Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 02:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Poradniki i Strategie Kampania brutal - jakie technologie wybrać

Odpowiedź

Temat: Kampania brutal - jakie technologie wybrać

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
ShadowDancer
Wiadomość [#21]: 26.07.2011 o 00:43

Konto skasowane

Mały ot:

Jaki jest sens przechodzenia gry wg poradnika? Imo jest to po to, żeby dać graczowi satysfakcję z ukończenia wyzwania, a nie coś, co należy odklepać(bo jest). Podobna sprawa z achivami - proszenie gości o zaliczenie achivów. Przecież z tego nie ma wcale satysfakcji, wiec po co tak?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Asmodan
Wiadomość [#22]: 26.07.2011 o 01:21

Konto skasowane

Shadow - ja każdą misję i achievment próbowałem najpierw parę razy sam różnymi sposobami. Poza może 2-3 misjami z WoL, z którymi miałem problem, w ogóle nie korzystałem z poradnika.

Ot, jak pojawiała się jakaś misja, gdzie sam nie mogłem za chiny ludowe dojść jak to zrobić to oglądałem poradnik. Zazwyczaj jednakże i tak robiłem to trochę inaczej.

ac1d
Wiadomość [#23]: 26.07.2011 o 08:58

Konto skasowane

zai jest fpytke. ogladalem jego poradnik tylko przez sposob, jaki castowal (ah, ten przepity, umeczony glos ;] ), ale misje robilem po swojemu ^^

MardukGD
Wiadomość [#24]: 26.07.2011 o 16:51

Konto skasowane

Zgadzam się z shadow'em, bez sensu jest grać według poradnika. To już lepiej obniżyć poziom trudności i grać normalnie samemu, a nie. Równie dobrze można wpisać god mode i tyle z zabawy. Ja też się męczyłem na brutalu ale próbowałem tak długo aż się udało, ewentualnie zmieniając kolejność wykonywanych misji.

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :