Dziś jest: Poniedziałek, 30 marca 2020, godzina 23:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter do korekty

Keenagh
Wiadomość [#1]: 28.04.2011 o 12:27

Konto skasowane

Proszę o wszelkie uwagi co w nim jest nie tak, co można by dodać, ulepszyć lub co w najbliższej kolejności wymienić.
Chodzę głównie na dungeony i pod tym kontem proszę na postać spojrzeć.
Mam wrażenie że zdecydowanie zbyt szybko w szczególności na heroikach tracę zdrowie, a przecież maile aż takie papierowe nie są, a czasem takie mam wrażenie sad.gif.
Proszę o wszelkie sensowne sugestie w dość "prostym języku", do tej pory grałem głównie for fun, ale jednak w końcu pzryszedł czas skorzystać z ogromnej wiedzy forumowiczów więc o nią proszę ( najlepiej w ojczystym języku :P )

--> Keenagh

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam

atylla3
Wiadomość [#2]: 28.04.2011 o 12:44

Konto skasowane

Jest przecież fajna strona Polskie Centrum Huntera. W przyklejonych tematach jest link. Tam wszystko znajdziesz. Zaglądałeś tam?

MS
Wiadomość [#3]: 28.04.2011 o 14:12

Konto skasowane

Lista życzeń czy też elementów do zmiany w klasie na pewno nie pomoże Ci w dungeonach, chyba lepiej jest się skupić na tym co się ma niż na tym co by się mieć chciało?
Czy ty na tych dungach tankujesz, że życie ci szybko ucieka? - nie do końca rozumiem (taki wniosek patrząc na trinket i gemy ze staminą).

[Edycja MS - 28.04.2011 o 14:14]

Kasmar
Wiadomość [#4]: 28.04.2011 o 14:39

Konto skasowane

MS napisał
Czy ty na tych dungach tankujesz, że życie ci szybko ucieka?
[Edycja MS - 28.04.2011 o 14:14]

Podejrzewam, że problem leży w kiepskiej pracy nóg ... potluczony.gif

Resto Druid Forever coolgleamA.gif
Keenagh
Wiadomość [#5]: 28.04.2011 o 14:50

Konto skasowane

Lista życzeń czy też elementów do zmiany w klasie na pewno nie pomoże Ci w dungeonach, chyba lepiej jest się skupić na tym co się ma niż na tym co by się mieć chciało

nie chodzi mi o jakieś mymarzone itemy tylko o sugestie typu zamiast chesta z haste lepiej na cos innego, jeśli komus przyjdzie coś takiego do głowy, z Twojej podpowiedzi
nie do końca rozumiem (taki wniosek patrząc na trinket i gemy ze staminą).

?
zrozumiałem że mimo wszystko powinienem używać gemowania jednak np +2agi+20crit - niż np. +60stamina
Wiadomo że w grze w totka 6 -ki nagle nie trafię, wiec wielkich zmian nie planuje, jednak chodze na heroiki i ciagle coś polepszam
Uwaga np: zdobyć taki a taki trinkiet, jesli komuś się nasunie pomysł, będzie bardzo wysoko punktowany :P
thx, @MS, i o coś takiego mi chodzi,
Nie mam zbyt dużo czasu do przeznaczenia na gre, 2-3 godziny dziennie, i wolę je przeznaczyć na gre niż na siedzenie x godzin i szukanie podpowiedzi, wiem że to troche droga na łatwizne, ale nie zabardzo mam inne wyjscie, więc dlatego proszę o wszelkie uwagi dot mojej postaci a nie o podawanie linków, choć stronę podaną przez kol. @atylla3, z całą pewnością będe sie starał przeczytać to wydaje mi się że lepsze efekty osiągnę poddając pod krytykę to co teraz noszę

w sprawie:
Czy ty na tych dungach tankujesz, że życie ci szybko ucieka?

np wczoraj na Grim Batol i na bosie: Drahga Shadowburner przy fali udarzeniowej życie traciłem tragicznie, i w kilku jeszcze podobnych przypadkach gdy inni (clotchy / lethery ) jakoś wytzrymywali :/
może podciągnąć np. dodge ??

]
Podejrzewam, że problem leży w kiepskiej pracy nóg ...

OK, poprawić prace nóg, też słuszna uwaga biggrin.gif

[Edycja Keenagh - 28.04.2011 o 14:58]

alvin
Wiadomość [#6]: 28.04.2011 o 15:05

Konto skasowane

gemy dla huntera tylko agi i crit, ew brakujacy hit, w nic innego sie nie inwestuje, tu masz ladny przyklad: http://eu.battle.net/wow/en/character/balnazzar/fancyabum/simple

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
Keenagh
Wiadomość [#7]: 28.04.2011 o 15:19

Konto skasowane

Hit +6,60 jest za niski, a 7,98 jest ok ??

[Edycja Keenagh - 28.04.2011 o 15:20]

nabonid
Wiadomość [#8]: 28.04.2011 o 17:35

Konto skasowane

http://www.angr.pl/pch/2010/12/85-level-hit-rating/

watman
Wiadomość [#9]: 28.04.2011 o 17:43

Konto skasowane

"Character Audit
* 4 empty glyph slots
* 2 unenchanted items (a wlasciwie 6, latki ze stamina to dla huntera tak, jakby w ogole nic tam nie bylo...)
* 5 empty sockets in 3 items
* Missing Ebonsteel Belt Buckle
Reforging: No items have been reforged."
1) armory ci to pokazuje, wystarczy przelaczyc sie w tryb 'advanced'...
2) gemy dla huntera to: agi/crit meta, czerwony agi, zolty (pomaranczowy) agi/crit, niebieski agi/hit (fioletowy) lub sam hit, jesli duzo ci go brakuje do capa...
3) enchanty hunterowskie to agi, agi, agi, agi i agi, a TYLKO tam, gdzie nei mozna agi, enchantujesz hit lub crit (mastery nie, haste tez nie)
4) trinket z dodatkowym healthem nie daje ci absolutnie nic, hunterowskie trinkety daja agi, agi, agi lub agi, ewentualnie ap/hit/crit/haste/mastery...
5) bracery masz do pvp, wymien je na jakies pve, bo pasuja jak piesc do nosa... enchant oczywiscie agi...

co do hit capa - jesli biegasz tylko heroici, a na rajdy nei chodzisz, to 7% wystarczy (ale 7 to znaczy 7, a nei 6,9 - to JEST roznica), modelujesz to przy pomocy gemow i reforgingu - lepiej miec 7,1 niz 6,9 jesli nie da sei juz tego 7% rowno zrobic... jesli rajdujesz, to 8% bez gadania...
najpierw popraw to, potem sie zobaczy co robic dalej...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
natrakh
Wiadomość [#10]: 28.04.2011 o 17:59

Konto skasowane

Keenagh napisał

np wczoraj na Grim Batol i na bosie: Drahga Shadowburner przy fali udarzeniowej życie traciłem tragicznie, i w kilku jeszcze podobnych przypadkach gdy inni (clotchy / lethery ) jakoś wytzrymywali :/
może podciągnąć np. dodge ??

Proponuje podciągnąc znajomość taktyki;p pewnie ci chodzi o podmuch smoka, wtedy dobrze byc za nim niz przed nim;p DBM dobrze pokazuje kiedy co i jak.

[Edycja natrakh - 28.04.2011 o 18:02]

MS
Wiadomość [#11]: 28.04.2011 o 18:22

Konto skasowane

Myślałem, że chodzi Ci o zmiany w skillach huntera smiley.gif

http://wow.joystiq.com(...)hunters/

do tego oczywiście to co wypada z nowych starych instancji dodanych w 4.1

Keenagh
Wiadomość [#12]: 28.04.2011 o 20:38

Konto skasowane

Super !
Teraz wiem co mam robić, puste miejsca w niektórych armorach specjalnie zostawiłem puste aby się do zdania innych ustosunkować (;P) i widze że dobrze zrobiłem, bo ofc dalej jak kretyn bym ładował w w stamine pół na pół z agilti/mastery, a tak tego błędu juz nie popełnie.
Bardzo wszystkim dziękuje za uwagi, a w szczególności :@ Lysemu alkoholikowi z gunem, za wybitnie zbawienną krytykę smiley.gif

@MS
Myślałem, że chodzi Ci o zmiany w skillach huntera

chodzi mi o wszelkie uwagi jakie macie do mojej postaci, co jest do poprawy, i jeśli uwaażasz że ze skilami jest też coś nieteges to jaknajbardziejrównieżpliss smiley.gif !

[Edycja Keenagh - 28.04.2011 o 20:46]

Vaeryn
Wiadomość [#13]: 04.05.2011 o 11:00

Konto skasowane

watman napisał
co do hit capa - jesli biegasz tylko heroici, a na rajdy nei chodzisz, to 7% wystarczy (ale 7 to znaczy 7, a nei 6,9 - to JEST roznica), modelujesz to przy pomocy gemow i reforgingu - lepiej miec 7,1 niz 6,9 jesli nie da sei juz tego 7% rowno zrobic... jesli rajdujesz, to 8% bez gadania...

Niekoniecznie lepiej. Szansa na missa się teraz wylicza dokładnie od tego co masz a nie obcina do pełnych procentów jak było w wotlk, czyli może się nie opłacać mieć ponad hitcap i poświęcać inne staty żeby przeskoczyć hitcap w sytuacji kiedy masz już dajmy na to 7,99% hita.

Widzę po radach watmana chyba się deko przegemowałeś. Pozostaje zmiana enchantów. Na mmochampion doradzają co i jak: http://www.mmo-champion.com(...)-Hunters Jeśli nie mówisz po angielsku to google translator w sumie jako tako to tłumaczy: http://translate.googl(...)-Hunters (nazwy skilli on tam dziwnie tłumaczy, zerknij sobie do wersji angielskiej jak coś, heh)

Jeśli chodzi o sposób w jaki zginąłeś to jest to zasadniczo walka, na której chyba wszystkiego można uniknąć, więc pewnie albo miałeś za mało hapów jak dostałeś breath, albo byłeś w nim dłużej niż inni, albo ciebie akurat nie leczyli czy tam najmniej leczyli. Czasami healer przegląda jaki dps ludzie robią i sobie potem jakieś tam mnie więcej priorytety ustala żeby ratować ludzi w pewnej kolejności kiedy zdarzy się sytuacja podbramkowa. Rzecz jasna enchant na wristy zmieniasz na 130 agi bo masz LW na 525.

[Edycja Vaeryn - 04.05.2011 o 11:02]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
watman
Wiadomość [#14]: 04.05.2011 o 14:53

Konto skasowane

Vaeryn napisał
watman napisał

Niekoniecznie lepiej. Szansa na missa się teraz wylicza dokładnie od tego co masz a nie obcina do pełnych procentów jak było w wotlk, czyli może się nie opłacać mieć ponad hitcap i poświęcać inne staty żeby przeskoczyć hitcap w sytuacji kiedy masz już dajmy na to 7,99% hita.

szansa na missa dla gracza zawsze wyliczala sie dokladnie, hit i expertise peta zalezy od twojego hita, a tu AFAIR caly czas obcina do pelnego procenta...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Vaeryn
Wiadomość [#15]: 04.05.2011 o 16:03

Konto skasowane

No zgadza się, chyba faktycznie za wotlk tylko petowi obcinało, natomiast teraz liczy dokładnie tu i tu.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
watman
Wiadomość [#16]: 05.05.2011 o 09:48

Konto skasowane

Vaeryn napisał
No zgadza się, chyba faktycznie za wotlk tylko petowi obcinało, natomiast teraz liczy dokładnie tu i tu.

zrodlo? co prawda troche wypadlem z obiegu, ale autentycznei nie przypominam sobie, zeby zmieniali capowanie melee statow peta...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Vaeryn
Wiadomość [#17]: 05.05.2011 o 13:20

Konto skasowane

Za femaledwarf, ustawienia dla mojego gearu: https://spreadsheets0.g(...)en#gid=0

[Edycja Vaeryn - 05.05.2011 o 13:21]

Zagruu, The Maelstrom
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :