Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020, godzina 01:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Progres ?

Bonneyi
Wiadomość [#1]: 27.04.2011 o 19:09

Konto skasowane

http://www.filedropper.com/battlenetpl

coolgleamA.gif

A wiec po grze z Dagaenem ( za co dzieki ) przyjolem troszke inna forme grania zergiem , staram sie wiecej grac zerglingami i banelingami . W powyzszym meczu gralismy przeciwko 3 teranom ( liga oczywiscie bronz yabol.gif )
Czy zrobilem jakies wieksze bledy w powyzszej grze ? Czy taki build sprawdza sie w gold/platinum jako starter ? Czy mieszanka banelingow i zerglingow to najlepsze kombo jezeli twoj przeciwnik robi mass mariny ?

Pozdro .

www.pixelalbum.blogspot.com
Karol191
Wiadomość [#2]: 27.04.2011 o 19:19

Konto skasowane

Zagraj 1v1 to ci powiemy tongue.gif

Bonneyi
Wiadomość [#3]: 27.04.2011 o 19:25

Konto skasowane

Karol191 napisał
Zagraj 1v1 to ci powiemy tongue.gif

Nie przepadam zabardzo za 1v1 szczegolnie nie lubie w nie grac zergiem , mysle ze gra 1v1 duzo sie rozni od 4v4 a chcial bym lapac progres w 4v4 smiley.gif .

lassar13
Wiadomość [#4]: 27.04.2011 o 19:26

Konto skasowane

Jeśli twój przeciwnik robi mass mariny to wystarczy trochę zerglingów i banelingów, w międzyczasie można ziewać, zrobić sobie herbatę, blokować mu ekspansje i scoutować, czy czasami nie zmądrzał. Ostatnio miałem taką grę. Gość massował mariny... dopóki krychy w mainie starczyło.
Polecam banelingi zakopane na rampie. Rzadko się uda przeciw rozgarniętemu graczowi, ale 2 banelingi to w końcu niewielka strata, a "mariny tańczą w kwasie"- bezcenne. Rekordzista dał się na to nabrać dwa razy z rzędusmiley.gif.

Karol191
Wiadomość [#5]: 27.04.2011 o 19:26

Konto skasowane

Aby progress byl to musisz zaczac ogarniac 1v1 bo wiem ze w 4v4 to tylko na swoih team partnerow patrzysz i sie rozleniwiasz

maki99
Wiadomość [#6]: 27.04.2011 o 19:28

Konto skasowane

Powiem Ci jedno- Nie opłaca się zupełnie grać 4v4. Skup się na przede wszystkim na 1v1, a potem na 2v2.

GL&HF smiley.gif

I po co to przeczytałeś?
Dagaen
Wiadomość [#7]: 27.04.2011 o 19:32

Konto skasowane

Ćwicz makro. Już od samego początku gry ociągasz się z robieniem Dronów, supply blokujesz się (Overki musisz zaczynać ok. 3 supply przed limitem, w dalszych fazach gry to jeden po drugim właściwie), pierwsze psy miałeś dopiero po wynalezieniu speeda (a jakby Ciebie szybciej przyatakowali?) , no i te ogromne nadmiary w późniejszych fazach gry. Idąc w same psy/bany spokojnie możesz nastawiać dodatkowe hatchery w bazie.

No i popieram też przedmówców - nic tak nie rozwija umiejętności jak 1v1biggrin.gif Tak więc polecam trochę jednak pograć.

I ok, ok, ładnie sobie poradziłeś z marinsami, wiem, że chcesz się pochwalićtongue.gif

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Kris7
Wiadomość [#8]: 27.04.2011 o 21:51

Konto skasowane

1v1 jest solą starcraftowej ziemi. Przełam strach i stres i zacznij grać 1v1.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Karol191
Wiadomość [#9]: 27.04.2011 o 23:05

Konto skasowane

No ja przelamalem jakis czas temu i nie jest zle smiley.gif

Bonneyi
Wiadomość [#10]: 29.04.2011 o 17:56

Konto skasowane

Prosze moze tutaj wiecej widac , co to terana to zawsze nim gralem nie wiem dlaczego zachcialo mi sie zerga imo bardzo slaba rasa DLA TAKIEGO NUBKA JAK JA

http://www.filedropper.com/battlenetpeel

prosze o to 1v1 nie wiem koles w jakiej lidze byl ja oczywiscie brounS coolgleamA.gif
(nie smiac sie z mojego makro hehe nie mialem dobrze hotkeyow porozstawianych )

Karol191
Wiadomość [#11]: 29.04.2011 o 23:31

Konto skasowane

1 Nie budowales scv
2 Pozny exp (8 minuta powinnien byc gotowy)
3Brak produkcji jednostek podczas ataku a tym samym duzo pieniedzy w czasie ataku .

lassar13
Wiadomość [#12]: 30.04.2011 o 09:40

Konto skasowane

Pomijając te wszystkie oczywiste błędy, po prostu było widać że grałeś bezmyślnie. Toss do 6 min. nie budował assymilatora, wystarczyło to wyscoutowac i zrobić reapery/helliony/szybkie banshee. I gg.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :