Dziś jest: Środa, 20 marca 2019, godzina 12:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: rating RBG

kusus
Wiadomość [#1]: 27.05.2011 o 19:29

Konto skasowane

Chce przeniesc postac z hordy do ally i nie wiem jak to jest czy rating z RBG kasuje sie po przeniesieniu postaci ? mam ponad 2.6 i troche mi szkoda jakby mial sie kasowac. Prosze o odp ludzio ktorzy sa pewni co do swojej odp/

Radi
Wiadomość [#2]: 27.05.2011 o 20:04

Konto skasowane

Personal raiting tracisz na pewno tak samo jak ten z aren,ale mmr pozostaje taki jak miałeś.

Personal raiting tracisz na pewno tak samo jak ten z aren,ale mmr pozostaje taki jak miałeś.

pussymonsta
Wiadomość [#3]: 29.05.2011 o 14:29

Konto skasowane

jak nabiłeś ten rating bez bugu, to nabijesz go i po drugiej stronie konfliktu ;o a jak miałeś farta i nie traciłeś ratingu to poczekaj na kolejny sezon i wtedy zmieniaj frakcję jak się boisz, że tym razem ci się nie poszczęści

kusus
Wiadomość [#4]: 12.06.2011 o 16:24

Konto skasowane

Radi napisał

Nstgepnym razem nie wypowiadqaj sie jak nie wiesz bo wprowadzasz ludzi w blad.....przenioslem postac a rating zostal mmr rowniez.
Pozdro

Uglukhai
Wiadomość [#5]: 29.06.2011 o 08:04

Konto skasowane

rating jest przypisany do konta, jeżeli w teamie 2v2, 3v3, 5v5 jesteś sam to rating teamu oraz team pozostają także smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :