Dziś jest: Czwartek, 19 października 2017, godzina 18:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [Balance] Druid

Hasacz
Wiadomość [#1]: 12.07.2011 o 12:32

Co myślicie o sowie?
Robi jakiś przyzwoity DMG?
Nie odstaje od innych?
Jakie staty są najważniejsze dla moonkina i czy nie lepiej grać w resto?
Za wszelkie pomocne podpowiedzi serdeczne dzięki ;)

PM Email
Enderix
Wiadomość [#2]: 12.07.2011 o 13:27

To właśnie ja :)

Powiem tak.. jeżeli chodzi o PVP to jak widze sowe to sie na nią rzucam moim DK bo sowy gina w 3 sekundy, dlatego uważam ze druid=resto na PVP.(wiadomo ze są wyjątki wiec bez NERD RAGE). Jeżeli chodzi o PVE to sowa jest przyjemna, nie grałem duzo, ale było ciekawie, na random cata 80-83 robie 60% dmg overall, nie wiem jak później. Jest dual spec imo...wybierz balance i resto i zobacz co jest lepsze dla ciebie. smiley.gif Peace !

umrzyj, gram PVP
PM Email
Tharrdhalld
Wiadomość [#3]: 12.07.2011 o 13:48

Witam

Ja gram sową i jest to mój main. Sowa jest ok jeśli chodzi o pve. Ma niezły dps. Teraz robie sobie ZA/ZG aby uzbierać gear i z reguły mój dps jest 2/5. Ponadto, druid daje możliwość podleczenia się w czasie walki oraz awaryjnego bycia off healerem jak main healer ma problem. Ponadto, możesz pomóć healerowi poprzez innervete.
Co do sowy na pvp to spróbowałem pare razy ale dałem sobie spokój bo to nie ma sensu. Zdecywanie lepszy na pvp jest mag, lock czy shadowpriest. W pvp druidem gram w feral spec i jest ok.
Druid daje ci fajną możliwość - możesz być caster dps (sowa)/melee dps (kotek)/tank(misio)/healer (resto). Więc jedną postacią masz pełną możliwość wyboru.
Ponadto, jest to jedna z najbardziej klimatycznych klas w wowie (moim zdaniem ofc).
Pozdrawiam
beerchug.gif

PM Email
Hasacz
Wiadomość [#4]: 12.07.2011 o 15:59

Ogólnie to znam druida bardzo dobrze, całego wotlka grałem resto, wszystkie raidy DONE no i przed wyjsciem ICC skonczylem. No a teraz jest cata i nie wiem jak sie maja sprawy, dlatego chcialem sie dowiedziec czy sowa dobrze sobie radzi na PvE i czy resto dalej jest tak dobry jak kiedys czy juz nie. PvP druidem nie bede gral bo do tego mam rogala albo maga. Zastanawiam sie czy grac dalej resto tak jak kiedys czy dla odmiany sprobowac sil w sówką.

PM Email
Tharrdhalld
Wiadomość [#5]: 12.07.2011 o 16:09

Prawda jest taka, że gra sową a gra drzewkiem to całkiem dwa różne style gry.
Dlatego muszisz się zastanowić czy chcesz być dps czy healerem. To cały Twój dylemat.
Ja w main spec mam sowę a w alt spec (teraz) resto, bo czasem pomagam guildii jako healer.
Tak więc w istocie to możesz mieć dwa spece jednocześnie i sobie popróbować.
Tyle na ten temat.
beerchug.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :