Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 19:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Protoss vs Terran[Marine,Tank]

reZ
Wiadomość [#1]: 21.06.2011 o 00:07

Konto skasowane

Witam jestem nowy na forum i mam pewien problem.
Gram z kolegą, żeby potrenować trochę ale nie mogę się przebić przez builda marine/tank zawszę mnie to jedzie.
Robiłem już tak:
1.4 gate
2. stalkery, sentry, immortale potem kolosy.
3. 3 gate robo, chargeloty.
4. i inne tego typu buildy
I nie mogę się przebić, a jak mnie atakuje też nie daje rady się wybronić, no raz prawie przy pomocy feniksów udało mi się ale to prawie czyli zostało jakieś 5 tanków, po czym przyszły posiłki z dupy...
Nie mogę już mnie nerwica bierze, prosze pomóżcie mi.

Edit: przepraszam za zły dział, ale miałem otwartę kilka kart i nie zauważyłem że piszę w złym dzialę, prosiłbym o przeniesienie, z góry dziękuje.

[Edycja reZ - 21.06.2011 o 00:09]

kolorek
Wiadomość [#2]: 23.06.2011 o 01:45

Konto skasowane

speed zety immortal HT zwykle daje radę, później kilka colo i klasyczny deadhball, ofc najlepiej złapać w trakcie przemieszania się. Jeśli ma krytyczną ilość czołgów i kibluje np. na 3 bazach np w late carrier +ms jako wsparcie działją dobrze.

Vengance
Wiadomość [#3]: 23.06.2011 o 13:31

Konto skasowane

kolorek napisał
klasyczny deadhball

no to żeś (wulg.) poradzil biggrin.gif

kolorek
Wiadomość [#4]: 24.06.2011 o 01:51

Konto skasowane

ghehe no bo w late game co by się nie grało to i tak wyjdzie na końcu death ball uzi2.gif ale serio dodaj ht jak nie ma jeszcze dużo czołgów. stormy działają dobrze bo mariny mają mało hp a tanki nie mogą wyjść ze storma i za dużo tego hp też nie mają biggrin.gif, jak ma ich jednak powiedzmy z15 to już mozna zapomnieć o frontalnym szturmie z ziemi i trzeba kombinować z nękaniem air/dropami by zmusi terka do aktywności

spaczujmnie
Wiadomość [#5]: 24.06.2011 o 04:48

Konto skasowane

dodaj swój rep z gry. zobaczymy co jest nie tak.

a najlepiej dodaj swój kod postaci smiley.gif gram protosem to mogę ci pokazać coś nie coś.

Sapone
Wiadomość [#6]: 02.01.2012 o 21:20

Konto skasowane

Jesli masz problemy z czolgami to znaczy ze robi ich bardzo duzo. Sproboj robic dropy Warp Prism-em tu i tam. Czolgi siedza na siege modzie wiec mobilnosc wojska jest niska + nie moga dotrzec wszedzie. Poza tym, radze ci sprobowac isc calkiem na kolosy + zeloty z charge upgrade. Jako Terran wiem jakie to moze byc frustrujace ...

ZeeTox
Wiadomość [#7]: 02.01.2012 o 21:28

Konto skasowane

Wrzuć jakiegos repa, bo tak to można co najwyżej zgadywać, gdzie popełniasz błąd.

reZ
Wiadomość [#8]: 02.01.2012 o 21:34

Konto skasowane

Spokojnie to były czasy golda byłem słaby i mnie to kosiło teraz jak coś takiego widzę to spokojnie daje sobie z tym rade,

[Edycja reZ - 02.01.2012 o 21:35]

pawelwch
Wiadomość [#9]: 02.01.2012 o 22:17

Konto skasowane

Żeście odkopali temat...

Sapone
Wiadomość [#10]: 02.01.2012 o 22:22

Konto skasowane

Myslalem ze swierzy. Byl na wierzchu to odpowiedzialem.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :