Dziś jest: Środa, 26 czerwca 2019, godzina 20:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Filmy Swiftiego po polsku

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Hevelious
Wiadomość [#1]: 30.04.2011 o 10:45

Konto skasowane

Myślę, że każdy wojak, który nie zna za dobrze angielskiego a interesuje się PvP może uznać to za pomocne.

Na chwilę obecną przetłumaczone filmy o duelach z Ret Paladynami, Enh Shamanami, Frost Magami, Hunterami i Warriorami.

Ret Paladyn:

http://www.youtube.com/watch?v=xw1jvvUMN7s

Enh Shaman:

http://www.youtube.com/watch?v=8l6TdMs1VwI

Frost Mage:

http://www.youtube.com/watch?v=32yMqPoY1jI

Hunterzy:

Part #1
Part #2

Warrior:

http://www.youtube.com/watch?v=E2nAUQmF9Xo

Co tydzień będę tłumaczył nowe filmy.

[Edycja Hevelious - 24.05.2011 o 11:23]

Notfunny
Wiadomość [#2]: 30.04.2011 o 22:21

Konto skasowane

Swojego czasu, w tbc, jarałem się swiftim, ale przy każdym jego filmiku mam wrażenie że ta walka kiedy obczai całe taktyki i w ogóle decydujące starcie, jest jednym wielkim fejkiem. Pamiętam ten pamiętny filmik w którym duelował się z najlepszymi z każdej klasy na jego serwerze, a były to czasy tbc, shaman praktycznie się z nim nie bił, a druid gdy mógł go wykończyć, a stał i się nań gapił oraz oczywiście ta epicka walka z warriorem na wodospadzie, gdzie już totalnie przegrywał a tu naglę, mimo zdziwieniu wszystkich, wygrał. I od tego czasu, za każdym razem jak oglądam swiftiego mam jakiś niedosyt dzielony podejrzliwością.

btw fajna wstawka ; )

Nikt nie chce kupić mojej gildii ; (
mindseeker
Wiadomość [#3]: 01.05.2011 o 03:23

Konto skasowane

Dziwny ten film. 15 sekund Swifty biega z 5% hp i Paladyn nie raczy go poczęstować młotkiem...

Swoją drogą osobiście zupełnie inaczej walczę z Retri Paladynami w duelu.
Skrzydła+Zealotry daje disarm, następnie stuna, odpalam shieldwalla, spell reflection i heroic leap zeby uciec mu z zasięgu, kończą mu się skrzydła i ja mam jakieś 70% hp i później zwyczajnie go zabijam bo robię więcej dmg od niego w zwarciu. W 4.1 Retri Palka bardzo łatwo zabić Warriorem ze względu na nerf Word of Glory,

Hevelious
Wiadomość [#4]: 03.05.2011 o 00:58

Konto skasowane

Nowy film prezentujący sposób walki z Enh Shamanami oczywiście po polsku.

http://www.youtube.com/watch?v=8l6TdMs1VwI

Felarion
Wiadomość [#5]: 05.05.2011 o 13:20

Konto skasowane

Notfunny napisał
Swojego czasu, w tbc, jarałem się swiftim, ale przy każdym jego filmiku mam wrażenie że ta walka kiedy obczai całe taktyki i w ogóle decydujące starcie, jest jednym wielkim fejkiem. Pamiętam ten pamiętny filmik w którym duelował się z najlepszymi z każdej klasy na jego serwerze, a były to czasy tbc, shaman praktycznie się z nim nie bił, a druid gdy mógł go wykończyć, a stał i się nań gapił oraz oczywiście ta epicka walka z warriorem na wodospadzie, gdzie już totalnie przegrywał a tu naglę, mimo zdziwieniu wszystkich, wygrał. I od tego czasu, za każdym razem jak oglądam swiftiego mam jakiś niedosyt dzielony podejrzliwością.

btw fajna wstawka ; )

Pamiętam to ale kopare z ziemi zbierałem jak dokopał 3 rogalom ;) Jednak na swifta trzeba patrzec z pewnym przymruzeniem oka, poniewaz jego filmiki sa bardziej efektowne anizeli efektywne smiley.gif

Notfunny
Wiadomość [#6]: 05.05.2011 o 17:59

Konto skasowane

Jedno jest pewne, na pewno nie zrobił tego za pierwszym razem, zresztą w tym filmiku widać że Ci rogale nie specjalnie mają ochotę go dobić.

mindseeker
Wiadomość [#7]: 05.05.2011 o 18:30

Konto skasowane

Te wszystkie jego filmy to wielkie fejki i ustawione walki na pokaz aby ludzie to oglądali i się nim jarali.
Swifty nigdy nie zdobył Gladiatora i tak się zastanawiam dlaczego ma tyle fanów?
Najśmieszniejsza jest walka z Retem, gdzie Ret udaje głupiego i nie odpala się na początku jak Swifty użył Reklessness. Później Ret przez 15 sec nie rzuca w niego młotkiem co wygląda komicznie.

Walki z Enh Shamanem to też jakiś wielki joke, bo Warrior nie jest w stanie takiego zabić choćby się zesrał, no ale Swifty mówi, że nie ma z nimi żadnego problemu...

A swoją drogą ma nawet zły spec do PvP, bo talenty w Incite albo Tactical Mastery to sam nie wiem jak to nazwać.hahaha.gif

Nekkro
Wiadomość [#8]: 05.05.2011 o 19:27

Konto skasowane

Incite nie jest takie zle teraz, wiec nie wiem czemu mialby ich nie miec.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#9]: 05.05.2011 o 20:06

Konto skasowane

Slam w 4.1 jest must have w PvP.
Incite po nerfie jest beznadziejne, bo krytyk z Heroic Strike=Nie krytyk ze Slama, a Slam kosztuje 2 razy mniej rage.
Slam ogólnie to podstawa to wywarcia presji na targecie i nie wiem jak Swifty takich rzeczy nie wie.
A Tactical Mastery to kompletnie bezużyteczny talent, bo stance dancingu raz, że prawie nie ma, a dwa to to, że pasywne zachowanie rage po zmianie stance całkowicie wystarcza.

Przyjrzałem się jego specowi i mam beke, że ktoś taki w ogóle jakieś poradniki tworzy...

http://us.battle.net/wow/en/character/darkspear/swifty/talent/primary

Po jaką cholerę mu Glyph of Revenge w PvP?
Brak Sweeping Strikes? LoL, ten talent to tylko 1 punkt i jest podstawą.

Widzę, że wywalił Tactical Mastery. Ktoś najwidoczniej mu uświadomił.

edit:

Czekam aż zrobi film jak zabija Frost Magów haha.

[Edycja mindseeker - 05.05.2011 o 20:07]

Notfunny
Wiadomość [#10]: 05.05.2011 o 20:45

Konto skasowane

Mind popatrz na to trochę bardziej obiektywnie. Bardzo możliwe że jego filmiki są fejkami i że całe w 100% są wyreżyserowane, ale mimo wszystko uczą, bo takie jest ich zadanie. Swiffy tutaj pokazuje jak pokonywać, a nie jak ON pokonuje, przynajmniej taki jest zamiar tych filmików. Po drugie, cóż, fakt są bardziej użyteczne glyphy od revange, aczkolwiek Swiffy od zawsze grał warriorem nie szablonowo. Skoro ma takie glyphy to znaczy że gra mu się z tym dobrze i są dla niego użyteczne, tak samo talenty.

mindseeker
Wiadomość [#11]: 05.05.2011 o 21:17

Konto skasowane

Revenge bije słabiej od Heroic Strike i ma 5 sec cd. Jeśli to dla Ciebie jest nieszablonowa gra to ok, bo dla mnie to jest dziwne.

Notfunny
Wiadomość [#12]: 05.05.2011 o 22:08

Konto skasowane

Tak, jeśli biegasz z 2h, ale jeśli przełączasz stance na defensive i tarczę to revange jest bardziej optymalny.

Nekkro
Wiadomość [#13]: 05.05.2011 o 23:07

Konto skasowane

mindseeker napisał
Incite po nerfie jest beznadziejne, bo krytyk z Heroic Strike=Nie krytyk ze Slama, a Slam kosztuje 2 razy mniej rage.
Slam ogólnie to podstawa to wywarcia presji na targecie i nie wiem jak Swifty takich rzeczy nie wie.
A Tactical Mastery to kompletnie bezużyteczny talent, bo stance dancingu raz, że prawie nie ma, a dwa to to, że pasywne zachowanie rage po zmianie stance całkowicie wystarcza.

Przyjrzałem się jego specowi i mam beke, że ktoś taki w ogóle jakieś poradniki tworzy...

http://us.battle.net/wow/en/character/darkspear/swifty/talent/primary

Po jaką cholerę mu Glyph of Revenge w PvP?
Brak Sweeping Strikes? LoL, ten talent to tylko 1 punkt i jest podstawą.

Widzę, że wywalił Tactical Mastery. Ktoś najwidoczniej mu uświadomił.

edit:

Slam niekoniecznie jest must have w 4.1, w 4.0.6 owszem ale teraz niekoniecznie bo:
slam teraz nie bije tak mocno jak w poprzednim paczu, teraz mniej wiecej jak mortal strike ale,
- opoznia white swing
- mimo wszystko castuje sie, wiec wystarczy ze przeciwnik odbiegnie 1 cm dalej i cast jest przerywany
Wszystko zalezy od stylu gry, incite ma tez potencjal w trakcie recklessness macro, kiedy walimy darmowe HeroStrike zmakrowane pod kazdy skill. Jako push jest rzeczywiscie zajebisty, ale to juz zalezy od preferencji i teamu.
Sweeping strikes tez jest sytuacyjne, jak Swifty sie dueluje to na kiego wala mu ten talent ? Zeby miec build z incite trzeba wyrzucic 2 ze slama i 1 z SS, nie poradzisz. Jedyna chyba opcja kiedy SS sie dobrze sprawdza to uzycie z bladestormem w 3v3 i 5v5 no i oczywiscie BG.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#14]: 05.05.2011 o 23:28

Konto skasowane

Tak, jeśli biegasz z 2h, ale jeśli przełączasz stance na defensive i tarczę to revange jest bardziej optymalny.

Jak się przełączam na def stance, to tylko po to żeby dać disarma albo użyć shield wall+shield block i jedno marne uderzenie za 4k z revenge wiele nie zmienia, bo już lepiej mieć bladestorm z krotszym cd co daje nam czesciej mozliwosc ucieczki z rootsow albo avoid cc.

Slam niekoniecznie jest must have w 4.1, w 4.0.6 owszem ale teraz niekoniecznie bo: slam teraz nie bije tak mocno jak w poprzednim paczu, teraz mniej wiecej jak mortal strike ale

Właśnie w 4.1 jest must have po nerfie burstu. Slam bije dokładnie tyle samo co w 4.0.6, bo w 4.1 był tylko fix tooltipa.

- opoznia white swing

Slam nie opóźnia white swinga od czasów TBC bodajże, nie wiem skąd takie info masz.

- mimo wszystko castuje sie, wiec wystarczy ze przeciwnik odbiegnie 1 cm dalej i cast jest przerywany

Tak tu się zgadza. Dlatego Slam to jest filler w rotacji PvP i nie używa się go co chwile jak Overpower czy MS.

Wszystko zalezy od stylu gry, incite ma tez potencjal w trakcie recklessness macro

Slam ma znacznie większy potencjał, bo to najmocniej bijący skill Warriora. W trakcie recklessness/deadly calm używa się i tego i tego.

Sweeping strikes tez jest sytuacyjne, jak Swifty sie dueluje to na kiego wala mu ten talent ?

Ja jak się dueluje to używam SS do zabicia peta DK, albo peta Locka - nie zawsze to pomaga, ale jak przeciwnik jest w panice to nie zdązy odpalić kolejnego peta, więc nawet dlatego warto mieć w to 1 talent.

Zeby miec build z incite trzeba wyrzucic 2 ze slama i 1 z SS, nie poradzisz.

Z Drums of War wystarczy wyrzucić, bo 2/2 w ten talent to głupota, bo 1/2 wystarcza w 100% - Pummel 5 rage.

Jedyna chyba opcja kiedy SS sie dobrze sprawdza to uzycie z bladestormem w 3v3 i 5v5 no i oczywiscie BG.

SS nie dziła z Bladestormem tak jak działało na początku WotLK, czyli jak bił Warek 2 osoby to obie dostawały dodatkowe 100% dmg.

Nekkro
Wiadomość [#15]: 06.05.2011 o 08:55

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/talent#LGofcMbRurkhbzoZh to jest jedyny sluszny build na incite ;)

SS nie dziła z Bladestormem tak jak działało na początku WotLK, czyli jak bił Warek 2 osoby to obie dostawały dodatkowe 100% dmg.

dlatego napisalem ze tylko kiedy mamy wiecej niz dwie osoby kolo siebie

A slam zatrzymuje white swing, wiec w pewnym sensie go opoznia.

[Edycja Nekkro - 06.05.2011 o 09:04]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Hevelious
Wiadomość [#16]: 11.05.2011 o 10:00

Konto skasowane

Najnowszy film tym razem duele z Magami.

mindseeker napisał

Odpowiedź Swiftiego:

"you ask me why im not slam spec. Anser: Slam hardly ever crits, slam is good for arenas for sustained dps when your not getting focused and fed rage. On my server horde have me "kill on sight" so i am always focused and always have tons of rage mainly because i fight more than 1 at a time, i then can spam heroic strike which has +15% crit chance with incite. Much more dps in my situation."

mindseeker napisał

edit:

[Edycja Hevelious - 11.05.2011 o 10:08]

Nekkro
Wiadomość [#17]: 11.05.2011 o 12:18

Konto skasowane

alez piekna plaza.

dupeczka stojaca w barze, tylem, 666/10 ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Hevelious
Wiadomość [#18]: 18.05.2011 o 21:30

Konto skasowane

Nowy film UP!

mindseeker
Wiadomość [#19]: 18.05.2011 o 21:40

Konto skasowane

Tych Magów to on chyba z odzysku wziąłhahaha.gif .
3k rated Warrior 3vs3 n1 na świecie nie będzie w stanie pokonać Maga 2k+ rated. Zresztą na tym filmie widać, że Mag się wybitnie podłożył poprzez np debilne użycie blinka...

Swifty lul

Nekkro
Wiadomość [#20]: 19.05.2011 o 15:25

Konto skasowane

Ten z hunterami tez sredni, niemniej spoko i fajnie ze koles robi filmy w ktorych pokazuje moze nie tyle top-end-hi-pvp-skillzor ale jak sie zabrac do danej klasy. Czemu nie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :