur
Wiadomość [#7]: 22.09.2011 o 13:11

Konto skasowane

masz 100% racji. Levelowanie poprzez questy w arms jest najbardziej efektywne. Jednak Protection ma te zalete ze jezeli chcesz instowac to jako tank masz wejscie z pominieciem kolejek poprzez to ze tankow jest malo. Jako dps trzeba czekac. Co do itemow to zbieraj str/stam poki co. Blizej 85 chodzac po instach z cataclismu mozesz zaczac zbierac juz konkretnie z stam/mastery/parry/dodge, przy czym dodge warto reforgowac na mastery. Dzieki temu bedziesz zaraz po wbiciu 85 mogl biegac na heroici.

Pozdrawiam.

Narcy
Gauz
Wiadomość [#8]: 22.09.2011 o 16:36

Konto skasowane

Wbije sie by nie zasmiecac. Warkiem mam okolo 51% block, 10% dodge i 18% parry, zreforgowalem w parry dodge dla hold of line (10% crit block po zparowaniu), tankuje heroiki z braku czasu na raidy, czyli AoE tanking. A pytanko moje, bo gdzies czytalem ze warto trzymac na aoe porowno parry - dodge, doradzi mi ktos warto czy nie. Chociaz wydaje mi sie, ze tak jak mam obecnie to healerzy juz nie potrzebuja MB, ale wiadomo to moze byc kwestia gearu. Sorry ze nie wkleilem armory, pisze z telefonu.

Sebastek
Wiadomość [#9]: 23.09.2011 o 10:09

Konto skasowane

nie, no oczywiście że na 25 levlu nie opłaca sie czynić inwestycji w sprzęt, tym bardziej że szybko się go zmienia. Tak naprawdę to na tym levlu mógłbyś nawet jako arms i potankować (zdarzało mi się grać w takich ekipach i daliśmy radę smiley.gif). Zwracałem jedynie uwagę że nie można ot tak sobie niefrasobliwie podchodzić to takich rzeczy bo dopiero od 85 levelu zaczyna się gra. Zresztą na Twoim etapie gry szybko się leweluje i zanim sie obejrzysz, będziesz już na 40, 50, 60 itd. a tam już sprzęt liczy sie coraz bardziej. I tyle.
Powodzenia

[Edycja Sebastek - 23.09.2011 o 10:09]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :