Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 05:56
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: No i co zrobic???

Havo
Wiadomość [#1]: 30.06.2011 o 14:07

Konto skasowane

Witam,
Mam problem mam dwie postacie na 85lvl palka Prot/retro i locka oba w podobnym gearze i nie mogę się zdecydowac która postac wybrac na tzw. Maina.
Obiema klasami gra mi się bardzo dobrze ale raidowac dam rade tylko jedna no i nie do konca wiem kogo wybrac.
Lockiem bardzo fajnie się bije ale nic wiecej nie potrafi, natomiast palek to chciałbym jako Prot bardziej bo retri to taki sobie dps, ale boje się ze będę grzal lawe w jakiejs gildi bo tankow zazwyczaj trzeba 2-3.
Chciałbym abyście podali mi swoje typy za i przeciw.
Obie postacie sa na BL o ile ma to znaczenie.

Głupie komentarze swiadcza o inteligencji ich autora

[Edycja Havo - 30.06.2011 o 14:18]

Igor
Wiadomość [#2]: 30.06.2011 o 14:14

Konto skasowane

skasuj konto

natrakh
Wiadomość [#3]: 30.06.2011 o 14:24

Konto skasowane

głupie pytania świadczą o inteligencji ich autora.
Ludzie tutaj grać za ciebie nie będą, wybierać za ciebie też raczej ciężko. Jak sie boisz że bedziesz grzał ławe to szukaj takiej gildii gdzie potrzebują tanków i wypytaj sie o swoje szanse, jak nie dasz ciała to pewnie ławy grzać nie bedziesz.

Igor
Wiadomość [#4]: 30.06.2011 o 14:29

Konto skasowane

przepraszam, ze urazilem, juz sie staram pomoc. interesuje Cie BL jak widze. otoz raz slyszalem, ze ktoras Gildia na tym serwerze szukala tanka. a dwa razy, ze locka. i chyba byly to rozne Gildie. wniosek jest prosty. bierz locka, 50% szans wiecej, ze znajdziesz Gildie.

gdyby Cie interesowaly inne serwery zaloz prosze nowy topik, z checia przytocze statystyki przydatnosci lockow i palkow na tych innych.

ach, zapomnialbym o okresleniu tego czym bedzie Ci sie lepiej gralo. chyba palkiem, ale biorac pod uwage, ze na BLu wg mnie dwa razy wiecej Gildii szuka locka to granie palkiem byloby bledem moze...

wniosek nasuwa mi sie jeden:

skasuj konto

mam nadzieje, ze pomoglem nieco

Reap3r0
Wiadomość [#5]: 30.06.2011 o 14:42

Konto skasowane

Havo napisał

A ja lubie placki , ale lubie tez dżem co mam częściej jeść bo nie moge obu naraz . pomUrzciw plis

Nie graj wcale nie bedziesz miał dylematów ,a tak btw gratulacje umiejętności podejmowania decyzji .

[Edycja Reap3r0 - 30.06.2011 o 14:45]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
mindseeker
Wiadomość [#6]: 30.06.2011 o 14:44

Konto skasowane

Zadzwoń do swojej babci i się spytaj co ona by wybrała, bo babcie zazwyczaj dobrze doradzają.

atylla3
Wiadomość [#7]: 30.06.2011 o 15:07

Konto skasowane

Znajdż sobie najpierw gildię i zapytaj, która z tych klas bardziej się przyda względnie którą łatwiej się załapiesz na raid.
Możesz też rzucić monetą.

Havo
Wiadomość [#8]: 30.06.2011 o 15:21

Konto skasowane

zdecyduje sie na palka na BLu co chwile sa nowe gildie wiec problemu ze znalezieniem nie powinno być, poza tym dla mnie to tylko gra

Reap3r0
Wiadomość [#9]: 30.06.2011 o 15:31

Konto skasowane

Wow to sposób na życie smiley.gif Wow life :P

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
theoneuhate
Wiadomość [#10]: 25.07.2011 o 13:47

Konto skasowane

Havo napisał
Witam,
Mam problem mam dwie postacie na 85lvl palka Prot/retro

graj RETRO (LAWL OWNED) PALKIEM !!!!! moja rada jak nie wiesz czy grac palkiem czy lockiem ... to zrób postać którą będzie ci sie lepiej grało niż bąbelkowym pedałem albo fear spamerem xD

[Edycja theoneuhate - 25.07.2011 o 13:48]

Spikeel
Wiadomość [#11]: 25.07.2011 o 15:44

Konto skasowane

theoneuhate napisał
to zrób postać którą będzie ci sie lepiej grało niż bąbelkowym pedałem albo fear spamerem xD

Nie wiem czemu ale wszyscy się dopierda***ą do paladyna że bańke ma. (To chyba taka moda na hejtowanie)

uzi2.gif Spikeel - Ret Paladin uzi2.gif
maestrino
Wiadomość [#12]: 25.07.2011 o 15:54

Konto skasowane

Są gorsze rzeczy niż palowa bańka, a ludzie tego nie widzą.

LoL referral link
Igor
Wiadomość [#13]: 25.07.2011 o 16:04

Konto skasowane

jakie?

tak z ciekawosci pytam biggrin.gif

Tebesin
Wiadomość [#14]: 25.07.2011 o 21:23

Konto skasowane

Dwie palkowe bańki ;P

Shut up woman and go level your cookin' skill.
Nekkro
Wiadomość [#15]: 25.07.2011 o 22:31

Konto skasowane

kuźwa, frost mage i feral drood ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Garn
Wiadomość [#16]: 26.07.2011 o 10:05

Konto skasowane

No i co zrobićconfused.gif

Zapiekanki!

theoneuhate napisał
Havo napisał
Witam,
Mam problem mam dwie postacie na 85lvl palka Prot/retro

graj RETRO (LAWL OWNED) PALKIEM !!!!! moja rada jak nie wiesz czy grac palkiem czy lockiem ... to zrób postać którą będzie ci sie lepiej grało niż bąbelkowym pedałem albo fear spamerem xD

O każdej klasie można powiedzieć tak...
- Mag - jak Arcane to 1 button class, Frost to przegięty spec niby
- Druid - hmm, pseudo-rogal pseudo-warek który jest lepszy od odpowiedników
- Hunter - po(wulg.) huntard, skaczesz jak małpa i strzelasz czym popadnie
- Shaman - żarty z frost shockiem i I-win-buttonem
- Paladyn - wiadomo
- Warrior - faceroll
- DK - wiekszy faceroll tylko dodatkowo nie da się cię zabić
- Warlock - fear spammer?

Ma to sens? No chyba nie bardzo...
Skoro czegokolwiek się nie wybierze i tak będzie źle to chyba wychodzi na to że lepiej grać czym się chce potluczony.gif

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
baka14
Wiadomość [#17]: 26.07.2011 o 11:49

Konto skasowane

No ale to nie ma żadnego sensu, ludzie dalej będą (wulg.)ić o tym, że Paladyn Retri to faceroll mimo że od wejścia Cata to jest właśnie spec wręcz przeciwny do facerollowego schematu...
To samo dotyczny innych speców, zawsze krytykuje się to czym się nie gra, żeby usprawiedliwić swoje porażki z konkretnymi klasami.
A co do samego tematu, to ja bym wybrał locka, z takiego względu że przynajmniej na moim serwerze są praktycznie nieobecni w PvE i najłatwiej tym samym im o spota. Ale głównym czynnikiem powinno być też to, jak się Tobie daną klasą gra.

Oinaz
Wiadomość [#18]: 26.07.2011 o 18:12

Konto skasowane

Połowa powinna wykupić licencje na internet, albo powinni dostać zakaz wchodzenia do nie odwołania, musisz sam wybrać- nie patrz zbytnio na atuty jak"jak będę grał tą klasą ta łatwo znajdę gildię" to ja nie wiem ktoś gra by mieć gildie? czy gra postacią by czerpać przyjemność- raczej to drugie, (wulg.) wszystko wybierz tą klasę którą Ci się dobrze gra nie patrząc na inne rzeczy.

sake2k9
Wiadomość [#19]: 26.07.2011 o 18:50

Konto skasowane

Garn, zapomniałeś o Łotrzyku i Kapłanie biggrin.gif

Lilly
Wiadomość [#20]: 18.09.2011 o 18:50

Konto skasowane

Havo napisał
Witam,
Mam problem mam dwie postacie na 85lvl palka Prot/retro i locka oba w podobnym gearze i nie mogę się zdecydowac która postac wybrac na tzw. Maina.
Obiema klasami gra mi się bardzo dobrze ale raidowac dam rade tylko jedna no i nie do konca wiem kogo wybrac.
Lockiem bardzo fajnie się bije ale nic wiecej nie potrafi, natomiast palek to chciałbym jako Prot bardziej bo retri to taki sobie dps, ale boje się ze będę grzal lawe w jakiejs gildi bo tankow zazwyczaj trzeba 2-3.
Chciałbym abyście podali mi swoje typy za i przeciw.
Obie postacie sa na BL o ile ma to znaczenie.

A o czym świadczy głupi post?

Myślę, że temat się już wyczerpał.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :