Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 19:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Terranski Push Marine Tanki

Mestru
Wiadomość [#1]: 14.05.2011 o 14:25

Konto skasowane

Hej, mam taki mały kłopot. Gram zergiem i niezbyt wiem jak wybronić push terrana w 9 minucie, składający się z grupki ok. 20 marinów, 4 tanków, vikinga i medivaca. Wybroniłem to grupka zerglingów i bane, ale czuje, że można to wybronic w lepszy sposób. Jakieś pomysły?

Oł Maj Gadnes
http://www.youtube.com/M3stru - Polecam! Casty, VoDy, Komentarze.
r3tsa
Wiadomość [#2]: 14.05.2011 o 14:35

Konto skasowane

Mass lingów z dobrą flanką powinna dać radę, ale bronienie tego bane + ling to nie jest najgorsze rozwiązanie.

Kris7
Wiadomość [#3]: 14.05.2011 o 15:02

Konto skasowane

Mestru - daj repa - najłatwiej będzie ocenić w czym tkwi problem

[Edycja Kris7 - 14.05.2011 o 15:02]

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Mestru
Wiadomość [#4]: 14.05.2011 o 15:15

Konto skasowane

http://www.speedyshare.com/files/28454176/Replay_oo.SC2Replay
Tu jest replay. Wiem, że błędem było nie przypilnowanie tego przesmyku, ale poprostu wiem, że mogłem jakoś inaczej coś takiego wybronić. Wiedziałem, że są tanki i mariny.

Oł Maj Gadnes
Karol191
Wiadomość [#5]: 14.05.2011 o 17:36

Konto skasowane

Jesli chodzi o terana to ja mam problem jak rozjechac expa planetary + turety i jak gosciu ma takiego jakby contanie ze cala armia nie pojde ;d

Vengance
Wiadomość [#6]: 14.05.2011 o 19:29

Konto skasowane

W 9 minucie takie wojo :O chyba kpisz. W 9 minucie to istnieje możliwość pusha tylko dwoma tankami, 8/10 rinów i medivac, a ten push jest strasznie banalny do skontrowania, bo wystarczy posiadac kontrole mapy i podzielić lingi na dwie flankujące grupy. Żadnego micro, po prostu a move

Kris7
Wiadomość [#7]: 14.05.2011 o 19:37

Konto skasowane

Mestru Mestru - obejrzałem repa i poradziłeś sobie z tym pushem bez większych strat... :/ w czym wiec problem?

nie rozmawiam z debilami
Mestru
Wiadomość [#8]: 14.05.2011 o 20:13

Konto skasowane

Vengance napisał
W 9 minucie takie wojo :O chyba kpisz. W 9 minucie to istnieje możliwość pusha tylko dwoma tankami, 8/10 rinów i medivac, a ten push jest strasznie banalny do skontrowania, bo wystarczy posiadac kontrole mapy i podzielić lingi na dwie flankujące grupy. Żadnego micro, po prostu a move

Obejrzyj replay, a potem sobie zakpij sam z siebie
9 minuta - 16 rinów, 3 tanki, viking, medivac i kolejny tank prawie skonczony.

Kris7 napisał
Mestru Mestru - obejrzałem repa i poradziłeś sobie z tym pushem bez większych strat... :/ w czym wiec problem?

Problem w tym, że wiem poprostu, że dałoby się to lepiej wybronić.

Oł Maj Gadnes
Kris7
Wiadomość [#9]: 14.05.2011 o 23:14

Konto skasowane

no - brood lordami ^^ , nie narzekaj - bylo dobrze.

nie rozmawiam z debilami
Razor
Wiadomość [#10]: 14.05.2011 o 23:49

Konto skasowane

chcesz inny sposob ? najszybszy muta/ling to 8:55 xD

Delta
Wiadomość [#11]: 15.05.2011 o 01:44

Konto skasowane

Polecam ultra dropy, w połączeniu z banelingami, roachami, nydusem i carrierami powinno dać radę jakoś to wybronić. Chyba że weźmie 5 scv, to wtedy masz małe szanse:< Musisz dodać broodlordy oraz motheshipa, inaczej masz gg. Poważka.

Venucci
Wiadomość [#12]: 15.05.2011 o 11:30

Konto skasowane

Delta napisał
Polecam ultra dropy, w połączeniu z banelingami, roachami, nydusem i carrierami powinno dać radę jakoś to wybronić. Chyba że weźmie 5 scv, to wtedy masz małe szanse:< Musisz dodać broodlordy oraz motheshipa, inaczej masz gg. Poważka.

Zerg ma carriery i mothershipa? Stary jesteś fajny, co wąchasz? A tak na poważnie są jeszcze infestory z fungalem i można byłoby w tym przesmyku zrobić "fungal field" ( patrz ROOTDestiny ).

Jak dla mnie to dobrze to skontrowałeś, ale jeśli to mało to albo zakopane banelingi czy roache albo muta ling. No i jeszcze infestory (najlepiej z burrow) są też dobre.

dbm
Wiadomość [#13]: 15.05.2011 o 13:52

Konto skasowane

No festory z burrow w 9 min sa rzeczywiscie spoko :D

ac1d
Wiadomość [#14]: 15.05.2011 o 14:07

Konto skasowane

@venucci:

sciagnij, zainstaluj, powinno sie przydac ^^

yuccas
Wiadomość [#15]: 15.05.2011 o 22:53

Konto skasowane

I tak miałeś farta, jakbyś stał w tym przesmyku było by dużo gorzej. Niewidze problemu, straciłeś naprawde blisko minimum bo koncentrował się na ubiciu hatcha, jakby zrobil slowpush byśmy porozmawiali inaczej, ale niezrobił.
Także mam mieszane uczucia, chciałeś się pochwalić czy co ?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :