Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 20:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: shift patrol :o

dbm
Wiadomość [#1]: 19.04.2011 o 00:28

Konto skasowane

Dopiero sie zorientowalem, ze mozna zrobic waypointy patrolowe z shiftem i obs lata po kazdym ekspie :O potem zawraca i leci po waypointach w odwrotnej kolejnosci, wiec da sie latac po luku itp. Mozna ukladac formacje i ustawiac im patrol tak, zeby wykorzystac zasieg albo teren, probem po 4 xelnagach jezdzic, ustawiac koleczka (dla jednostek slabo przyspieszajacych zeby byly w ruchu) i w ogole jak moglem nie obczaic tego :/ zawsze robilem jak w jedynce czyli patrol tylko miedzy dwoma pkt po linii prostej :D

Kto wiedzial?

cinrex
Wiadomość [#2]: 19.04.2011 o 00:33

Konto skasowane

wszyscy

dbm
Wiadomość [#3]: 19.04.2011 o 00:39

Konto skasowane

panda is sad now

Sickstee
Wiadomość [#4]: 19.04.2011 o 00:55

Konto skasowane

to ja Ci jeszcze powiem taki trik, że robole na patrolu nie atakują przeciwnika tak jak inne jednostki, więc jak wysyłasz scouta możesz go dać na patrol dookoła bazy przeciwnika i się nie martwić że musisz go kontrolować żeby Ci go nie zabili...

ELO

a teraz idź troluj gdzie indziej biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

http://eu.battle.net/s(...)ickstee/
dbm
Wiadomość [#5]: 19.04.2011 o 01:55

Konto skasowane

panda racism!

Asmodan
Wiadomość [#6]: 19.04.2011 o 04:40

Konto skasowane

dbm napisał
panda racism!

//panda nuke?

//temat w sumie tak trochę bez sensu... ale zostawię.

[Edycja Asmodan - 19.04.2011 o 04:40]

enssne
Wiadomość [#7]: 19.04.2011 o 07:43

Konto skasowane

LEJMWAX !!1 potluczony.gif

Name: enssne #791
League: Khaydarin Gamma [1v1 bronze]
Mrozu80
Wiadomość [#8]: 26.04.2011 o 11:57

Konto skasowane

Widzialem kiedyś zerga który zrobił mase zerlingów które biegały bez składu i ładu po pewnym obszarze. Jak to zrobić??

Sickstee
Wiadomość [#9]: 26.04.2011 o 12:06

Konto skasowane

zaznaczyć wszystkie i klikać prawym przyciskiem myszki w różne miejsca.

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

http://eu.battle.net/s(...)ickstee/
lassar13
Wiadomość [#10]: 26.04.2011 o 19:07

Konto skasowane

A tak nawiasem mówiąc, wie ktoś jak zrobić skuteczny harras w przypadku gdy wśród probów nieprzyjaciela znajduje się wrogi unit/tower? Bo ostatnio wlatuje zerglinkami w pracujące proby, daje szybko a-click i (załamka) wszystkie zerglinki lecą mi na photos cannon za linie minerałów.
To samo miałem z thorami, kiedy moje zerglinki tłukły thora, a tłoczyły się przy naprawiających go SCV. No ludzie, nie będę zaznaczał ręcznie każdegosad.gif. A szkoda było wina, bo wcześniej moje zakopane na rampie banelingi zrobiły kaszankę z marinessmiley.gif.

ShadowDancer
Wiadomość [#11]: 26.04.2011 o 19:44

Konto skasowane

Wbiegasz w mineral line i dajesz hold pos.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
nefbie
Wiadomość [#12]: 26.04.2011 o 20:00

Konto skasowane

ShadowDancer napisał

o i to jest to co ja chcę czytać na tym forum (a nie że to imba tamto imba sramto imba), bo mimo, że gram już jakiś czas nie domyśliłbym się tego

Lolzoner
Wiadomość [#13]: 26.04.2011 o 21:40

Konto skasowane

nefbie napisał
ShadowDancer napisał

o i to jest to co ja chcę czytać na tym forum (a nie że to imba tamto imba sramto imba), bo mimo, że gram już jakiś czas nie domyśliłbym się tego

fail, tu powinno być "o i to jest to co ja chcę czytać na tym forum (a nie że wypierdalaj nubie na google lub wikileaks zobaczyć jak zrobić żeby zerglingi biegły z miejsca na miejsce), bo mimo, że gram już jakiś czas nie domyśliłbym się tego"

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
lassar13
Wiadomość [#14]: 27.04.2011 o 15:07

Konto skasowane

Rozwiązanie może nie idealne, ale najprawdopodobniej najlepsze z możliwych (chyba że ktoś umie w ciągu 2s zaznaczyć pięc razy po dwa zergliki i kliknąć probkętongue.gif ). Dzięki Shadowdancer.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :