Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 20:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Insane FFA

szalik
Wiadomość [#1]: 24.05.2011 o 13:27

Konto skasowane

Czesć mam pytanie takie. Jaka obecnie jest taktyka na zrobienie 7ffa poziom insane ? Wiem że były takie tematy ale sposób Huskyego już nie działa bo drony rzucają się na cannony. Czy build z przeleceniem na wyspę zmasowaniem battlecruserow i turretów ciągle działa ? Czy coś jeszcze się zmieniło ? Dzięki za pomoc

r3tsa
Wiadomość [#2]: 24.05.2011 o 13:35

Konto skasowane

Ja bym spróbował dać 7 terran zrobić 6poola i wysyłać po jednym lingu do każdego i bić scv budujące baraki xd

Bargor
Wiadomość [#3]: 24.05.2011 o 14:02

Konto skasowane

Z tego co pamiętam to po prostu trzeba trochę poczekać az kompy sie trochę powybijają i wtedy nie ma większych problemów.

ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 24.05.2011 o 14:28

Konto skasowane

Sentry + Cannon + Murek z garów into carrier na the Abys.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
rev678
Wiadomość [#5]: 24.05.2011 o 15:20

Konto skasowane

szalik napisał
Czesć mam pytanie takie. Jaka obecnie jest taktyka na zrobienie 7ffa poziom insane ? Wiem że były takie tematy ale sposób Huskyego już nie działa bo drony rzucają się na cannony. Czy build z przeleceniem na wyspę zmasowaniem battlecruserow i turretów ciągle działa ? Czy coś jeszcze się zmieniło ? Dzięki za pomoc

Działa sam to robiłem nie dawno, trzeba tylko dobrze rozmieszczać canony. Tak żeby był już jeden gotowy kiedy budujesz kolejny i tak żeby przynajmniej jeden nie był w polu widzenia.

Dark_Angel
Wiadomość [#6]: 26.05.2011 o 18:29

Konto skasowane

@UP
Zdajesz sobie sprawę, że insane oszukuje i widzi całą mapę? Więc nie ma czegoś takiego jak poza jego polem widzenia. Wiem, że można na pewno go załatwić cannonami jak zaczniesz je robić pod jego clifem i potem na górę wskoczysz mając obronę. Ale pewnie da się i tak jak mówisz jak jest się daleko, tylko że to nie ma nic wspólnego z polem widzeniasmiley.gif

StarCraft: Lordzik[RiM], StarCraft II: Lorrdzik
szalik
Wiadomość [#7]: 26.05.2011 o 19:45

Konto skasowane

Udało się zrobić za 2 razem metodą wyspa i zabunkrowanie się. Jakby ktoś jeszcze próbował to polecam ten sposób.

rev678
Wiadomość [#8]: 26.05.2011 o 20:48

Konto skasowane

@Dark angel
Chodziło mi o to, że w pewnym momencie canon jest na tyle daleko ze nie atakują, to nazwałem polem widzenia biggrin.gif

Ch
Wiadomość [#9]: 26.05.2011 o 21:25

Konto skasowane

Całkiem proste. Grasz Terranem, wybierasz tą mapkę gdzie są takie cztery wyspy w rogach (taka wulkaniczna, nie pamiętam nazwy). Restartujesz, jak gra w końcu Cię wylosuje w pobliżu którejś z tych wysepek zabierasz SCV na pokład (jeden musi zostaćsad.gif ) i lecisz na wysepkę. Bunkrujesz się i patrzysz jak się kompy napieprzają. Mass Vikings + Battlecruisers działa bardzo dobrze.

ShadowDancer
Wiadomość [#10]: 26.05.2011 o 21:43

Konto skasowane

Chelsea, następna z zajebistych porad z kategorii "wygrałeś tym zagraniem pół dnia temu, ale jakbyś zapomniał co robić".

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Ch
Wiadomość [#11]: 26.05.2011 o 21:50

Konto skasowane

No siema Shadow, w gimbazie nie poszło i dowartościowujesz się na forum? smiley.gif

Skvader
Wiadomość [#12]: 26.05.2011 o 22:03

Konto skasowane

Ch napisał
(...)zabierasz SCV na pokład (jeden musi zostaćsad.gif ) i lecisz na wysepkę. (...)

Powinieneś zrobić drugą rundkę CC żeby zabrać tego jednego SCV. Porzucanie na rychłą śmierć innych nie jest wyjściem!

Ch
Wiadomość [#13]: 26.05.2011 o 22:06

Konto skasowane

Skvader napisał
Ch napisał
(...)zabierasz SCV na pokład (jeden musi zostaćsad.gif ) i lecisz na wysepkę. (...)

Powinieneś zrobić drugą rundkę CC żeby zabrać tego jednego SCV. Porzucanie na rychłą śmierć innych nie jest wyjściem!

Masz rację, to byłoby świństwo. sad.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :