Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 01:53
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Poradniki i Strategie Spanishiwa style - czyli nie taki zerg słaby jak mówili

Odpowiedź

Temat: Spanishiwa style - czyli nie taki zerg słaby jak mówili

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
r3tsa
Wiadomość [#41]: 06.05.2011 o 18:39

Konto skasowane

Jedynie od dwugazowego może paść.

Sulphuriell
Wiadomość [#42]: 06.05.2011 o 18:43

Konto skasowane

r3tsa napisał
A Idra to jakiś gosu zerg?

Za takiego się uważa potluczony.gif

Ja (wulg.)ę, beta minęła, lepszych zergów można już znaleźć na każdym kontynencie, a w Korei lepszych od niego to już w ogóle na pęczki.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Bonneyi
Wiadomość [#43]: 06.05.2011 o 19:05

Konto skasowane

Ja bym byl za meczem idra vs spanishiwa

Rage quit idry jest boski biggrin.gif

www.pixelalbum.blogspot.com
ac1d
Wiadomość [#44]: 06.05.2011 o 20:52

Konto skasowane

tak z innej beczki, ostatnio lapie sie na tym, ze jak koncze ogladac repka na YT, od jakiegos castera, to na koniec wciskam odruchowo f10 ^^

Pallad
Wiadomość [#45]: 07.05.2011 o 08:20

Konto skasowane

haha wy widocznie nie macie pojecia kto jest w tej chwili dobrym zergiem.

Top 3

Idra
Sen
Losira

Spanishiwa na swoim streamie przegrywal z takimi zergami jak Machine , Sheth , ktorych swoja droga Idra w show meczach rozjechal po 3:0.
Spanishiwa ostatnio na swoim streamie zostal rozjechany przez jakiegos random tossa 3:0 masakrycznie , totalnie nie potrafi grac ZvP , wchodzil na Skype zeby sie zapytac znajomych z teamu , czym sie kontruje jednostki tossa

To sa wszystko fakty

@edit
A odnosnie wychodzenia Idry z gry jak duzo straci to fakt , ale on potrafi ocenic z kim gra , i jakie ma szanse na wygrana. Tez tak robie bo zostanie w grze to po prostu strata czasu , z ta roznica ze ja zawsze pisze gg , czasem wp gg :P

@ Sulphuriell lol.gif , to powiedz mi kto w Eu i NA jest lepszy od Idry , w KR owszem sa lepsze zergi np Losira , Nestea , ale powiedz mi laskawie kto jest lepszy od niego z EU i NA .
I zeby tutaj byla jasnosc nie jestem jakims fanbojem Idry czy cos , nie lubie tego jak on sie zachowuje itd , ale fakt pozostaje faktem , ze Idra zergiem OWNI i tylko na to patrze .

Troche to przykre ze wiekszosc osob w tym temacie nawet nie oglada streamu Idry , a ostatnio nawet komentuje swoje mecze podczas grania i mozna sie naprawde duzo nauczyc , a pisza posty tylko dlatego bo go po prostu nie lubia , przykre

Obejrzyjcie sobie jego ostatnie streamy z komentarzami , a potem piszcie glupoty http://www.justin.tv/eg_idra/
[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:23]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:26]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:29]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:30]

Pallad ID :271
MIchalcok
Wiadomość [#46]: 07.05.2011 o 10:04

Konto skasowane

Oglądałem jeden czy dwa mecze jak streamował i jedno co mi zapadło w pamięci jak mu wjechały heliony do bazy a on w niecałą sekundę rozdzielil drony na 4 grupki:P

DonDesperado
Wiadomość [#47]: 07.05.2011 o 11:41

Konto skasowane

Pallad napisał
haha wy widocznie nie macie pojecia kto jest w tej chwili dobrym zergiem.

Top 3

Idra
Sen
Losira

Spanishiwa na swoim streamie przegrywal z takimi zergami jak Machine , Sheth , ktorych swoja droga Idra w show meczach rozjechal po 3:0.
Spanishiwa ostatnio na swoim streamie zostal rozjechany przez jakiegos random tossa 3:0 masakrycznie , totalnie nie potrafi grac ZvP , wchodzil na Skype zeby sie zapytac znajomych z teamu , czym sie kontruje jednostki tossa

To sa wszystko fakty

@edit
A odnosnie wychodzenia Idry z gry jak duzo straci to fakt , ale on potrafi ocenic z kim gra , i jakie ma szanse na wygrana. Tez tak robie bo zostanie w grze to po prostu strata czasu , z ta roznica ze ja zawsze pisze gg , czasem wp gg :P

@ Sulphuriell lol.gif , to powiedz mi kto w Eu i NA jest lepszy od Idry , w KR owszem sa lepsze zergi np Losira , Nestea , ale powiedz mi laskawie kto jest lepszy od niego z EU i NA .
I zeby tutaj byla jasnosc nie jestem jakims fanbojem Idry czy cos , nie lubie tego jak on sie zachowuje itd , ale fakt pozostaje faktem , ze Idra zergiem OWNI i tylko na to patrze .

Troche to przykre ze wiekszosc osob w tym temacie nawet nie oglada streamu Idry , a ostatnio nawet komentuje swoje mecze podczas grania i mozna sie naprawde duzo nauczyc , a pisza posty tylko dlatego bo go po prostu nie lubia , przykre

Obejrzyjcie sobie jego ostatnie streamy z komentarzami , a potem piszcie glupoty http://www.justin.tv/eg_idra/

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:26]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:29]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 08:30]

zgadzam sie z Toba w 100% co do Idry, jest napewno jednym z najlepszych zergow poza Korea

moim zdaniem top 5:
NesTea
Losira/July
Idra
Sen
Sheth/Dimaga

[Edycja DonDesperado - 07.05.2011 o 15:11]

1v1 Master, ~3600 pkt

http://sc2sig.com/s/eu/560355-1.png

DonDesperado, kod: 201
dbm
Wiadomość [#48]: 07.05.2011 o 12:09

Konto skasowane

Ej sorry a w ogole ten strat 40gas to jest do czegos innego niz ZvZ?

Idra moze chcialby, zeby to jego buildami sie ludzie jarali, niestety kazdy juz zna 15 hatch ;p Na razie bedzie zapamietany za ragequity. Nie zapomne jak sredniaczek Socke stracil przeciwko niemu zealota i cannona :) Albo quit po tym jak mu Kiwi rozpizgal prawie limit hydra/roach blinkiem. Takie sranie nad nim wszedzie, ale poza momentami przeblyskow to jest imo na tym samym poziomie co najlepsi zergowie EU, w korei byl zwyklym sredniakiem. Raczej nie zostanie buildową wyrocznią.

nefbie
Wiadomość [#49]: 07.05.2011 o 12:30

Konto skasowane

"buildową wyrocznią" ktoś kto gra na najwyższym poziomie i leje w wiekszości przypadków wszystkich dookoła nie ma swojego uber zajefanego nie do odparcia bilda smiley.gif no tak to istotna wada ;)

r3tsa
Wiadomość [#50]: 07.05.2011 o 13:50

Konto skasowane

O Pallad wrócił. Idra ma jedynie dobrą mechanikę gry, niczym innym nie powala ani osobowością, ani strategią, ani kreatywnością, jest (wulg.)m robotem, któremu się mózg wyłącza w trakcie gry.

Morrow, Ret grają na porównywalnym poziomie co Idra. JulyZerg i Nerchio np. grają większego consume. Dimaga mało gra, ale jest imo 100 razy lepszym zergiem od poor Idry. W NA Nie ma obecnie gracze lepszego od Idry i zergiem nigdy nie będzie, ale ten typ mam tak wypaczone poczucie własnej wartości, że jest przekonany, że ma rację i Z potrzebuję buffa, w następnym patchu protoss dostaje buffa przeciwko zergowi, ciekawe czemu nie? Z morrowem jest to samo ostatno zmienił sobie nick na patczMorrow, aleon też jest cholernym debilem, który na 4 gry z MC zagrał raz coś innego niż mass roach i tylko tę grę wygrał. Zauważyłeś, że od dawna hardcorowe macro zergi nie mogą nic ugrać? Ciekawe czemu nie? Może Idra się mylił, gdy powiedział, że Zerg to pasywna rasa nadająca się do macrowania?

Nie lubimy Idry? biggrin.gif Nie znam go, więc nie wiem czy go nie lubię, ale nie jest wg. mnie zergiem przed, którym jeszcze dużo sukcesów, nic znaczącego nie jest w stanie ugrać i to raczej się nie zmieni. Jego streamu nie oglądam, bo gram protossem i nie będę raczej poważnie traktował kolesia, który razem z Artosisem powiedział, że dwubazowy protoss dobijający limitu na Void/Colo/jakiś ground jest nie do zajebania. Blizz nic z tym nie robił i imba sama znikła? Oo

MIchalcok napisał
Oglądałem jeden czy dwa mecze jak streamował i jedno co mi zapadło w pamięci jak mu wjechały heliony do bazy a on w niecałą sekundę rozdzielil drony na 4 grupki:P

Jakbyś grał 5+ lat też byś tak umiał.

Pallad
Wiadomość [#51]: 07.05.2011 o 13:56

Konto skasowane

dbm napisał
Ej sorry a w ogole ten strat 40gas to jest do czegos innego niz ZvZ?

Idra moze chcialby, zeby to jego buildami sie ludzie jarali, niestety kazdy juz zna 15 hatch ;p Na razie bedzie zapamietany za ragequity. Nie zapomne jak sredniaczek Socke stracil przeciwko niemu zealota i cannona smiley.gif Albo quit po tym jak mu Kiwi rozpizgal prawie limit hydra/roach blinkiem. Takie sranie nad nim wszedzie, ale poza momentami przeblyskow to jest imo na tym samym poziomie co najlepsi zergowie EU, w korei byl zwyklym sredniakiem. Raczej nie zostanie buildową wyrocznią.

ja rozumiem , fascynacje spanishiwa , ale co z tego ? On nic nie wygrywa.. , podobnie bylo z TLO zaraz op tym jak sie skonczyla beta , kazdy byl zachwycony jego gra , nawet Boxer , a teraz kazdy wygrywa z TLo jak chce .

Idra jest lekko w top 5 zergow na swiecie a ty nie wiesz po prostu o czym mowisz :P , taka prawda.
Tak naprawde Nestea , tez nie gra jakos widowiskowo , a wiesz dlaczego tyle wygrywa ? bo ma do perfekcji opanowane timingi jak zaden inny zerg.

Nie wiem tez czy wiesz , ale Idra bodazje ma w tej chwili statsy 30+ winow na 2 przegrane w ZvZ , odkad worcil z KR , na poczatku tygodnia mial jakos 20+ winow na jeden loss . A tak jak pisalem we wczesniejszym poscie , spanishiwe w ZvZ jedzie Machine , rowniez bardzo dobry zerg z EG , o ktorym jednak nie jest tak glosno ,sheth jedzie shiwe w ZvZ , a Idra pojechal Shetha 3:0 w show meczu . Moze przestaw jakies fakty , i wypowiadaj sie o tym jak kto gra , a nie pisz posty trak jak pisalem , przez to ze Idra jest dupkiem

@ Rtsa

Jak ty mowisz ze Ret i morrow sa na tym samym poziomie co Idra na tym sie skonczy nasza dyskusja ;) , bo to nie ma sensu ;)
No wlanie grasz tossem .. widzisz ja gram zergiem i to od bety ,i jednak chyba moge wypowiedziec sie ciut dokladniej o zergu niz ty , tym bardziej ze stream Idry jak i Dimagi staram sie ogladac regularnie jak tylko jestem przy kompie i jako zerg widze roznice w ich grze .
Tak jak mowilem nie znam sie na tossie , ale strzele ci porownanie jak ty mi .. Ze crancher i np Naniwa sa na tym samym poziomie , nani gra tylko standardowe taktyki , ale czy to znaczy ze jest gorszy badz taki sam jak crancher albo dajmy na to TT1 ? no daj spokoj
[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 13:58]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 14:04]

r3tsa
Wiadomość [#52]: 07.05.2011 o 14:09

Konto skasowane

No ZvZ nie zapewni mu sukcesów.

Ale, żeś (wulg.)nął teraz, może powiedzieć dużo rzeczy o Naniwie, ale nie to, że gra standardowe gry. Btw. grałem randomem kiedyś, Zerg nigdy nie był jakoś strasznie UP (no może vs mass reaper) to ludzie raczej potrzebowali mentalnego buffa. No i Idra Ci na streamie nie weźmie randoma dla funu...

Ja jako protoss widzę różnice pomiędzy Dimą, a Idrą, a Ty nie widzisz?

Pallad
Wiadomość [#53]: 07.05.2011 o 14:11

Konto skasowane

r3tsa napisał
No ZvZ nie zapewni mu sukcesów.

Nie , ale jego skill tak , ty wiesz o tym ze Idra ostatnio wygral IPL ? duzy turniej sc2 i zgarnal bodajze 10 tys dollarow ?
A poza tym porownujesz Idre do innych zergow , ktoirych on jedzie w ZvZ to jest chyba wyznacznik tego kto jest lepszy dana klasa ..

@up no pewnie ze widze jako zerg i moim zdaniem Idra jest duzo lepszy od dimiego , zreszta sam Digama to powiedzial jak byl w Korei ze jego zdaniem Idra I Nestea to najlepsze zergi na swiecie , jabym do tego jeszcze dodal , Losire i Juliego i ew Sena

hehe to nie wiem jakie ja gry ogladam , ale Nani w 3/4 grach robi x2 gejt push + expo , albo po prostu x4 gejt rush

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 14:14]

[Edycja Pallad - 07.05.2011 o 14:15]

r3tsa
Wiadomość [#54]: 07.05.2011 o 14:15

Konto skasowane

Kiedy Idra ostatni ras grał ZvZ z Retem albo Morrowem? Oo

IPL nie śledziłem, masz bracket? Może Idra przestanie narzekać na op protoss i się weźmie do gry.

Pallad
Wiadomość [#55]: 07.05.2011 o 14:20

Konto skasowane

Tutaj masz VOdy http://www.ign.com/ipl/videos

tutaj masz bracket http://www.ign.com/ipl/starcraft2/brackets

Idra pojechal "ponoc" jednego z lepszych tossow na swiecie , i to dwa razy , i 3 bardzo dorbych teranow , w tym Selecta , takze nie jest mocny tylko w ZvZ

Razor
Wiadomość [#56]: 07.05.2011 o 14:25

Konto skasowane

Morrow - lol no sorry Morrow to gosc ,ktory w 18 minucie na tossa nie mial nawet infestation ,zero kreatywnosci ,to wlasnie o nim mozna powiedziec ,ze leci schemat aka nie potrzebuje nic wiecej niz T2 do wygranej. Za to ret to gosc ,ktory nie wazne co by sie dzialo bedzie dronowal biggrin.gif ,jasne ,jak da sie mu 15 minut to za(wulg.)a sie nie wygra.

r3tsa
Wiadomość [#57]: 07.05.2011 o 14:34

Konto skasowane

Kiwi po MLG wypadł z formy, Select na realia światowe jest średniakiem. IPL S1 mało znaczące, bo samo NA grało. Idra też gra schematami, przykła jego ZvZ to mirror, a mirrory w SC2 są najbardziej schematyczne. Pamiętam jak NaDa po TSL powiedział, że TLO to świetny gracz tak apropo wypowiedzi Dimy, nadal sądze, że Dimaga ma dużo większy potencjał od Idry.

Pallad
Wiadomość [#58]: 07.05.2011 o 14:38

Konto skasowane

Widze ze calkiem inaczej oceniamy graczy , nie tylko zergow ale rowniez terkow , czy tossow , Kiwi jak i Select sa moim zdaniem w czlowce swiatowej swoich ras , spokojnie top 15 , jak nie top 10 . Takze sie nie dogadamy ;P

r3tsa
Wiadomość [#59]: 07.05.2011 o 15:00

Konto skasowane

Idra jest najlepszy graczem na NA obecnie, jednym z lepszym zergów na świecie, ale wg. mnie nie ma perspektyw :X

Kaczorek
Wiadomość [#60]: 07.05.2011 o 15:28

Konto skasowane

co rozumiesz przez nie ma perspektyw? gosc jest tak wyhypowany i wypromowany, ze jego stream oglada po 20k osob i chca go na kazdym turnieju, rowniez w kor

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
REKLAMA
Strona 3 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :