Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 19:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: WarpGate do znerfienia.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Dagaen
Wiadomość [#81]: 20.04.2011 o 18:01

Konto skasowane

"Bo na wsi tylko n00by siedzą!" biggrin.gif

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Szopen
Wiadomość [#82]: 20.04.2011 o 19:18

Konto skasowane

@Dreathan
No tu masz rację, akurat na szlakach górskich czy na spływach kajakowych się ludzie witają. Ale raczej nie dlatego, że kultura tego wymaga, a raczej dlatego, że rzadko widujesz kogoś przechodzącego/przepływającego tą samą drogą/rzeką. I fajnie się przywitać a nawet pogadać z innym człowiekiem o podobnym hobby.
W mniejszych miejscowościach jeżeli idziesz ulicą to wszyscy się z Tobą witają. Ale widać takie światowe obyczaje i zasady kultury nie dotarły do Warszawy, nie dziwi mnie to specjalnie ;p

Czyli powiedzmy w Rimini tam byłem trzykrotnie. Nie niezauwazyłem, by każdy się z każdym witał. Brednie Panie prawisz.

@Shadowdancer
który siedzi po drugiej stronie kabla i należy mu się odrobinę szacunku.

To jeśli on ma wobec mnie trochę szacunku, to niech nie będzie cheeserem. Bo co ta za gra i jaki fun z tego jeśli cieszy się jak małpa że mnie z cannonował bo nie wyscaoutowałem tego, a wychodzi z RAGE bo mu nie wyszło. Ale życzył mi miłej zabawy na początku. A nawet jak wygram, to niestety z niej nic nie mam.
Wiadomo że przed grą nie jestem wstanie stwierdzić czy cheesuje. Niemniej jednak uważam że życzyć każdemu miłej zabawy to przesada.

@dbm
Kobiety, jak wnioskuje, przodem nie puszczasz bo jest rownouprawnienie? biggrin.gif Dziadkowi w tramwaju tez nie dasz usiasc bo jestes taki nonkonformistycznym indywidualistą? A moze wiesniaku zes zwyczajnie do mojego miasta zawital z parchow wielkich i swoje obyczaje ze stodoly probujesz narzucac cywilizowanym ludziom?

Źle wnioskujesz. Przyczepiłem się do tekstu z 4 literkami przy jednej grze, a nie do savoir vivre w życiu realnym.
A za wieśniaka i chama zostałeś zgłoszony do moderatorów. Nie pozwolę sobie pluć w twarz na forum.
A może jednak Ty zawitałeś do Warszawy, bo moja rodzina z tego miasta się wywodzi od zarania dziejów. A Twoi rodzice przyjechali z pcina dolnego, ale tak Ty sie urodziłeś w Warszawie więc obrażać możesz wszystkich dookoła. Dzięki Tobie mamy taką opinie a nie inną.

I jeszcze jedna rzecz. Wiele osób podczas rozpoczynania się gry z wersji custom jest aż tak kulturana że wypisuje mniej więcej tak:
gl
glglgl
gllglg
lgl
llglll
ll
lgl
gl
lgl
llgl
hf
f
h
fh

Rozumiem że jest tak kulturą przepełniona i energią, że musi to w taki sposób wyrazić.
Daje mi tak dużo powodzenia, że normalnie już wygrałem?

Sonne - Shaman - Armory
Zerg in Starcraft 2
Elemental in Cataclysm
Enhancement in Wotlk
Restoration in TBC
Lock Affi in WoW
ShadowDancer
Wiadomość [#83]: 20.04.2011 o 21:39

Konto skasowane

Szopen napisał
To jeśli on ma wobec mnie trochę szacunku, to niech nie będzie cheeserem. Bo co ta za gra i jaki fun z tego jeśli cieszy się jak małpa że mnie z cannonował bo nie wyscaoutowałem tego, a wychodzi z RAGE bo mu nie wyszło. Ale życzył mi miłej zabawy na początku. A nawet jak wygram, to niestety z niej nic nie mam.
Wiadomo że przed grą nie jestem wstanie stwierdzić czy cheesuje. Niemniej jednak uważam że życzyć każdemu miłej zabawy to przesada.

A skąd wiemy, że nie jesteś/będziesz terrorystą? Może zamkniemy cię profilaktycznie, co?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
r3tsa
Wiadomość [#84]: 20.04.2011 o 21:56

Konto skasowane

Od(wulg.)ić się od wsi, to najmoralniejsza część społeczeństwa.

Dreathan
Wiadomość [#85]: 20.04.2011 o 22:25

Konto skasowane

r3tsa napisał
Od(wulg.)ić się od wsi, to najmoralniejsza część społeczeństwa.

Potwierdzam.

dbm
Wiadomość [#86]: 21.04.2011 o 09:22

Konto skasowane

Chyba z podwojna moralnoscia. W niedziele prasujemy spodnie do kosciola, a w poniedzialek bijemy konkubine na kacu :p

W poscie do Szopena chcialem wykorzystac stereotyp "chama ze wsi", bo pasowal. Ale czilaut, uwielbiam wies i dobrych ludzi stamtad, wiec darujcie sobie placze, to nie byl zaden flame z mojej strony.
Do moderatora zgloszony LOL :D

Temporal
Wiadomość [#87]: 21.04.2011 o 10:22

Konto skasowane

Fajnie czyta sie ten topic smiley.gif Nie ma lepszych metod na odstresowanie niz jezdzenie po sobie? Wlaczcie na luz.

Kaczorek
Wiadomość [#88]: 22.04.2011 o 10:56

Konto skasowane

http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/1971759389?page=2

rozumiem to tak, ze wydluza research time warpgatow o jakies 30 sec-1min i w zamian odejma po 5 sekund build time jednostek z gatewayow. ostatnio myslalem o takim rozwiazaniu, imo dobry pomysl.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
r3tsa
Wiadomość [#89]: 22.04.2011 o 10:58

Konto skasowane

No to PvP już tylko colo war na jednym expie, żal.

Kaczorek
Wiadomość [#90]: 22.04.2011 o 10:59

Konto skasowane

juz chyba wole colo od 4gatow

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
r3tsa
Wiadomość [#91]: 22.04.2011 o 11:12

Konto skasowane

Ta, tylko czym będziesz punishować przeciwnika, który allinował/cheesował/zbyt szybko techował? Muszę zobaczyć te zmiany w praktyce, bo obecnie wygląda mi na to, że zaibli 4gate w PvP.

Kaczorek
Wiadomość [#92]: 22.04.2011 o 11:14

Konto skasowane

bezmozgi 4gate moze i zniszcza, ale pewnie dalej beda mocne timing pushe (cos w rodzaju 5zealot8stalker)

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
qasq
Wiadomość [#93]: 22.04.2011 o 11:32

Konto skasowane

od wczoraj gram 2rax z marinami, później 2techlaby i 3repearów, pozniej przechodze na marudery. zauważyłem że w ten sposób mogę :
-zaświecić na rampie
-odciągnąć camperów z rampy do minerala i wejść
-zaryzykować próbę uwalenia sentry/ów
-wskakiwać i zeskakiwać
-oszczędzam MULE'a
krótko mówiąc mam stim ok 8m dopiero, a nie 6.50, ale dużo częściej wygrywam. Mam natomiast teraz problem z kolesiami, którzy Zergiem grając idą all-in zerlingami. Próbowałem helionów, ale na nic się to zdało. wobec przeważającej liczebnie sfory padłem kilka gier z rzędu. co ciekawe natomiast, protossów dostaję już z platyny, także może wskoczę do golda i skończy się 4gate smiley.gif

r3tsa
Wiadomość [#94]: 22.04.2011 o 12:46

Konto skasowane

Wall > zerglingi.

CDRrLAME
Wiadomość [#95]: 22.04.2011 o 13:22

Konto skasowane

Skończy się dominacja 4gate i zaczną się masowe proxy gejty z chrono zealotami. I to cała zmiana będzie.

Sickstee
Wiadomość [#96]: 22.04.2011 o 13:41

Konto skasowane

IMO problem z 4gatem jest prosty w PvP, bo w innych meczapach to nie jest aż tak duży problem.

Proszę mi (wulg.) podać uzasadnienie tego, że warpujące budynki nie dają wizji, a jednostki warpowane ją dają?

TO jest problem z 4gatem. Ten kto się przed nim broni, nie może nawet postawić dobrego FF na rampie, bo 4gater zwarpuje sobie jednostki nad FF i co? Już zanim się zwarpują dają mu wizję na górę, co pozwala stalkerom z dołu strzelać. Jeżeli nie dawały by wizji, to ginęłyby zanim by się zwarpowały a broniący się nie miał by żadnych szkód od stojących na dole stalkerów = koniec agresywnych 4gejtów z 5ma pylonami pod rampą broniącego się...

Gdyby nie właśnie warpowanie jednostek ponad FF na rampie to 4 gate jest bardzo łatwy w obronie...

"Jeśli mierzysz w gwiazdy, możesz wdepnąć w gówno, ale jeśli mierzysz w gówno, na pewno trafisz w gówno." Wiktor Zborowski

http://eu.battle.net/s(...)ickstee/
Kaczorek
Wiadomość [#97]: 22.04.2011 o 13:44

Konto skasowane

Skończy się dominacja 4gate i zaczną się masowe proxy gejty z chrono zealotami. I to cała zmiana będzie.

_bzdura_

najprawdopodobniej utna 5 sekund stalkerowi i sentry (moze 10 przy sentry?), build time zealota zostawia.
poza tym proxy zealoty to byl problem w bronzie; ludzie w slabszych ligach sobie z tym nie radzili, dlatego pare patchow temu wydluzyli czas budowy zetow.

zmiana jest dobra i szczerze mowiac nie rozumiem placzu. imo mogliby jeszcze znerfic zasieg colo i vikingow do 8

[Edycja Kaczorek - 22.04.2011 o 13:45]

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
aain
Wiadomość [#98]: 22.04.2011 o 14:01

Konto skasowane

...
poza tym proxy zealoty to byl problem w bronzie; ludzie w slabszych ligach sobie z tym nie radzili, dlatego pare patchow temu wydluzyli czas budowy zetow.
...

ludzie z top diamond/low master nie radza sobie z tym nawet teraz, 4/5 gier pvp w ktorych ostatnio zrobilem chamski proxy 2xgate w bazie przeciwnika z pylonem na zewnatrz zakonczyl sie szybkim winem, jedna powiedzmy ze wybroniona zakonczyla sie niewiele pozniej bo straty u przeciwnika byly za duze, jesli zwieksza czas wynajdywania wg, to o ile zmniejszenie czasu robienia sentry/stalker bedzie ok, to zmniejszenie czasu budowy zealotow bedzie dziwnym ruchem ;o

@Sickstee:
mysle ze trafiles w samo sendo problemu 4xwg :]

r3tsa
Wiadomość [#99]: 22.04.2011 o 14:10

Konto skasowane

Double proxy gate w PvP jest cholernie potężny, już wolę bronić 4gate 3 gate'ami ;o

Kaczorek
Wiadomość [#100]: 22.04.2011 o 14:59

Konto skasowane

aain napisał

ludzie z top diamond/low master nie radza sobie z tym nawet teraz, 4/5 gier pvp w ktorych ostatnio zrobilem chamski proxy 2xgate w bazie przeciwnika z pylonem na zewnatrz zakonczyl sie szybkim winem

rzadko cos takiego gra, ludzie sie tego nie spodziewaja i nie scoutuja. zeby proxy gatewaye mialy sens musza byc ustawione bardzo blisko przeciwnika. w miejscach, ktore mozna zawsze szybko sprawdzic

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
REKLAMA
Strona 5 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :