Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 20:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kolejny temat o buildach...

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Kris7
Wiadomość [#21]: 11.05.2011 o 17:36

Konto skasowane

miedziany_95 napisał
Co myślicie o temacie w którym ludzie pytali by o repy z jakimś buildem np. coś takiego ja poszukuje mecha w tvt i ktoś by mi znając życie podał repa Diestar vs Tarson z wczorajszej 1 gry xd. A więc co o tym, myślicie ? Poszukuje jakichś repów z gry tank,marine,bunshee i udany push w tossa tymi jednostkami najczesciej robi sie to ze 1 barak z reactorem starport + factory i push 8 minuta, widzę ze jest to bardzo silne ale nie wiem jak to dokladnie wykonac jak mozecie to podajcie jakies linki z 2,3 repami z wygraną grą tą taktyką smiley.gif

jeżeli chodzi o tę taktykę to ja tam jadę z dwóch baraków mariny (reactor to gaz, który warto zaoszczędzić na tanki, siege, ravena) + z factory tanki na siegu+ ze starporta raven (gdy P robi sporo stalkerów), lub banshee (jeżeli P robi więcej żelków). Niezbędne jest też to by przy tym pushu wziąć ze sobą ze 3 scv do naprawiania ale przede wszystkim postawienia bunkrów przed tankami tak by żelki za łatwo ich nie zjadly.

Próbowałem też grac ghosta do tego ale to cholernie gazożerny build - chcesz to poszukam Ci repa na którym zagrałem to z ghostem i i w którym wyszło to genialnie.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
miedziany_95
Wiadomość [#22]: 11.05.2011 o 17:46

Konto skasowane

Dzięki Kris smiley.gif Teamliquid znam ale w sumie jedyne co do tej pory na nim robiłem to oglądałem streamy. Jestem z ligi platynowej a więc buildy znam tylko że, np. nie wiem jak moge timingi ćwiczyć bo np. robie na T banshee z loakiem i nie wiem kiedy jest ''idealny'' timing smiley.gif

[Edycja miedziany_95 - 11.05.2011 o 17:50]

Kris7
Wiadomość [#23]: 11.05.2011 o 18:07

Konto skasowane

akurat co do tego to chyba im szybciej tym lepiej ;) w timingach to ja Ci nie pomogę bo sam ich nie znam, no może parę. Myślę, że ideę timingów można streścić do zwrotu- "jak tylko".

np.(na Protosa) jak tylko masz ravena z PPD to atakuj
jak tylko skończy Ci się stim - atakuj
jak tylko wynajdziesz upgrdy - atakuj

pewnie zbyt upraszczam ale od tego chyba trzeba zacząć i sprawdzić co na jaką rasę jak zadziała.

nie rozmawiam z debilami
Razor
Wiadomość [#24]: 11.05.2011 o 21:17

Konto skasowane

no wlasnie nie kris ;p atakuj w momencie ,gdy masz 15-20 sekund do ukonczenia jakiegos upa/regeneracji energii na zdolnosc ,dodatkowo nie uczcie sie zbyt timingow w temacie - moj timing 3 tanki to 7 minuta NIE - nalezy sie uczyc tak ,brak ekspa ,wyscoutowalem robo - znaczy colossus mniej wiecej w 8 minucie ,czyli 7:30 produkujemy vikingi 2 np. albo jest exp. znaczy ,ze colos to mniej wiecej 11 minuta albo chargeloty w 8:45 itp.

Kris7
Wiadomość [#25]: 11.05.2011 o 21:27

Konto skasowane

Razor napisał
no wlasnie nie kris ;p atakuj w momencie ,gdy masz 15-20 sekund do ukonczenia jakiegos upa/regeneracji energii na zdolnosc

trochę bez sensu co piszesz - atakować bez ukończonych upów? przecież te 20 sekund może być decydujące dla bitwy. Wolę się raczej tego trzymać co gram tzn wychodzę z bazy na chwilę przed ukończeniem upa ale atakuję dopiero po jego zakończeniu.

Razor napisał
,dodatkowo nie uczcie sie zbyt timingow w temacie - moj timing 3 tanki to 7 minuta NIE - nalezy sie uczyc tak ,brak ekspa ,wyscoutowalem robo - znaczy colossus mniej wiecej w 8 minucie ,czyli 7:30 produkujemy vikingi 2 np. albo jest exp. znaczy ,ze colos to mniej wiecej 11 minuta albo chargeloty w 8:45 itp.

co do tego - wezmę to pod uwagę smiley.gif thnx

nie rozmawiam z debilami
Razor
Wiadomość [#26]: 11.05.2011 o 21:48

Konto skasowane

no wlasnie o to mi chodzilo - myslalem ,ze wychodzisz z bazy w momencie ,w ktorym ci sie juz skonczyl up

ShadowDancer
Wiadomość [#27]: 11.05.2011 o 21:49

Konto skasowane

Kris7 napisał
Razor napisał
no wlasnie nie kris ;p atakuj w momencie ,gdy masz 15-20 sekund do ukonczenia jakiegos upa/regeneracji energii na zdolnosc

trochę bez sensu co piszesz - atakować bez ukończonych upów? przecież te 20 sekund może być decydujące dla bitwy. Wolę się raczej tego trzymać co gram tzn wychodzę z bazy na chwilę przed ukończeniem upa ale atakuję dopiero po jego zakończeniu.

Chodziło o to, że wychodzisz z bazy zanim skończy się up, tak, żeby skończył Ci się akurat przed samą walką.

Co do Bunshee<czy jak to tam napisałeś, w sumie wali mnie to>, to nie pierwszy raz to widzę, i po prostu mnie zdziera. Tak samo Roucze. To tak samo jakby ktoś wyjechał żołniesz.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Razor
Wiadomość [#28]: 11.05.2011 o 22:01

Konto skasowane

no w sumie jak chcecie pisac po angielsku to prosze - zachowajcie przyzwoitosc biggrin.gif

i20918
Wiadomość [#29]: 12.05.2011 o 07:42

Konto skasowane

Kris7 napisał
jeżeli chodzi o tę taktykę to ja tam jadę z dwóch baraków mariny (reactor to gaz, który warto zaoszczędzić na tanki, siege, ravena) + z factory tanki na siegu+ ze starporta raven (gdy P robi sporo stalkerów), lub banshee (jeżeli P robi więcej żelków). Niezbędne jest też to by przy tym pushu wziąć ze sobą ze 3 scv do naprawiania ale przede wszystkim postawienia bunkrów przed tankami tak by żelki za łatwo ich nie zjadly.
Próbowałem też grac ghosta do tego ale to cholernie gazożerny build - chcesz to poszukam Ci repa na którym zagrałem to z ghostem i i w którym wyszło to genialnie.

Też bym chętnie to oglądnął tego repka. A przy okazji zobaczył kiedy i gdzie bunkry stawiasz(Ja mam zawsze z tym kłopot by używać ich ofensywnie).

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
Asmodan
Wiadomość [#30]: 12.05.2011 o 08:48

Konto skasowane

@ Vennuci - nie kwalifikuje się. Gdybym miał za takie coś banować to pół forum, w tym i ja sam, musiałoby być zbanowane...

@ autor - jak źle nazwiesz temat, możesz napisać do mnie PM. W końcu zmienię nazwę tematu. Tym razem zrobiłem to sam i to na taką dosyć sarkastyczną, bo są już tematy do taktyk dla danych ras i Twój temat jest naprawdę wtórny, ale zostawię, bo zaczęła się dyskusja na temat.

Switch_0n
Wiadomość [#31]: 15.05.2011 o 10:21

Konto skasowane

Przy okazji, w UMS'ach masz takie coś jak YABOT, obczaj to, do timingów idealne,

pozdro

SwitchOn#639
miedziany_95
Wiadomość [#32]: 15.05.2011 o 10:57

Konto skasowane

Wy troszkę nie zrozumieliście o co mi od początku chodziło, ja buildy znam tylko czasem np. chciał bym zobaczyć jak robią to gracze pro. Nie mówcie mi-idż oglądadać streamy bo podejrzewam że robię to częściej niż większość z was ;> W sumie to założyłem ten temat też z myślą o graczach z brązu/srebra sam nie jestem w tych ligach ale kiedyś byłem i wiem że wtedy było by to dla mnie bardzo pomocne.

Kris7
Wiadomość [#33]: 15.05.2011 o 11:15

Konto skasowane

i20918 napisał
Kris7 napisał

Też bym chętnie to oglądnął tego repka. A przy okazji zobaczył kiedy i gdzie bunkry stawiasz(Ja mam zawsze z tym kłopot by używać ich ofensywnie).

sry - zapomniałem o tym temacie :/ poszukam repa i wrzucę ^^

nie rozmawiam z debilami
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :