Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 01:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: EMP vs PSIONIC STORM

extc
Wiadomość [#1]: 28.04.2011 o 21:17

Konto skasowane

Witam!

Zapraszam do obejrzenia powtórki: http://replayfu.com/download/SgGCwh

Generalne chodzi o finał, kiedy atakuje. Rzucił mi 3-4 EMP, ja psionic storm'y. Dość ciekawa sytuacja kiedy te dwie jednostki stają na przeciwko siebie smiley.gif Dodam tylko, że przeciwnik ma upgrade 2,1 ja natomiast 0. Jeśli chodzi o liczebność wojska, to mieliśmy chyba podobną.

Także Panowie - nie ma co narzekać na Ghost'y, choć czasami przyznam - są irytujące smiley.gif

P.S. Proszę wielkich TOP graczy o nienaśmiewanie się - jestem tylko silver smiley.gif Uwagi jednakże mile widziane (prócz oczywistego braku forge'a).

rev678
Wiadomość [#2]: 28.04.2011 o 22:16

Konto skasowane

Gdyby rzucił jeden emp w tych ht zamiast 10 we wszystko inne to nie miał byś szans ;/ Szczęście miałeś, a ghosty i tak są imba, a raczej sam ich imba EMP.

extc
Wiadomość [#3]: 28.04.2011 o 22:29

Konto skasowane

Gdyby rzucił... gdyby miał czołgi... gdybym miał kolosy, void ray'e, gdyby gdyby...

Nie chodzi o to co by było gdyby, tylko o to, że umiejętności zostały rzucone z obu stron i można ocenić jakie były efekty.

Kris7
Wiadomość [#4]: 28.04.2011 o 23:21

Konto skasowane

rev678 napisał
a ghosty i tak są imba, a raczej sam ich imba EMP.

czy terran ma jakąś jednostkę, która nie jest imba?

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Lolzoner
Wiadomość [#5]: 28.04.2011 o 23:26

Konto skasowane

supply depot imba!!!!!!!!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
r3tsa
Wiadomość [#6]: 28.04.2011 o 23:28

Konto skasowane

Kris7 napisał
rev678 napisał
a ghosty i tak są imba, a raczej sam ich imba EMP.

czy terran ma jakąś jednostkę, która nie jest imba?

Niech pomyślę, nie biggrin.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#7]: 28.04.2011 o 23:31

Konto skasowane

eee battlecruiser?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
ac1d
Wiadomość [#8]: 28.04.2011 o 23:53

Konto skasowane

extc napisał
Gdyby rzucił... gdyby miał czołgi... gdybym miał kolosy, void ray'e, gdyby gdyby...

Nie chodzi o to co by było gdyby, tylko o to, że umiejętności zostały rzucone z obu stron i można ocenić jakie były efekty.

nie widzialem repki, ale z tego, co czytam, wnioskuje, ze sprawa nie dotyczy innego army composition (na co w danej chwili nie ma sie wielkiego wplywu), ale dotyczy mikrowania jednostkami (na co juz ten wplyw w danej chwili jakis sie ma). skoro ktos ci pisze, ze miales z gorki, bo druga strona zchrzanila swoje mikro, nie odpisuj jej w ten sposob, tylko sie zastanow: teraz moze jakies tam efekty miales, ale w kolejnej grze ktos po drugiej stronie nie spitoli swego mikro, i totalnie zownuje twoj strat, ktory bedzie ci sie wydawal cudowny, bo we wczesniejszej grze, w ktorej ktos to mikro jednak spitolil, przyniosl efekty.

tak wiec, skoro ktos ci pisze, ze wystarczylby jeden EMP polozony inaczej i kolo by cie zownowal, to musi cos w tym byc. poza tym, ht nie sa kontra na ghosty,sa slabszymi casterami od nich w tym MU, w pvt nie robia tyle dmgu, co caster po drugiej stronie, a mowienie, ze ht gasi ghosta, to jakies banialuki, bo to ghost gasi ht, a nie odwrotnie.

Razor
Wiadomość [#9]: 28.04.2011 o 23:53

Konto skasowane

lol to Z i P też wszystkie są imba ;/ to jakby płakać ,że ktoś robi rine na voidy xD

Kris7
Wiadomość [#10]: 29.04.2011 o 00:04

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
eee battlecruiser?

bc jest imba - imba niepraktyczny

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Skvader
Wiadomość [#11]: 29.04.2011 o 01:05

Konto skasowane

Wyślijcie BC na Carriery i zobaczymy co jest IMBA. potluczony.gif

A Ghosty to taka nijaka jednostka. EMP jest mocno IMBA, ale nie że tak dobra a po prostu niezbalansowana. Ghosty nadają się głownie na TvP, od biedy na TvZ, gdzie mogą EMPować Infestory i snipować unity. Problem jest w TvP, gdzie ten chory EMP nie dość że ma większy zasięg, większe pole rażenia, to jeszcze ma instant działanie (100shield papa) i wyłącza casterów. W porównaniu do HT, ten drugi może tylko piasek gryźć. Na domiar złego gdyby HT chciał Feedbackować, to dodam, że Ghost ma większy zasięg ze Snipe'a, a dwa takie i HT leży. Tyle dobrego, że Snipe chwile trwa, przez co HT może zdążyć zniwelować odległość i z miejsc Feedbacknąć Ghosta. Do tego jest jeszcze Cloack i Nuke i łał, jaki fun. -,-'

Po najnowszym Patchu (o ile to zostawią), w TvP Ghosty będą standardem, ściągać shield, pozbawiając energii Sentry/HT i snipować Zealoty. So fun. ;x

extc
Wiadomość [#12]: 29.04.2011 o 07:47

Konto skasowane

ac1d napisał
extc napisał

nie widzialem repki, ale z tego, co czytam, wnioskuje, ze sprawa nie dotyczy innego army composition (na co w danej chwili nie ma sie wielkiego wplywu), ale dotyczy mikrowania jednostkami (na co juz ten wplyw w danej chwili jakis sie ma). skoro ktos ci pisze, ze miales z gorki, bo druga strona zchrzanila swoje mikro, nie odpisuj jej w ten sposob, tylko sie zastanow: teraz moze jakies tam efekty miales, ale w kolejnej grze ktos po drugiej stronie nie spitoli swego mikro, i totalnie zownuje twoj strat, ktory bedzie ci sie wydawal cudowny, bo we wczesniejszej grze, w ktorej ktos to mikro jednak spitolil, przyniosl efekty.

tak wiec, skoro ktos ci pisze, ze wystarczylby jeden EMP polozony inaczej i kolo by cie zownowal, to musi cos w tym byc. poza tym, ht nie sa kontra na ghosty,sa slabszymi casterami od nich w tym MU, w pvt nie robia tyle dmgu, co caster po drugiej stronie, a mowienie, ze ht gasi ghosta, to jakies banialuki, bo to ghost gasi ht, a nie odwrotnie.

Może lepiej jednak najpierw zobaczyć repka niż się wypowiadać na dany temat snując przy tym domysły bo sorry ale coś takiego uważam za bezcelowe. Oboje jakieś micro mielismy bo on wyszedl ghostami prosto na mnie, by puścić emp a ja szedlem moją armią centralnie na niego. Ht natomiast szły lekko z boku. On wiedział że sie zblizam a ja wiedzialem dokładnie gdzie stoi. Nie wiem gdzie wyczytałeś że miałem z górki. Koleś mi w ciągu 2 sec. Emp zmniejszył armie o połowe.

Po co całą sprawę rozkladac na czynniki pierwsze i gdybać. By sie popisać czy zeby po prostu srube komus dokrecic bo taka jest nasza natura? Jasne że wszystko można rozegrać na 1000 ale tu byl jeden i jedno wykonanie.
Sytuacja pokazuje rzucone emp i ps na armie i tyle. Gdybym miał wszystko w kupie to byc moze inaczej by sie walka potoczyla, ale nie mialem.

No nic, pozdro. Smigam do pracy smiley.gif

ac1d
Wiadomość [#13]: 29.04.2011 o 09:22

Konto skasowane

Skvader napisał
Problem jest w TvP, gdzie ten chory EMP nie dość że ma większy zasięg, większe pole rażenia, to jeszcze ma instant działanie (100shield papa) i wyłącza casterów. W porównaniu do HT, ten drugi może tylko piasek gryźć. Na domiar złego gdyby HT chciał Feedbackować, to dodam, że Ghost ma większy zasięg ze Snipe'a, a dwa takie i HT leży. Tyle dobrego, że Snipe chwile trwa, przez co HT może zdążyć zniwelować odległość i z miejsc Feedbacknąć Ghosta. Do tego jest jeszcze Cloack i Nuke i łał, jaki fun. -,-'

shielda sciagaja calego, to energi z unitow sciagaja 100. do zalet ghosta dodalbym jeszcze, ze jesli porusza sie w bioballu, jest strasznie ciezki do wychwycenia, pomijajac oczywiscie cloacka.

ShadowDancer
Wiadomość [#14]: 29.04.2011 o 10:48

Konto skasowane

ściąga 100 shielda i 100 energii

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
ac1d
Wiadomość [#15]: 29.04.2011 o 11:15

Konto skasowane

@up: moj blad, pokickalo mi sie z tym zapisem w ostatnim patchu "dzialanie na shieldach tossa bez zmian" potluczony.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :