Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 03:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Aiur Chef. Help.

FrozenFire
Wiadomość [#1]: 10.05.2011 o 20:55

Konto skasowane

Yo
Mam mały problem co do Aiur Chef. Chodzi o to, że brak mi jednego Achivka z tego UMSa, a konkretnie The Heat Is On. Za cholerę nie wiem o co chodzi i jak go zdobyć... Mam zabić jakiegoś innego Zealot Chefa chyba przy pomocy Nuke ? Wie ktoś o co kaman confused.gif W necie nie mogę znaleźć nic na ten temat.
Z góry dziękuje.

[Edycja FrozenFire - 10.05.2011 o 20:55]

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 10.05.2011 o 21:41

Konto skasowane

Szukasz broni "Great Equalizer" i rozwalasz innego zealotę.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
FrozenFire
Wiadomość [#3]: 10.05.2011 o 21:46

Konto skasowane

A gdzie ów "Great Equalizer" się znajduje ? Jak zdobyć smiley.gif

[Edycja FrozenFire - 10.05.2011 o 21:46]

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 10.05.2011 o 22:36

Konto skasowane

Zazwyczaj robiąc 2gie danie dostajesz jakiegoś skilla. Albo może to jakaś rzecz na mapie? Nie pamiętam, grałem tylko 2x ;)

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Dagaen
Wiadomość [#5]: 10.05.2011 o 22:38

Konto skasowane

Do najtańszego dania jest dołączona niespodzianka. Czasem tą niespodzianką jest właśnie Equalizer.

Nie musisz jednak zabijać tym, by dostać achieva. Jeżeli zostałeś namierzony biegnij w stronę najbliższego Zeta - jeżeli będziesz blisko to zabijesz tego Zealota gdy nuke spadnietongue.gif Ja jakoś tak ten achiev zdobyłem przypadkowobiggrin.gif

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
FrozenFire
Wiadomość [#6]: 10.05.2011 o 22:42

Konto skasowane

Łokey, będę próbował zatem. Dzięki biggthumpup.gif

nicram0413
Wiadomość [#7]: 11.05.2011 o 01:26

Konto skasowane

Na 90% to działa tak że ty się niczym nie przejmujesz tylko wbijasz jak najwięcej punktów, a to dlaczego bo nie ty masz wystrzelić i zabić. To ty kiedy będziesz namierzany musisz znaleźć się wystarczająco blisko kogoś żeby od atomówki której ty jesteś celem padł jeszcze on. Z własnego doświadczenia wiem że ofiarą zawsze był ten z największą ilością pkt. Więc albo licz na to że ktoś będzie robił te tanie dania albo umów się z kimś i we 2 grajcie.

NooB_112
Wiadomość [#8]: 11.05.2011 o 07:37

Konto skasowane

Nicram dobrze mówi. Dostałem twego achiva kiedy miałem atomówkę na sobie i byłem obok 2 zealota. Dlatego też graj jak najlepiej. Ja oberwałem 2 atomówkami bo miałem o 1k punktów więcej niż koleś na 2 miejscu.

FrozenFire
Wiadomość [#9]: 11.05.2011 o 08:51

Konto skasowane

Achivek osiągnięty. Dzięki chłopaki biggthumpup.gif

Kratos
Wiadomość [#10]: 23.06.2011 o 21:36

Konto skasowane

jak pozbyc sie niechcianego skladnikuconfused.gif prosze o pomoc! jest napisane ze lewy myszki , prawy myszki , znierasz - pozbywasz sie ale ja jakos nie moge sie pozbyc jak cos juz zbiore ;((
z gory dziki za pomoc!!!

sc-ary
Wiadomość [#11]: 24.06.2011 o 08:29

Konto skasowane

Kratos napisał
jak pozbyc sie niechcianego skladnikuconfused.gif prosze o pomoc! jest napisane ze lewy myszki , prawy myszki , znierasz - pozbywasz sie ale ja jakos nie moge sie pozbyc jak cos juz zbiore ;((
z gory dziki za pomoc!!!

Właśnie tak jak napisałeś - prawym (lub lewym, nie pamiętam) klikasz składnik widniejący na pasku składników chwytając go i przesuwasz poza obszar paska nad dowolne miejsce terenu a następnie klikając ponownie na teren lewym bądź też prawym myszy upuszczasz go. W sumie to powinni dawać za to achievka smiley.gif

"In addition to losses, wins are now also no longer shown. Instead, players will see Jim Raynor giving them a thumbs-up after every match regardless if they win or lose."
rocznik1986
Wiadomość [#12]: 25.06.2011 o 15:43

Konto skasowane

Witam , nie co zaoftopuje ale to też tu pasuje .

Mianowicie mam ogromne problemy ze zdobyciem achi "Allez Cousine" czy jakoś tak polega on na zrobieniu dwóch potraw w odstępie 30 sekund . No nie jestem wstenie za Chine tego zrobić .

Za wszelkie rady będe wdzięczny

[Edycja rocznik1986 - 25.06.2011 o 15:43]

nicram0413
Wiadomość [#13]: 25.06.2011 o 19:38

Konto skasowane

Zagraj sobie z mniejszą ilością ludzi, bo im więcej tym trudniej. Możesz nawet samemu sobie zagrać. Część potraw wymaga tylko 4 składników więc te masz już 2 na następną potrawę. A te pozostałe 2 albo wcześniej sobie odłożysz niedaleko stołu (wywalasz) albo będziesz je miał wystarczająco blisko. Używaj też szybkiego biegania / blinka

rocznik1986
Wiadomość [#14]: 25.06.2011 o 22:06

Konto skasowane

Próbowałem grać samemu ale gra niechce zaliczyć w ten sposób , a jak chce dołączyć do gry to albo nikogo chętnego nie ma albo wszyscy grają .

mathias00
Wiadomość [#15]: 29.06.2011 o 00:06

Konto skasowane

Rocznik, ja tez tego nie mogę zrobić. Może zgadamy się np. w sobotę i pykniemy tego achivka?

nicram0413
Wiadomość [#16]: 29.06.2011 o 00:30

Konto skasowane

Jak coś mogę pomóc z tą mapą albo z tą z kampani
Marcinqk:170

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :