Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 02:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: WarpGate do znerfienia.

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
r3tsa
Wiadomość [#121]: 27.04.2011 o 16:58

Konto skasowane

Dagaen napisał
Hehehe. Ale bądźmy szczerzy: kto patrząc na tytuł tematu w ogóle pomyślał, że warpgate może rzeczywiście być kiedyś znerfiony?biggrin.gif

Spodziewałem się nerfa warpa, ale nie 40s, są buildy, które prawie bronią 4wg, który jest uber łatwy do zescoutowania, ale taki nerf możliwe, że całkiem zabije jedynego uniwersalnego allina protossa potluczony.gif

Temporal napisał
Jak widac patche wprowadzaja zawsze male zmiany by wyrownywac pewne aspekty gry. Wiadomo gra nies jest idealnie zbalansowana ale duzego rozrzutu nie ma. PvP poprostu przez 4gate byl strasznie nudny, to wlasnie chcial poprawic blizz tym nerfem WG. Dlatego czas jednostek z zwyklych gatow jest przyspieszony by nie zepsuc PvT czy PvZ. Gdyby PvT bylo spieprzone i WG za mocne to napewno blizz by nie nerfil i jednoczesnie buffowal tossa w tym aspekcie. Jak ktos nie potrafi grac to nigdy nie doczeka sie na swoj wymarzony patch. W becie to byl wielki chaos, gdzie unity byly tak przegiete badz bezuzyteczne, wtedy to sie czekalo na kazda zmianke. Teraz to tylko sa zmiany by urozmaicic gre i sprobowac wlaczyc wiecej jednostek do gier (patrz: archon w tym patchu itp.).

Czemu zabili reapera? Speeda po factory do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć.

qasq
Wiadomość [#122]: 27.04.2011 o 17:31

Konto skasowane

oj cóż ja wam będę tu pisał... nie można mówić o balansie tylko w aspekcie PvP, znerfili pięknie WarpGate'a i czy grasz Zergiem, Terranem czy Tossem = już nie będziesz się meczył z małpką która potrafi tylko 4WG grać :-) Podobnie podoba mi się zmiana czasu rootowania spine'a = koniec z rushem marinami i lepsze obrona w ZvZ. Z resztą nawet Crota wspomina korelację pomiędzy Stimem a WarpGate'em przy czym ma bardzo ciekawy pomysł na zmieny w przyszłości. [food]Proszę także moderatora o zmianę tematu lub dodanie tagu "Spełnione". Poczekam z następnym żądaniem, zwłaszcza teraz gdy widzę jaką mam moc sprawczą[/food]

PS. gram już tylko imbaruderami i stroję na 1miejscu w goldzie, graczy 20-30 platyny mam na Even ;-P są dni gdy w ogóle nie gram a tylko oglądam swoje repy by poprawić błędy w czasach i kolejności, w tym klucz do sukcesu.

więcej pokory chłopcy.

[Edycja qasq - 27.04.2011 o 17:35]

CDRrLAME
Wiadomość [#123]: 27.04.2011 o 17:48

Konto skasowane

qasq napisał
oj cóż ja wam będę tu pisał... nie można mówić o balansie tylko w aspekcie PvP, znerfili pięknie WarpGate'a i czy grasz Zergiem, Terranem czy Tossem = już nie będziesz się meczył z małpką która potrafi tylko 4WG grać :-) Podobnie podoba mi się zmiana czasu rootowania spine'a = koniec z rushem marinami i lepsze obrona w ZvZ. Z resztą nawet Crota wspomina korelację pomiędzy Stimem a WarpGate'em przy czym ma bardzo ciekawy pomysł na zmieny w przyszłości. [food]Proszę także moderatora o zmianę tematu lub dodanie tagu "Spełnione". Poczekam z następnym żądaniem, zwłaszcza teraz gdy widzę jaką mam moc sprawczą[/food]

PS. gram już tylko imbaruderami i stroję na 1miejscu w goldzie, graczy 20-30 platyny mam na Even ;-P są dni gdy w ogóle nie gram a tylko oglądam swoje repy by poprawić błędy w czasach i kolejności, w tym klucz do sukcesu.

więcej pokory chłopcy.

[Edycja qasq - 27.04.2011 o 17:35]

Proponuję doczytać zanim zaczniesz snuć swoje filozofie, ewentualnie zacząć rozróżniać spine crawlera od spore crawlera. Powodzenia z małpkami grającymi proxy gate chłopcze ;)

qasq
Wiadomość [#124]: 27.04.2011 o 18:14

Konto skasowane

doczytałem teraz na b.net, że faktycznie chodzi o spore a nie spine :-) co w cale nie przekreśla sensu mojej wypowiedzi. jednak ludzi słyną z zachowania kiedy w całych akapitach wypowiedzi wynajdują jedno potknięcie i wyśmiewając je starają się ośmieszyć CAŁĄ wypowiedź autora jak to mamy na przykładzie tu powyżej :-) Co do małpek to już na nie czekam, ale najpierw na finałowe zmiany w patchu.

r3tsa
Wiadomość [#125]: 27.04.2011 o 18:21

Konto skasowane

Nie ciesz się tak to dopiero serwery testowe, możliwe że zmiany zostaną wycofane/zmienione.

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=217093

Te 15s sprawia, że 4gate jest jeszcze łatwiejszy do wyscoutowania, można forcefieldować rampę bez końca i zabić wszystkie pylon z high ground, 4gate umrze ;o

Markam
Wiadomość [#126]: 27.04.2011 o 18:23

Konto skasowane

Płakać nie będę.

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/187351/1/Markam/
r3tsa
Wiadomość [#127]: 27.04.2011 o 18:29

Konto skasowane

Nom, teraz stopniowo każdy będzie grać blinkstalkery, imo mirrorów nie da się zbalansować, zawsze jeden strat przejmię dominację.

Bonneyi
Wiadomość [#128]: 27.04.2011 o 18:31

Konto skasowane

Gram w starkrafta od miesiaca nie wiem ile grasz ty ale wyglada ze tez nie dlugo . Widziales ze koles robi 4 gate 'a , myslisz ze koles robi 4 gate'a i cybercore zeby sie zrushowac zealotami ? Zamiast budowania masy marinow i steampacka trzeba bylo kupic wiecej marouderow i concussive shells aby spowolnic stalkery , jak gralem 1v1 i widziales ze przeciwnik robi 4 gate'a to wlasnie tak robilem , wkoncu nie starczalo mu mineralow zeby kontynuowac atak . W jakiej lidze grasz jak moge zapytac ?

www.pixelalbum.blogspot.com
r3tsa
Wiadomość [#129]: 27.04.2011 o 18:45

Konto skasowane

To było do mnie?

qasq
Wiadomość [#130]: 27.04.2011 o 18:51

Konto skasowane

nie to było chyba do mnie, tak czy siak temat lekko spleśniał. poza tym tam nie było widać że to będzie 4gate, i to chyba nawet nie był 4gate tylko 3gate smiley.gif poza tym zabij mnie, ale wydaje mi sie że ja miałem conc. Z resztą wszystko nie ważne. czekam na te proxy smiley.gif

r3tsa
Wiadomość [#131]: 27.04.2011 o 18:53

Konto skasowane

Czekaj czekaj, na double ten gate dwa zety wesoło poszatkują Ci mariana i wezmą się za scv, chyba że się wallujesz zawsze, co ludzie w niższych ligach mają w zwyczaju :X

qasq
Wiadomość [#132]: 27.04.2011 o 19:07

Konto skasowane

hm wróci zabawa z bety = szukanie po bazie proxy, scout po depo a nie po raxie i pewnie asysta 2-3scv przy wallu smiley.gif

MIchalcok
Wiadomość [#133]: 27.04.2011 o 20:43

Konto skasowane

Jak fajnie działał teraz build nexus first na terrana to teraz będzie jeszcze lepszy smiley.gif

Kaczorek
Wiadomość [#134]: 27.04.2011 o 21:33

Konto skasowane

niby tak, ale z drugiej strony wall przy ffe (pvz) przez nerf zasiego pylona moze byc duzo trudniejszy, tzn. podatny na debilne early rushe. w sumie zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ale podobno 1 pylon nie wystarczy na wall

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
r3tsa
Wiadomość [#135]: 27.04.2011 o 22:48

Konto skasowane

Jeśli jeden pylon nie wystarczy to wtf?!

ac1d
Wiadomość [#136]: 28.04.2011 o 09:50

Konto skasowane

@kaczorek: zalezy, gdzie stawiasz pylona. ofkorz, szeroka rampa, jak na scrapp station, nie zo9stanie przykryta (mozna bylo postawic pylona jako czesc walla, i zasiegiem starczal do konca rampy), ale przy normlanych rampach... bleh, jak mogles sobie zostawic miejsce na cannona (pod roache chociazby), to teraz po prostu w tym miejscu bedzie musial stac pylon i uj -.-

Dagaen
Wiadomość [#137]: 28.04.2011 o 14:28

Konto skasowane

Ciekaw jestem czy po nerfie Pylona (jak to w ogóle brzmi, haha) będzie można warpować wojo do zeskałkowanego naturala na Delta Quadrant. Coś mi świta, że ten Pylon tam ledwo sięgał. Nienawidzę mapy, ech.

Gdzieś czytałem na TL, że teraz blok rampy będzie o wiele trudniejszy dla Prota. Ma ktoś może jakieś screeny?

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
fajeczka1906
Wiadomość [#138]: 28.04.2011 o 16:10

Konto skasowane

up

Powinno się dać gdyż ten pylon miał tam bardzo duży zasięg więc nic to nie zmieni po nerfie pylona.

Razor
Wiadomość [#139]: 28.04.2011 o 17:23

Konto skasowane

jak dla mnie to nie powinno tam być tej skarpki

r3tsa
Wiadomość [#140]: 28.04.2011 o 19:36

Konto skasowane

Jak dla mnie to sobie odznaczcie ten syf z laddera ;d

Jeśli blizzard nerfi pylona z myślą o utrudnieniu FFE, to jest to kolejny półśrodek, gdyż nie potrafią znaleźć lepszego rozwiązania :X

REKLAMA
Strona 7 z 8.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :