Dziś jest: Środa, 20 września 2017, godzina 11:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Edytor map Robotic Facility --> Warp Robotics Facility

Odpowiedź

Temat: Robotic Facility --> Warp Robotics Facility

Immortal66
Wiadomość [#1]: 20.06.2011 o 15:00

Konto skasowane

Witam

Gateway mozna przeksztalcic w Warp Gate. Czy ktos wie jak zrobic to samo z Robotics Facility i Stargateconfused.gif

Czy ktos moglby mi pokazac krok po kroku jak przeniesc Dark Archona(a raczej przerobionego Archona z SC2) z moda SC2BW do mojego moda.

http://static.sc2mapst(...).973.zip

[Edycja Immortal66 - 20.06.2011 o 15:01]

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 20.06.2011 o 15:25

Ravager

Generalnie tamtych budynków nie da się rozbudować bo nie ma dla nich modeli (chyba że użyjesz robo fatility -> robo support bay, stargate -> fleet beacon). Jest to zwykłe morph ability (możesz podpatrzyć u orbital command).

Dark archona robisz ze zwykłego archona tylko w aktorze zmieniasz:
-actor creation
-set tint color (255, 0, 0, one shot blend)

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PM Email
Immortal66
Wiadomość [#3]: 20.06.2011 o 20:05

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Generalnie tamtych budynków nie da się rozbudować bo nie ma dla nich modeli (chyba że użyjesz robo fatility -> robo support bay, stargate -> fleet beacon). Jest to zwykłe morph ability (możesz podpatrzyć u orbital command).

Dark archona robisz ze zwykłego archona tylko w aktorze zmieniasz:
-actor creation
-set tint color (255, 0, 0, one shot blend)

Czy ktos wie jak zrobic te rzeczy:

1) DARK ARCHON
- High Templar i Dark Templar maja miec ikone(byle jaka) morfowania w Dark Archona (2HT or 2DT or HT+DT).
- Wyciagnac z moda http://static.sc2mapst(...).973.zip
a) Mind Control (Wroga jednostke przejmuje ja, sojusznicza klonuje)
b) Maelstorm
c) Feedback (Wroga jednostka standardowo, sojuusznicza ma dzialac jak konsumpcja Defilera z BW)
... i zamontowac w Dark Archonie.
- Udalo mi sie zrobic czerwonego Dark Archona ale nie ma tej otoczki, ktora ma Archon.

2) ROBOTICS FACILITY & STARGATE
- Zrobic upgrade Robotics Facility --> Warp Robotics Faility, Stargate --> Warp Stargate (taki upgrade posiada Gateway(morph to Warp Gate) i chcialby zeby te budynki tez go mialy).

3) BUDYNEK NAJEMNIKOW
- Potzrebny budynek w ktorym mozna rekrutowac najaemnikow (tak jak w kampanii).

W edytorze do BW potrafilem zrobic wszystko, tutaj nic nie potrafie zrobic.

[Edycja Immortal66 - 20.06.2011 o 20:06]

luki1922
Wiadomość [#4]: 20.06.2011 o 20:15

mogę ci odpowiedzieć odnośnie robo i stargate że musiał byś zrobić animacje przemiany a następnie model robotic faciliti warp i stargate warp
no i do tego kilka modeli przyzywania jednostek bo chyba jednostki ze stargate posiadają ją na rzecz kampanii

PM Email
Immortal66
Wiadomość [#5]: 20.06.2011 o 20:22

Konto skasowane

luki1922 napisał
mogę ci odpowiedzieć odnośnie robo i stargate że musiał byś zrobić animacje przemiany a następnie model robotic faciliti warp i stargate warp
no i do tego kilka modeli przyzywania jednostek bo chyba jednostki ze stargate posiadają ją na rzecz kampanii

Nie zalezy mi na nowych modelach. czy Kolega wie jak zrobic upgrade Warp Gate dla tych budynkow?

kontoskasowane
Wiadomość [#6]: 20.06.2011 o 20:41

EH

PM Email
ShadowDancer
Wiadomość [#7]: 20.06.2011 o 21:53

Ravager

@up: Jakże wiele wnoszący do tematu post.

Co do morph ability, to możesz skopiować to z orbital command.
Tylko pamiętaj, żeby w actorach jednostek, które mają się upgrejdować, w polu events, daj eventa AbilityMorph <twój ability> z termami Morph To/From i tam na końcu akcja to Create/Destroy.

Chodzi o to, że gdy zakończy się upgrade, usunąć stary model i zniszczyć nowy (chyba, że model zostaje, to po prostu skopiuj samo ability i w polu info+ poustawiaj nowe jednostki).

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :