Dziś jest: Niedziela, 16 czerwca 2019, godzina 07:31
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poszukuje 2 addonów

Thermogrip
Wiadomość [#1]: 03.05.2011 o 14:33

Konto skasowane

Witam,

prosiłbym bardzo o pomoc. Od dwóch dni przegladam wowcurse i jakoś nie mogę znaleźć.

1 addon - który by mi w oknie loota dodawał opcje loot all, co bym nie klikał kilka razy. Booty loot all mi nie działa.

2 addon - żebym nie musiał przeciągać itemów z mojego baga do np. baga bankowego, tylko po kliknięciu np. alt + prawy myszy, by mi automatycznie przenosił dany item. Chodzi mi o coś podobnego do Postala, tylko że ww. addon działa jedynie w obszarze mail - bag inventory.
Dobrze by było jakby jeszcze działał z oknem aukcji, ale jak nie da rady, to nie będę płakać.

Z góry uprzejmie dziękuję.

JEDIDJ
Wiadomość [#2]: 03.05.2011 o 15:22

Konto skasowane

Thermogrip napisał
2 addon - żebym nie musiał przeciągać itemów z mojego baga do np. baga bankowego, tylko po kliknięciu np. alt + prawy myszy, by mi automatycznie przenosił dany item. Chodzi mi o coś podobnego do Postala, tylko że ww. addon działa jedynie w obszarze mail - bag inventory.
Dobrze by było jakby jeszcze działał z oknem aukcji, ale jak nie da rady, to nie będę płakać.

Z tego co pamiętam to w WoWie jeżeli masz otwarty bank i swoje torby to wystarczy na dany item kliknać prawym klawiszem myszy i sie sam przeniesie

Thermogrip
Wiadomość [#3]: 03.05.2011 o 22:18

Konto skasowane

Fakt. Nie ogarniam jeszcze za bardzo, bo wcześniej leciałem na UI packach, aż do teraz kiedy postanowiłem sam je sobie dobierać.
Dzięki serdeczne.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 04.05.2011 o 01:01

Konto skasowane

Thermogrip napisał
Witam,

prosiłbym bardzo o pomoc. Od dwóch dni przegladam wowcurse i jakoś nie mogę znaleźć.

1 addon - który by mi w oknie loota dodawał opcje loot all, co bym nie klikał kilka razy. Booty loot all mi nie działa.

mozna to ustawic w opcjach gry ( loot all i klawisz ktory ma to negowac )

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Thermogrip
Wiadomość [#5]: 04.05.2011 o 13:45

Konto skasowane

Właśnie przed chwilą skumałem, że ten loot all blizardowski działa także na kopanie ore'ów, do czego w sumie go najbardziej potrzebuje.

Ok dzięki serdeczne jeszcze raz.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :