Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 08:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Actionbars

Gab
Wiadomość [#1]: 23.06.2011 o 14:26

Konto skasowane

Witam, korzystam z addonu Bartnender4 który modyfikuje mi actionbar itp. I mam pytanie czy istnieje jakiś dodatkowy adon albo w tym addonie coś takiego żebym mógł zapisać config ustawień skilli? Cos jak przy zmianie speca. Potrzebuje czegoś takiego żeby np. w jednym specu resto móc ustawić jednym kliknięciem ustawienie skilli do pvp a potem mienić na pve przy jednym specu.

Shataw
Wiadomość [#2]: 23.06.2011 o 14:36

Konto skasowane

Możesz zrobić profil do tego i do tamtego.

Gab
Wiadomość [#3]: 23.06.2011 o 22:50

Konto skasowane

Próbowałem tego, ale te profile w moim addonie trochę dziwnie działają, ponieważ ostawiają układ action bar-ów i zapamiętują na nich skille, czyli np. ustawiam bary na pve, na bar1, bar 2 i bar 3 ustawie jakoś skille i potem robie profil pvp, i ustawie tam na bar1, bar2 i bar 3 jakoś skille ale np bary umieszczę w innej kolejności to jak przemienię znowu na profil pve to skille już są inaczej poustawiane tak jak na poprzednim profilu tylko bary są w kolejności takiej jak ustawiłem wcześniej na pve ;p trochę pokręciłem ale mam nadzieje ze zrozumiecie.

baka14
Wiadomość [#4]: 24.06.2011 o 16:07

Konto skasowane

Bo za ustawienie skilli na pasku nie odpowiada żaden addon. Informacja o tym, które ablility są na paskach jest zapisywana na serwerach Blizzarda. Tak więc gdziekolwiek się zalogujesz, będziesz miał takie same ustawienie spelli na paskach. Przełączać pomiędzy dwoma zestawami "układu ablility" możesz jedynie za pomocą zmiany spec'ów. Nie słyszałem o addonie który mógłby zapamiętywać ustawienia skilli i przy zmianie profilu automatycznie "wymieniać" wszystkie ability na inne i wątpię aby było to możliwe.

Qman
Wiadomość [#5]: 25.06.2011 o 11:45

Konto skasowane

http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/simple-action-sets.aspx

Simple Action Sets to addon, którego potrzebujesz

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :