Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 00:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Hunter/Warlock/Rogue która klasa

Temat został zamknięty.

Temat: Hunter/Warlock/Rogue która klasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#21]: 29.06.2011 o 15:42

Konto skasowane

A ty to co? Uważasz się za inteligenta, bo piszesz ładne posty? Wierz mi, że głupi nie jestem a mój sposób wypowiadania się na forach jest wynikiem tego, że się (wulg.) nie znasz, a się (wulg.) wypowiadasz na tematy o których nie masz pojęcia.
Poczytaj sobie wywiad z jakimś tam imba lockiem(nie pamiętam, Snutz czy jakiś tam inny ogar) i co on myśli o Locku w Cata to możesz się uspokoisz i przestaniesz szerzyć herezje na forum. Ciekawa sprawa, że ten wywiad był przed buffem Shadow Bite.

W urzędzie czy gdziekolwiek indziej gdzie ktoś nie będzie się zgadzał z twoim zdaniem też mu odpowiesz "zamknij pysk"

Tak dokładnie tak, jeśli jakiś konował będzie mi wmawiał takie bzdury jakie ty tutaj ludziom wmawiasz.

Zarówno ja jak i inni forumowicze wzięli udział w dyskusji przytaczając swoje argumenty.

Ty nie podałeś żadnych argumentów - tylko jakieś swoje fantazje na temat tego jak wygląda PvP.

przestaniesz mieszać się do tematu na którym się nie znasz.

Udowodnij mi, że się nie znam, a nigdy więcej nie przeczytasz mojego posta na tym forum.

I czekam aż się ustosunkujesz do linka który podałem i powiesz mi jakim cudem tak słaba klasa jak Warlock jest tak wysoko w rankingach.

Baltazar
Wiadomość [#22]: 29.06.2011 o 16:40

Konto skasowane

Bartlo napisał
Chciałbym podziękować wszystkim za wszystkie wypowiedzi! Zdecydowałem się jednak zrobić warlocka ze względu na duże możliwości tej klasy ....

op znalazł rozwiązanie swojej sprawy a dalsza " dyskusja " jak widzę do niczego konstruktywnego nie doprowadzi

temat zamknięty

The Cesspit
You Tube Profil
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :