Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 19:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kolejny temat o buildach...

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
miedziany_95
Wiadomość [#1]: 10.05.2011 o 16:08

Konto skasowane

Co myślicie o temacie w którym ludzie pytali by o repy z jakimś buildem np. coś takiego ja poszukuje mecha w tvt i ktoś by mi znając życie podał repa Diestar vs Tarson z wczorajszej 1 gry xd. A więc co o tym, myślicie ? Poszukuje jakichś repów z gry tank,marine,bunshee i udany push w tossa tymi jednostkami najczesciej robi sie to ze 1 barak z reactorem starport + factory i push 8 minuta, widzę ze jest to bardzo silne ale nie wiem jak to dokladnie wykonac jak mozecie to podajcie jakies linki z 2,3 repami z wygraną grą tą taktyką smiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 10.05.2011 o 16:48

Konto skasowane

Myślę, że nie wiem co tu buldy i bushee

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
miedziany_95
Wiadomość [#3]: 10.05.2011 o 16:56

Konto skasowane

A ja myślę że się czepiasz smiley.gif Po 1 jak pisalem, to przez przypadek i nie dalem i sam to zauwazylem ale nie da się edytowac tematu ;d Po 2 idź do okulisty bo napisalem bunshee a nie bushee a więc wiesz -_-

Ariser
Wiadomość [#4]: 10.05.2011 o 17:11

Konto skasowane

Banshee* :P

Venucci
Wiadomość [#5]: 10.05.2011 o 17:57

Konto skasowane

Wracając do tematu. Jeśli chodzi o buildy to u Zerga najlepszy jest mass roach/banelings+ lings+mutalisks albo Lings + infestors+ Ultralisks (oczywiście należy pamiętać aby robić upgready dla ground unitów i dlatego dwie komory ewolucyjne też by się przydały). Co do hydr to są dla mnie spalone. Jeśli szukacie kogoś od kogo chcecie podpatrzeć dobre buildy zerga to polecam Spanishiwa, Rekatana(jeśli wciąż gra) i Destiny (szczególnie dobry dla początkujących). Idrę zdecydowanie odradzam.

U terrana to mi się wydaje że gracz TLO jest dobry. . U Protossa to chyba tylko tych koreańskich graczy(ale protem nie gram więc radzcie sobie sami lol.gif ).

r3tsa
Wiadomość [#6]: 10.05.2011 o 18:18

Konto skasowane

Do wyboru do koloru, zależnie od tego jakim stylem chcesz grać podpatrujesz innego prosa.

Delta
Wiadomość [#7]: 10.05.2011 o 18:51

Konto skasowane

Ja lubiem kopułki od sentruf, dobry strat

ShadowDancer
Wiadomość [#8]: 10.05.2011 o 21:43

Konto skasowane

miedziany_95 napisał
idź do okulisty bo napisalem bunshee

Czyżby Ci chodziło Banshee?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Crack
Wiadomość [#9]: 10.05.2011 o 22:19

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
miedziany_95 napisał
idź do okulisty bo napisalem bunshee

Czyżby Ci chodziło Banshee?

+miliard biggrin.gif

zbigr
Wiadomość [#10]: 11.05.2011 o 08:25

Konto skasowane

Crack
Shadowek-dancerek przeczytał bushee więc okulista jednak potrzebny.

[Edycja zbigr - 11.05.2011 o 08:26]

Sulphuriell
Wiadomość [#11]: 11.05.2011 o 08:45

Konto skasowane

Ja znam ciekawy buld z benszlingami, ale się nie podzielę, bo on jest tylko dla gosu lol.gif

A tak w ogóle zamiast szukać buldów, proponuję się do angielskiego przyłożyć biggthumpup.gif

[Edycja Sulphuriell - 11.05.2011 o 08:48]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Venucci
Wiadomość [#12]: 11.05.2011 o 08:55

Konto skasowane

Ażeby ktoś "inaczej mądry" nie atakował ludzi, że są ślepi bo sam nie zna poprawnej pisowni (nie Bunshee tylko BANSHEE).

i20918
Wiadomość [#13]: 11.05.2011 o 10:17

Konto skasowane

Venucci napisał
Ażeby ktoś "inaczej mądry" nie atakował ludzi, że są ślepi bo sam nie zna poprawnej pisowni (nie Bunshee tylko BANSHEE).

Beann'shie, szyszymora ?

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
r3tsa
Wiadomość [#14]: 11.05.2011 o 10:25

Konto skasowane

Kaj?

miedziany_95
Wiadomość [#15]: 11.05.2011 o 14:06

Konto skasowane

Ja (wulg.)e kiedyś myślałem że na nw są trolle, jednak miło się pomyliłem szkoda że chyba wszyscy się miejscami pozamieniali i teraz tu same trolle zostały. Po(wulg.) się wogóle wypowiadać nie na temat -_- Jak narazie nawet 1 osoba nic sensownego tu nie napisała. Teraz pwnie będzie najazd na mnie ale w sumie to mam na to wyejabne xd pozdro.

r3tsa
Wiadomość [#16]: 11.05.2011 o 14:11

Konto skasowane

Ludziom się po prostu nie chce.

Venucci
Wiadomość [#17]: 11.05.2011 o 14:46

Konto skasowane

Adminowie czy słowo "wyejabne" kwalifikuje się do bana?biggrin.gif . A tak na poważnie nie Nasza wina człowieku, że są tu trolle. Jak ci się nie podoba to znajdź sobie lepsze forum nie "zainfekowane" trolami. A wracając do buildów jakieś sugestie dla terran i protosów?

[Edycja Venucci - 11.05.2011 o 14:47]

Sulphuriell
Wiadomość [#18]: 11.05.2011 o 15:15

Konto skasowane

@ miedziany

Bo to jeden z tych tematów: napracujcie się i dajcie timingi, powklejajcie repy, zróbcie mi śniadanie i masaż stóp a ja sobie to łaskawie poczytam i wykorzystam. Sam coś konstruktywnego przykleiłeś? Nie. Nawet nie chciało ci się napisać poprawnie tych kilku słów. A już najbardziej rozwalające jest "poszukuję kilku repów z marine, tank banshee". No rzeczywiście, tak rzadko grane jednostki, że praktycznie nie da się znaleźć takich repów lol.gif jak myślałeś, że znajdziesz murzyna, to sorry.

[Edycja Sulphuriell - 11.05.2011 o 15:17]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Kris7
Wiadomość [#19]: 11.05.2011 o 17:27

Konto skasowane

dyskusja rodem z parlamentu -tzn: jakby tu komuś dojeba.ć, ale żeby mądrze zabrzmiało i miało pozory troski o rozmówcę... dalibyście autorowi link do teamliquid gdzie są buildy i timingi do wszystkich ras - nad tym nie pracowaliście więc boleć Was to nie powinno, że sobie chłopak skorzysta.

...a tu wywody jak ja pier.dolę

@autor

trzymaj linka i baw się smiley.gif OPENINGS / TIMINGS

do większości buildów są dodane repy więc to chyba o to Ci chodziło

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
miedziany_95
Wiadomość [#20]: 11.05.2011 o 17:35

Konto skasowane

Sullphuriel: przecież napisałem że fajny był by taki temat i że każdy może napisać rep z jakim buildem by go interesował nie chodzi żeby tylko mi pomóc. I chciałeś blysnąć inteligencją z tym że bAnshee,tanki,marines są prawie w każdej grze ale żeby być inteligentym i potrafić czytać już się nie postarałeś. Bo jak byś się postarał to byś przeczytał że chodzi mi żeby użyć TYLKO tych jednostek i żeby to było użyte na protossa. Np. w ten sposób Druzdil wygrał z Maną 1 mapę w eps.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :