Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 10:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kto ma największe szanse?

MadNail
Wiadomość [#1]: 08.05.2011 o 10:21

Konto skasowane

Jaka klasa jest największym wrogiem huntera? Kto ma największe szanse, by go pokonać? Czy w ogóle hunter ma jakiś naturalnych wrogów?

Piszcie, kto waszym zdaniem jest największym zagrożeniem dla huntera i jak najlepiej/ najłatwiej to zagrożenie wyeliminować smiley.gif

krowa
Wiadomość [#2]: 08.05.2011 o 10:42

Konto skasowane

Mysle ze największym wrogiem huntera jest jego (wulg.)ony pet

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
Nekkro
Wiadomość [#3]: 08.05.2011 o 11:16

Konto skasowane

najwiekszym wrogiem huntera jest osoba ktora nim gra.
naturalnie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
MadNail
Wiadomość [#4]: 08.05.2011 o 11:41

Konto skasowane

Po raz kolejny dzieci psują ciekawy pomysł, takich to tylko banować, żal mi was :/

atylla3
Wiadomość [#5]: 08.05.2011 o 12:10

Konto skasowane

Jaki ciekawy pomysł? Ja tam widzę tylko głupie pytanie.
Tak jak pisał kolega wyżej jeśli hunterem gra słaby gracz to każdy jest dla niego zagrożeniem, nawet moby podczas levelingu.
Więc kompletnie nie wiadomo o co ci chodzi z tym pytaniem.

Edit

Owszem to pytanie miałoby jakiś sens gdyby hunter to był jakiś Terminator czy Chuck Norris WoWa, na którego widok padają wszyscy w koło, a ty biedny gracz i ostatnia nadzieja gatunku szukałbyś choćby cienia szansy na jego pokonanie.
Niestety tak nie jest. Wystarczy troche pograć w WoWa, pooglądać jakieś filmiki z PVP itp żeby zobaczyć, że hunta da się każdym pokonać jak się dobrze gra.
Dlatego niestety ten topic wzbudza we mnie śmiech i politowanie.

[Edycja atylla3 - 08.05.2011 o 12:16]

lsh
Wiadomość [#6]: 08.05.2011 o 12:27

Konto skasowane

MadNail napisał
Jaka klasa jest największym wrogiem huntera? Kto ma największe szanse, by go pokonać? Czy w ogóle hunter ma jakiś naturalnych wrogów?

Piszcie, kto waszym zdaniem jest największym zagrożeniem dla huntera i jak najlepiej/ najłatwiej to zagrożenie wyeliminować smiley.gif

Myślę że największym wrogiem huntera jest podstępny i nieprzewidywalny rogue. Kiedy hunter jest zajęty karmieniem swojego peta taki rogue potrafi podejść z tyłu i wsadzić nóż w żebra tak, ż e hunter zdoła jedynie wydać z siebie ostatni cichy krzyk bólu po czym kona w męczarniach. innym wrogiem jest bezwzgledny mag potrafiący w mgnieniu oka spopielić huntera do kupki pyłu i prochu. Czy można to zagrożenie wyeliminować?? wydaje mi się że tak, nawet opracowałem pewną metodę, która mogę się z Tobą podzielić za niewielką opłatą. metoda ta jest tak fantastyczna, że zdecydowałem się jej nie ujawniać, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Inaczej każdy hunter by ją stosował i Blizzard na pewno w kolejnym patchu zlikwidowałby tę fantastyczną możliwość pokonania każdej klasy dosłownie w kilku ruchach.

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
legendary
Wiadomość [#7]: 08.05.2011 o 12:46

Konto skasowane

atylla3 napisał
Tak jak pisał kolega wyżej jeśli hunterem gra słaby gracz to każdy jest dla niego zagrożeniem, nawet moby podczas levelingu.

Edit

Owszem to pytanie miałoby jakiś sens gdyby hunter to był jakiś Terminator czy Chuck Norris WoWa, na którego widok padają wszyscy w koło, a ty biedny gracz i ostatnia nadzieja gatunku szukałbyś choćby cienia szansy na jego pokonanie.
Niestety tak nie jest. Wystarczy troche pograć w WoWa, pooglądać jakieś filmiki z PVP itp żeby zobaczyć, że hunta da się każdym pokonać jak się dobrze gra.

Jeśli nie masz nic ciekawego do przekazania to najlepiej nic nie pisz , ani to śmieszne , ani przydatne..

Oczywiście , że dużo zależy od skilla ale są "antyklasy" o których kolega chciał się pewnie dowiedzieć

Topic@

Osobiście gram magiem , teraz gram 2v2 mag+hunt , najgorzej mu idzie solo z rogalem ale oczywiście da rade go pokonać .

[Edycja legendary - 08.05.2011 o 12:47]

mindseeker
Wiadomość [#8]: 08.05.2011 o 15:10

Konto skasowane

Naturalnym wrogiem Huntera jest Rogue - od zawsze. Hunter ma umiejętności pozawalajace wykryć rogali, zmarkować go itd, a rogal widzi zawsze trapy huntera itd.
Kiedyś Hunter jechał rogali, ale w Cata Rogal z pojechaniem takiego nie ma żadnego problemu.

MS
Wiadomość [#9]: 08.05.2011 o 15:27

Konto skasowane

lsh napisał

Myślę że największym wrogiem huntera jest podstępny i nieprzewidywalny rogue. Kiedy hunter jest zajęty karmieniem swojego peta taki rogue potrafi podejść z tyłu i wsadzić nóż w żebra tak, ż e hunter zdoła jedynie wydać z siebie ostatni cichy krzyk bólu po czym kona w męczarniach.

Hunter już nie karmi peta, więc może być bardziej czujny.

Nekkro
Wiadomość [#10]: 08.05.2011 o 16:49

Konto skasowane

Czuj duch !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MadNail
Wiadomość [#11]: 08.05.2011 o 17:22

Konto skasowane

atylla3 napisał

Edit

Głupim nazywasz wszystko czego nie rozumiesz? Każdy wie, że największym przeciwnikiem magów są rogale i coś tego typu odpowiedzi od was oczekiwałem (niektórzy wywiązali się z tego zadania, za co bardzo dziękuje ;] )
Chyba nie grałeś tą klasą... hunter jest Terminatorem w WoWie, ja (49lvl) póki co nie znalazłem w sumie, żadnego przeciwnika (oczywiście o odmiennej klasie), który może mnie zabić 1 na 1
Pojedynek 2 na 1? Jeśli chociaż jedna osoba z tych dwóch nie jest healerem to hunter i tak wygra.
Największą bolączką (jak dla mnie) są shamani, potrafią się leczyć, a obrażenia też zadadzą...
A i piszcie jak się pozbywacie klas, które najbardziej was dręczą, ja shamanów staram się omijać ;)
Liczę, że ten temat będzie się rozwijał, a hejterzy pójdą gdzie indziej :)

diablocz3k
Wiadomość [#12]: 08.05.2011 o 18:11

Konto skasowane

pi wi pi przed zdobyciem max lvl

AJjjjjjj

Vaeryn
Wiadomość [#13]: 08.05.2011 o 19:10

Konto skasowane

MadNail napisał
A i piszcie jak się pozbywacie klas, które najbardziej was dręczą, ja shamanów staram się omijać ;)

Świetny plan. Napisz jakiś tutorial do tego.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Nekkro
Wiadomość [#14]: 09.05.2011 o 00:40

Konto skasowane

MadNail napisał
Chyba nie grałeś tą klasą... hunter jest Terminatorem w WoWie, ja (49lvl) póki co nie znalazłem w sumie, żadnego przeciwnika (oczywiście o odmiennej klasie), który może mnie zabić 1 na 1

niezle, niezle, gz.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#15]: 09.05.2011 o 01:41

Konto skasowane

lsh
Wiadomość [#16]: 09.05.2011 o 11:44

Konto skasowane

MadNail napisał
Liczę, że ten temat będzie się rozwijał, a hejterzy pójdą gdzie indziej smiley.gif

haters gonna hate smiley.gif

ja najczęściej omijam innych hunterów. Pomimo, ze są z hordy, to jakoś czuję z nimi duchową więź i staram się ich nie zabijać, chyba, że w obronie własnej

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Kasmar
Wiadomość [#17]: 09.05.2011 o 12:37

Konto skasowane

..... and the Winner is:

MadNail napisał hunter jest Terminatorem w WoWie, ja (49lvl) póki co nie znalazłem w sumie, żadnego przeciwnika (oczywiście o odmiennej klasie), który może mnie zabić 1 na 1.

Resto Druid Forever coolgleamA.gif
krowa
Wiadomość [#18]: 09.05.2011 o 12:57

Konto skasowane

MadNail napisał

.. hunter jest Terminatorem w WoWie,

T-1000 ? biggrin.gif

btw. a kto jest Dżonem Konnorem ?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!