Dziś jest: Wtorek, 23 października 2018, godzina 09:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Woodstock 2011

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Kunta
Wiadomość [#61]: 08.08.2011 o 22:54

Konto skasowane

Zander napisał
Nie no, minimum co dwie godziny sprzątali dokładnie wszystkie.

a to zwracam honor xD

Master-Blaster
Wiadomość [#62]: 08.08.2011 o 23:00

Konto skasowane

Zander napisał

Przyznam, że nie widziałem nigdzie sraki poza toiami. Szacun tongue.gif

malo widziales ;p

(wulg.), jedna noc tam bylem i nawet spoko, z tego co pamietam koncert mi sie chyba podobal, ale poranek byl tragiczny. O powrocie szkoda gadac, 4h na dwrocu w kostrzynie a potem 14 w pociagach z przesiadkami.
Ponoc potem dworzec kordonem policji obstawili, co tam sie dzialo to jakis (wulg.) kolchoz byl :/

Kumpel do gdanska wracal ponad dobe, bo dodatkowego pociagu do 3miasta o 17 poprostu nie podstawili, a nie mial totalnie kasy juz na bilety wiec na krzywy ryj jechal potluczony.gif

Odi profanum vulgus et arceo
Kunta
Wiadomość [#63]: 08.08.2011 o 23:29

Konto skasowane

czemu tak zjeebali organizacje ? toć to był milionowy łudstok to mieli doswiadczenie nie ? O_o

Master-Blaster
Wiadomość [#64]: 08.08.2011 o 23:33

Konto skasowane

17. ponoc w poprzednich latach tez bylo podobnie, ale ja od 3 wracalem dzien wczesniej, a jak jezdzilem na te wczesne to afair organizacja byla ok, chyba nei przewidzieli taiej ilosci bydla porpostu. W kazdym razie do dupy, a Vego spizdzial strasznie :/

Odi profanum vulgus et arceo
LiteOn
Wiadomość [#65]: 09.08.2011 o 09:19

Konto skasowane

Sam woodstock pozytywny ale jezeli chodzi o PKP OSTATNI RAZ. Pare lat temu naprawde pozytywnie jezdzilo sie w obie strony a obecnie to wszystko przechodzi ludzkie pojęcie. Tak jak czekalismy na peronie od 9 rano dopiero udalo sie wsiaść o 14 i to nie do Krakowa a do Katowic .Na chama moze i udalo by sie wejsc oknem ale nie wyobrazam sobie stania 10h w pociągu - paranoja. Niech sie nie dziwią ze zachowujemy sie jak swinie skoro tak tez nas traktują

MB moj Ty Grubasku :*

Kunta
Wiadomość [#66]: 09.08.2011 o 10:56

Konto skasowane

dziwne ze w tv o tym nic nie wspomnieli xD Wszedzie tylko ze łudstok udany Oo

Raven
Wiadomość [#67]: 09.08.2011 o 15:53

Konto skasowane

btw, serio na gentlemanie juz nie bylo miejsca pod scena i luzie wlazili pod asp?

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
LiteOn
Wiadomość [#68]: 09.08.2011 o 16:01

Konto skasowane

zagrazales sie ze bedziesz i pytasz?;(

Raven
Wiadomość [#69]: 09.08.2011 o 16:03

Konto skasowane

No nie dojechalem. Przykro mi, ale wez sie ogarnij. Juz mi glupio, ze zawiodlem Jacka.

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
REKLAMA
Strona 4 z 4.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :