Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 09:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter w cata

enroth
Wiadomość [#1]: 22.07.2011 o 15:27

Konto skasowane

Witam!

Ponownie wracam do WoW'a po rocznej przerwie, skończyłem grać gdy wychodził cata. Miałem bardzo dobrą postać (ponad 6k GS) Kilka pytań.

1. Rozumiem, że teraz nawet najlepszy gear z Wotlka jest nic nie warty?
2. Czy hunter zmienił się bardzo od czasów końca Wotlka do czasów obecnego cata?
3. Czy dużo raidów straciłem od LICH KINGA do teraz (patch. 4.2)
4. Czy hunter jest op czy up czy pomiędzy?
5. Jest pożądany na raidach? Jesli gra nim dobry gracz to jest on w stanie ukręcić jeden z wyższych dps na raidzie?
6. Jak wygląda sprawa w PvP?
7. Opłaca się wracać do WoW'a czy ta gra podupada bo i takie opinie słyszałem...

pozdrawiam

Meffisto
Wiadomość [#2]: 22.07.2011 o 16:27

Konto skasowane

1. Rozumiem, że teraz nawet najlepszy gear z Wotlka jest nic nie warty?
Do 82 lv mozna smigac w Hero ICC gearze.

2. Czy hunter zmienił się bardzo od czasów końca Wotlka do czasów obecnego cata?
Tak, pytanie kiedy Wotlka skonczyles czy widziales juz focus i takie tam

3. Czy dużo raidów straciłem od LICH KINGA do teraz (patch. 4.2)
Bastion of Twigliht, Throne of Four Winds, Blackwind Descent i Tol Barad

4. Czy hunter jest op czy up czy pomiędzy?
Jest naprawde dobry, wiadomo ze zalezy od gracza, ale w pve jest b. dobry

5. Jest pożądany na raidach? Jesli gra nim dobry gracz to jest on w stanie ukręcić jeden z wyższych dps na raidzie?
Tak jest pozadany, jw.

6. Jak wygląda sprawa w PvP?
W 2s niestety za duzo sobie nie pogra, ale w 3s jest bardzo dobry, MM wymiata, ale tu juz potrzeba skilla i ogarnietego teamu, daje rade jak wszystkim, ale jest ciezej niz np Warowi.

7. Opłaca się wracać do WoW'a czy ta gra podupada bo i takie opinie słyszałem...
Zalezy, ja gram od vanila wow/Tbc (privow) przez Wotlk i Cata na globcu. Nigdzie sie nie wybieram. Mi odpowiada wiadomo ze mozna narzekac ze latwe i blabla....ale ja jestem za. PvP mimo ze nie jest jeszcze na najwyzszym poziomie to jest ok. Reasumujac i dla hardcorowych graczy i dla casuali zawsze sie cos znajdzie!!!biggrin.gif

Todiru
Wiadomość [#3]: 23.07.2011 o 04:52

Konto skasowane

Odkąd blizz poszedł w całość na kasę (kasa -> all , ten cały crap się zaczął w wotlk i jest coraz gorzej od tamtej pory),to nie wiem czy jest tu do czego wracać...To już nie jest ten sam Blizzard i to już nie jest ten sam WoW co był kiedyś.

"Tell them only that the Lich king is dead, and that World of Warcraft died with him" KONIEC Z WORLD OF FACEROLLCRAFT!!!
MS
Wiadomość [#4]: 23.07.2011 o 08:17

Konto skasowane

Teraz sprzęt nadający się do rajdowania się farmi/kupuje więc nie ma problemu z ubraniem.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :