Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 02:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: WarpGate do znerfienia.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
aain
Wiadomość [#61]: 19.04.2011 o 23:12

Konto skasowane

"no gg, no skill" ;D

r3tsa
Wiadomość [#62]: 19.04.2011 o 23:20

Konto skasowane

White-ra swój ziąąąąą biggrin.gif

qasq
Wiadomość [#63]: 20.04.2011 o 00:03

Konto skasowane

a ten motyw z 'brak gg = wieśniactwo" był do mnie skierowany i go przemilczałem, bo osoba która to pisała miała takie postanowienie przed obejrzeniem repa "noobek napisał na forum o nerfieniu, zjadę go jak psa za co się da" jak założył tak uczynił. nie zauważył przy tym chyba, że dużo większym nietaktem jest zwracanie komuś uwagi na braki kultury, poza tym ja rozmawiam z ludźmi w grach, ale akurat w tym konkretnym wypadku tego nie zrobiłem. generalnie szkoda słów, tak czy siak, warp do znerfienia.

Dreathan
Wiadomość [#64]: 20.04.2011 o 00:12

Konto skasowane

qasq napisał
warp do znerfienia.

To sie bedize bardizej oplacalo budowac jednostki z gate'ow niz z warpow/ To w takim razie blizz powinien oddac nam amulet.

ac1d
Wiadomość [#65]: 20.04.2011 o 00:18

Konto skasowane

qasq napisał
tak czy siak, warp do znerfienia.

no jasne, HT do znerfenia, VR do znerfienia, colo do znerfienia, warp do znerfienia, c-rush do znerfienia, DT do znerfienia (bo tez mozna rusha nimi pyknac), warp prismy do znerfienia (IMBA, bo nikt sie ich nie spodziewa), immortale do znerfienia (bo jakze to tak, one zadaje do 50 dmg bez upow, a ja tylko za maks 10 moge w nie bic?), sentry do znerfienia (ffy zamulaja gre, a g-shieldy w ogole sa imba, bo z 10 dmg na immosie robia 8). ja bym w ogole skasowal cala rase, bo imba! bedzie wybor tylko pomiedzy faggotami i mesjaszami narodow nieslusznie skazanymi na meczennictwo w lepszej sprawie. ot, problem rozwiazany.

Szopen
Wiadomość [#66]: 20.04.2011 o 01:22

Konto skasowane

Leroy napisał

Otóż to. Nikt Ci nie każe nic pisać, jak nie chcesz to nie pisz. Dla mnie jest to zwyczajna forma grzecznościowa. Tak samo jak mówienie dzień dobry.

Rozumiem, że idziesz na Marszałkowskiej ( główna ulica w centrum Wawy) i mówisz do każdej osoby Dzień Dobry?
Jeśli tak, to drzwi do Wariatkowa stoją przed Tobą otworem.
Dlatego uważam, że pisanie gl hf do wszystkich grających na laderze, nie świadczy o formie grzecznościowej. Tylko po prostu zostało to wypromowane, a wszystkie małpy klepią to samo bez sensu.

Sonne - Shaman - Armory
Zerg in Starcraft 2
Elemental in Cataclysm
Enhancement in Wotlk
Restoration in TBC
Lock Affi in WoW
Dagaen
Wiadomość [#67]: 20.04.2011 o 08:22

Konto skasowane

A jak kupujesz coś w kiosku w obcym mieście to nie mowisz "dzień dobry", bo w końcu tej pani nie znasz? A bokserzy, piłkarze itd. też nie powinni sobie podawać rąk przed grą, jak się nigdy nie widzieli?

"Gl hf " to jest po prostu kultura. Nie chodzi tu o samo znaczenie, możesz napisać po prostu "hi". Ale jeżeli masz zamiar spędzić z tą drugą, nieznaną osobą najbliższe pół godziny swojego życia, to jakoś się przywitać wypada.

Oczywiście nikt Ci form grzecznościowych nie każe stosować. Ale wpisało się to w starcraftową netykietę i nic na to nie poradziszsmiley.gif

[Edycja Dagaen - 20.04.2011 o 08:22]

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
i20918
Wiadomość [#68]: 20.04.2011 o 08:33

Konto skasowane

qasq napisał
a ten motyw z 'brak gg = wieśniactwo" był do mnie skierowany i go przemilczałem...

Masz rację najlepiej było by gościa zbluzgać na forum
qasq napisał
...bo osoba która to pisała miała takie postanowienie przed obejrzeniem repa "noobek napisał na forum o nerfieniu, zjadę go jak psa za co się da" jak założył tak uczynił.

Tak właśnie jest ludzie ci piszą jakie błędy sadzisz żeby ci dowalić bo ty nie musisz popracować by być lepszym, to blizz powinien znerfić WG do twojego poziomu. Skoro płacisz, wymagaj i nie daj się zbyć pierdołami o balansie(taką pustą retorykę B stosuje żeby nic nie robić)
qasq napisał
...nie zauważył przy tym chyba, że dużo większym nietaktem jest zwracanie komuś uwagi na braki kultury...

Hmm, to teraz jesteście kwita biggrin.gif
qasq napisał
....generalnie szkoda słów

Tu się akurat zgodzę
qasq napisał
...tak czy siak, warp do znerfienia.

Przy tylu powalających argumentach pozostaje tylko ci rację przyznać. Nie przejmuj się tym co ludzie na forum piszą, oni zazdrośni są bo sami grają Protosami i gdyby nie te przegięte WG to każdy z nich by w brązie siedział. Smaruj petycję i pamiętaj że skoro ty wydałeś kasę na grę to masz prawo wymagać od Blizza. Podejście roszczeniowe jest tutaj najlepszą formą załatwiania jakichkolwiek problemów. Należy ci się więc nie ustawaj w żądaniach.

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
ShadowDancer
Wiadomość [#69]: 20.04.2011 o 09:25

Konto skasowane

Szopen napisał
Rozumiem, że idziesz na Marszałkowskiej ( główna ulica w centrum Wawy) i mówisz do każdej osoby Dzień Dobry?
Jeśli tak, to drzwi do Wariatkowa stoją przed Tobą otworem.

a wyobraź sobie, że w finlandii ktoś idzie sobie ulicą i mówi Ci cześć. Wiem, że to dla Ciebie nie do ogarnięcia, ale tak powinno być.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
ac1d
Wiadomość [#70]: 20.04.2011 o 10:14

Konto skasowane

@shadowdancer: ja po finlandii tez mowie czesc obcym ludziom yabol.gif

CDRrLAME
Wiadomość [#71]: 20.04.2011 o 10:25

Konto skasowane

We Włoszech to też normalne. Dla mnie GLHF na początku to wyraz szacunku dla przeciwnika i tyle.

Martinez90
Wiadomość [#72]: 20.04.2011 o 11:36

Konto skasowane

skoro warpgate jest do znerfienia to co powiedzieć o tobie hahaha.gif

Szopen
Wiadomość [#73]: 20.04.2011 o 11:58

Konto skasowane

@Dagean
A widziałeś jak oni sobie podają te ręce ? Z przymusu. Tak świat wymaga by się przywitali, tak procedura mówi. Tak muszę się przywitać. Kiedy tylko kapitanowie się witali. teraz muszą wszyscy.
Bokserzy się witają pięsciami. A co mówią sobie pod nosem do przeciwnika? Zajebię Cię jak(wulg.).
@ShadowDancer
Ta w Helsinkach wszyscy napewno mowią sobie cześć. Byłem, widziałem i nie dostrzegłem.
Owszem na wsi to w każdym kraju mówią sobie dzień dobry, ale tam się znają wszyscy jak łyse konie, zatem nie podlega do dyskusji, bo mówimy o osobach się nieznających.

@CdrLame
A co do Włoch. Gdzieś ty się urwał? idziesz sobie plażą i wszyscy Ci odpowiadają? Jasne Ale jesteś światowiec .

Ile razy jest tak, że idziesz sobie ulicą i widzisz typa od tyłu. Myślisz sobie, te to jest mój kolega z liceum. Podchodzisz do nie i mówisz siema. I okazuje się że to jednak nie Twój kolega a koleś nie wie jak się zachować ( bo myśli jakiś obcy typ się do mnie tak zwraca), czasem odpowie, czasem nie. Ale jest bardzo zmieszany.

@ktos nastepny

Napiszcie, że w Etiopi to wszyscy się witają nawet gdy umierają. Tam nie byłem i nie jestem wstanie podzielić się opinią.

Sonne - Shaman - Armory
Zerg in Starcraft 2
Elemental in Cataclysm
Enhancement in Wotlk
Restoration in TBC
Lock Affi in WoW
Dreathan
Wiadomość [#74]: 20.04.2011 o 12:02

Konto skasowane

To macie przyklad prosto z kraju. Idziesz szlakiem gorskim, to kazdy do kazdego jak sie mija mowi "czesc".

CDRrLAME
Wiadomość [#75]: 20.04.2011 o 12:08

Konto skasowane

Szopen napisał
@CdrLame
A co do Włoch. Gdzieś ty się urwał? idziesz sobie plażą i wszyscy Ci odpowiadają? Jasne Ale jesteś światowiec .

Nie, nie jak idziesz plażą. W mniejszych miejscowościach jeżeli idziesz ulicą to wszyscy się z Tobą witają. Ale widać takie światowe obyczaje i zasady kultury nie dotarły do Warszawy, nie dziwi mnie to specjalnie ;p

Sulphuriell
Wiadomość [#76]: 20.04.2011 o 12:12

Konto skasowane

Dreathan napisał
To macie przyklad prosto z kraju. Idziesz szlakiem gorskim, to kazdy do kazdego jak sie mija mowi "czesc".

albo dzień dobry. to samo jak płyniesz kajakiem. I Polska to jednak wieś, więc nie każdy stosuje ten zwyczaj, ale np. w czechach pepiczki nie ruszą dalej, jak się nie przywitają po czeskiej stronie gór.

przywitanie się to kwestia starkultury, jak komuś nie pasuje "glhf", to chociaż "hi" mógłby napisać, czy w ogóle coś

[Edycja Sulphuriell - 20.04.2011 o 12:15]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Temporal
Wiadomość [#77]: 20.04.2011 o 12:49

Konto skasowane

ale macie problemy, nie chcesz sie witac, to nie witaj... problem z glowy smiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#78]: 20.04.2011 o 13:38

Konto skasowane

Szopen napisał
@ShadowDancer
Owszem na wsi to w każdym kraju mówią sobie dzień dobry, ale tam się znają wszyscy jak łyse konie, zatem nie podlega do dyskusji, bo mówimy o osobach się nieznających.

Yeach, na pewno wszyscy mnie znają, nie wątpię(chociaż nie podejrzewałem, że jestem tak popularny)

Szopen napisał

Pardon, ale nie grasz z całą plażą, tylko z jednym człowiekiem (CZŁOWIEKIEM), który siedzi po drugiej stronie kabla i należy mu się odrobinę szacunku.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
dbm
Wiadomość [#79]: 20.04.2011 o 16:48

Konto skasowane

O dzizas, typ dorabia ideologie do braku manier :D

Kobiety, jak wnioskuje, przodem nie puszczasz bo jest rownouprawnienie? :D Dziadkowi w tramwaju tez nie dasz usiasc bo jestes taki nonkonformistycznym indywidualistą? A moze wiesniaku zes zwyczajnie do mojego miasta zawital z parchow wielkich i swoje obyczaje ze stodoly probujesz narzucac cywilizowanym ludziom?

Do pluga chamie, GL HF przy orce.

MIchalcok
Wiadomość [#80]: 20.04.2011 o 17:33

Konto skasowane

dbm napisał
O dzizas, typ dorabia ideologie do braku manier biggrin.gif

A moze wiesniaku zes zwyczajnie do mojego miasta zawital z parchow wielkich i swoje obyczaje ze stodoly probujesz narzucac cywilizowanym ludziom?

Do pluga chamie, GL HF przy orce.

"JA JESTEM Z MIASTA I JESTEM KOX"!

REKLAMA
Strona 4 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :