Dziś jest: Czwartek, 19 października 2017, godzina 02:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Poradniki i Strategie Nowe strategie w ZvP (dla zergów)

Odpowiedź

Temat: Nowe strategie w ZvP (dla zergów)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
ac1d
Wiadomość [#41]: 05.08.2011 o 13:22

i przestan dotykac innych klawiszy na klawiaturze niz "a" (aby jednostki atakowaly), "s" (aby wybrac larwy) i "r" (aby roache robic). ustawiasz rally point na baze oppa i po resecie armii zalewasz roachami, like a boss

PM Email
Delta
Wiadomość [#42]: 05.08.2011 o 13:41

Osobiście poddałbym w wątpliwość to co silent napisał, corruptor infestor to jak robienie broodlord mutalisk na tanki;) Jeśli idzesz w infestory, masz mało gazu, szczególnie z roachami. Infestory same w sobie są teoretycznie contrą na collosy. Radziłbym mass roach, gdy przeciwnik ma więcej niż 2-3 collosy budujesz spire i corruptory. Infestory są dość słabe, chyba że infestor broodlord, wtedy są świetne. Na niższe ligi nie bawiłbym się dużo infestorami, jak źle pomicrujesz to nie są nic warte, a kosztują dużo. Corruptory +roach wystarczą Ci do high mastera spokojnie;)

PM Email
StarC
Wiadomość [#43]: 05.08.2011 o 16:03

szalik napisał
Cześć mam pytanie. Jestem niestety w srebrnej lidze ( gram na słaby brąz). Możecie mi powiedzieć co najlepsze będzie jak toss robi colo+stalker ? Gram zergiem. Coruptory+ roache czy cor + hydra czy co? bo nie mam pojecia :<

robisz makro smiley.gifmakro makro i jeszcze raz makro. nie wazne jakie jednostki w srebrze masz ich miec dwa razwy wiecej niz przeciwnik i byc w stanie je uzupelnig gdy je stracisz od razu = (nie omijasz larva injcetow, robisz duzo dron, techujesz.. no makro jednym slowem). im szybciej to opanujesz tym szybciej zaczaniesz wygrywac. i sam sie dzybciej nauczysz co kontruje co.

Mój kanał youtube The StarC TV
PM Email
Vicot
Wiadomość [#44]: 24.08.2011 o 16:41

@up
Widać że pojęcie o SCII masz troszkę małe. To takie pieprzenie że musisz mieć 2x jednostek. Z tym że kosztuje Cię to 2x i 2x szybciej je stracisz.
@szalik
Zerglingi blokują,potem wbijasz banelami i dobijasz roache+hydra. Jak za szybko tracisz roache to wysyłaj mutale,bo dośle parę colo i Cię rozłoży na łopatki.

PM Email
Benny
Wiadomość [#45]: 24.08.2011 o 17:33

Czyżby w końcu?...

@Vicot: Nie zgodze sie, na pewno nie powinienes osadzac wiedzy StarC po jednym poscie smiley.gif Uwazam, ze ma on racje. Najlepsza kontra na collosus + stalker to hydry/roache (grooved spines - ten zasieg do hydr = must have, zeby walczyc z collo lanca) + corruptory. Gram tossem i najczesciej wlasnie taka kontra jest na te jednostki tongue.gif

@Szalik: To, ze powinienes jako zerg miec przynajmniej jedna baze wiecej od przeciwnika (w miare wystarczajaca ilosc larw, jesli nie zapominasz o inject larva i zbijasz regularnie mane z queen) jest bardzo wazne. Zerg jest skonstruowany w taki sposob, ze gra ta rasa opiera sie glownie na macro. Jednostki atakuja masowo przeciwnika, a Ty masz za zadanie (przynajmniej jest to sposob na nizsze ligi), zeby caly czas dostarczac posilki i chronic swoich wydobyc (zniszczona saturacja u zerga to powazny cios w ekonomii). Dzieki temu wygrasz z osobami z tych nizszych lig.

PM Email
ShadowDancer
Wiadomość [#46]: 24.08.2011 o 21:18

Ravager

Vicot napisał
@up
Widać że pojęcie o SCII masz troszkę małe.

A myślę, że na pewno większe niż twoje...

Vicot napisał
To takie pieprzenie że musisz mieć 2x jednostek. Z tym że kosztuje Cię to 2x i 2x szybciej je stracisz.

Nieconfused.gif Mając 2x więcej jednostek stracisz je 0.5 raza szybciej.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PM Email
REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :