Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 03:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: WarpGate do znerfienia.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
qasq
Wiadomość [#1]: 16.04.2011 o 20:44

Konto skasowane

Link do repa, trzeba przepisać literki :

http://www.filedropper.com/ilezmozna

Co mogłem tu poprawić ? Każdy protoss gra to samo. Ciągle dostaję w dupę. Z tego co widzę miał mniej roboli ode mnie. Błędy które sam widzę :

- na chwilę przed atakiem miałem sup-blocka, zamiast 50many które sie uzbierało dać w depot, dałem mula. W wyniku tego skonczyłem z nadwyżką minerałów, a jednostki pojawiły się trochę później.
- nie miałem pełnego walla
- nie miałem addonów przy budynkach
- gadałem z kolesiem na początku.

--------------------------------------------------------------------

Pytanie dodatkowe = po co mapy są w SC2 różnorodne, żeby nam sie nie nudziło ? Czy mapy nie mają dawać graczom balansu?
Gdyby toss szedł na około, miałbym 2maruderów więcej, 1tanka więcej, 2marinów więcej.
Ja tego totalnie nie kapuje. Ja dla mobilności potrzebuje ok 8min do medyka, z sensowną armią i czymś w bazie.
Kiedy toss może sobie zrobić pylona gdzie chce i caly czas dosyłać jednostki i to jest dla mnie nie do pokonania.
Na bunkier było za późno. Jak mnie to (wulg.)a. Ludzie z którymi gram są jak analfabeci. Zero dogrania, zero myślenia. Tylko jebnąć 3-4gatea i wygrać AAAAAAAAAAHH wygrałem !!! i + do kolekcji.
Mój timing był jak zwykle. Wszystko mam w miarę dopracowane. Nie jestem jako terran w stanie, sprawdzić każdego zakątka tej mapy. Z resztą to by nie miało sensu bo tylko bym stracił czas/uwagę/tą jednostkę.
Uważam że skoro znerfili czas bunkra i czas stima = powinni wydłuzyc czas warpa też o 10-20sek. Tyle by wystarczyło do balansu. A tak Toss wygrywa bo ma szybciej technologię KTÓRĄ ja
musiałbym chyba za kasę u wróżki wywróżyć.... Zrobiłem skana, widziałem 3gate. Myślałem o 3+Exp, albo 3Robo, albo 3i stargate. Ale nie, on poszedł all z 3warpów. Po dwóch rundach nie miałby siana na kolejne i by przegrał
To pokazuje farciarski styl takiej nędznej gry. Ja techuje a on w masę. Terrran sobie też może iść w 5rax mass marine, ale co to za gra?! Ja tak nie gram więc się opamiętajcie Protossi do następnego patcha i też tego nie grajcie.
Ja gram dla przyjemności jak przegram trudno. Jak przegram 20x przez to samo gowno to się (wulg.)am. Nie kapuje ludzi którzy grają w kazdej grze dokladnie to samo i sie cieszą z punktów w rankingu.

Obejrzcie tego repa. Czekam na krytykę. Gram w srebrze, jestem na 2miejscu chyba. Czasem pokonuje złotych, ale generalnie co mnie jeszcze (wulg.)a to to, że za przegrane ze zlotymi, spadam w punktach w srebrze. CO ZA BEZSENS. zapłaciłem 180,- za grę nie po to zeby się (wulg.)ać. Bede pisał z tym do blizza.

Ktoś może powiedzieć, zobacz jak grają pro gracze, tylko ze tam nie ma takiego jebanego cheezu ze równo na 6.30 protoss ktory nie robi probek wchodzi na "albo sie uda albo sie nie uda". Blizz zrobił gre dla pro, a noobki jak ja sie mają wkuriwać?!
Ta gra była całkowicie do wybronienia gdybym:

- poszedł w masę, telepatycznie widząc co on robi
- miał pełnego walla i bunkier (czas i kasa)
- atakował od samego początku np 1marine 1maruder
- wyeliminował tego sup-blocka.
- paradoxalnie = gdybym nie robił scv i wpakował wiecej w armię.....

Drogi DerBaum SP!

miedziany_95
Wiadomość [#2]: 16.04.2011 o 21:04

Konto skasowane

Co ty ćpasz człowieku...... W jakiej lidze jesteś ? xd Stary sam sobie wytłumaczyłeś napisałes ''ja techuje a on w mase'' (wulg.) też mogłeś iść w mase masz pretensje do imba bo sobie techujesz........

velisen
Wiadomość [#3]: 16.04.2011 o 21:05

Konto skasowane

O nie marines pokonują zeloty i stalkery jak marines mogą pokonywać stalkery skoro one są takie drogie i w dodatku kosztują gaz nerf marines nerf marines !!!!!!!!

miedziany_95
Wiadomość [#4]: 16.04.2011 o 21:07

Konto skasowane

A i jeszcze jedno sam gram terranem ale siara że moją rasą grają takie nooby.....

qasq
Wiadomość [#5]: 16.04.2011 o 21:08

Konto skasowane

miedziany_95 napisał
Co ty ćpasz człowieku...... W jakiej lidze jesteś ? xd Stary sam sobie wytłumaczyłeś napisałes ''ja techuje a on w mase'' (wulg.) też mogłeś iść w mase masz pretensje do imba bo sobie techujesz........

Jesteś tak zabawny, że chyba rzeczywiście masz te swoje 16lat niespełna :-) Skąd miałem wiedzieć, że on idzie w masę?! przecież on warpował te jednostki pod moja bazą, na 99% nie widziałeś repa, także P&P
miedziany_95 napisał
A i jeszcze jedno sam gram terranem ale siara że moją rasą grają takie nooby.....

nie będę cię dalej karmił :-) jak coś to po północy możemy zagrać 1v1

[Edycja qasq - 16.04.2011 o 21:11]

miedziany_95
Wiadomość [#6]: 16.04.2011 o 21:27

Konto skasowane

Daj kod postaci + nick ja będe po 12 bo czekam na NASL.

Haha już myślałem że wiesz jakiś master jesteś^^ A tu srebro, z chęcią ci dupe złoje ^^ Wiesz co jest najbardziesz śmieszne że w srebrze jak sie jest to sie przegrywa właśnie przez takie rzeczy jak SUPPLY BLOCK nie pompowanie scv itd. O imbe mogą masterzy marudzić a nie jakieś srebrne noobki ^^ Ja sam jestem w platynie i wiem że przegreywam prze właśną głupotę a nie przez jakąkolwiek imbę a więc pozdro jak coś to ja chętny na gre :]

aain
Wiadomość [#7]: 16.04.2011 o 21:29

Konto skasowane

uh zanosi sie na kolejna dyskusje bez sensu ;)
kazda rasa jak robisz szybkiego pusza a przeciwnik techuje to spora szansa ze jest po grze, zeby sie obronic trzeba niestety scoutowac od poczatku do konca, a jesli juz wiesz ze zanosi sie na 4 gate, to powinienes nie miec najmniejszych problemow z odparciem ataku

dzisiaj gralem z jakims 'polaczkiem' i pomyslalem ze wyjatkowo vs zerg nie zrobie fast expa tylko wlasnie wspomnianego tutaj 4gate, jako ze prawnie nigdy tego nie gram, to moje timingi byly powiedzmy delikatnie 'marne' jak samo wykonanie tego builda, a zerg w zasadzie odrazu zescoutowal ze bedzie 4 gate, po czym wesolo zaczal mnie wyzywac od nobow itp jak przystalo na rodaka biggrin.gif
mimo ze mojemu 4gate brakowalo baaardzo duzo do doskonalosci a zerg wiedzial o nim odkad zaczal sie robic 4gw, zerg przegral, poprzedzajac to oczywiscie odpowiednia iloscia milych slow na temat mojego stylu gry ;)

moral z tej zajebiscie wstrzasajacej opowiesci jest taki: zamiast marudzic naucz sie ku*wa kontrowac najpopularniejszy build tossa w sc2

ps. nie, nie ogladalem repa

levabul
Wiadomość [#8]: 16.04.2011 o 21:40

Konto skasowane

Obejrzałem repa.

Juz po scoucie powinnieneś wiedzieć że toss będzie cheesował - zrobił gateway na 10 fooda, i bardzo wczesny gaz.
Od razu uciekłeś swoim scv zamiast scoutować dalej.
Po wybronieniu pierwszego pusha miałeś wygraną w reku, nie wiem po co pchałeś się na dół rampy, wystarczyło czekać w mainie i w razie czego znowu wybronić się SCVałkami.
Sam jesteś sobie winny przegranej.

miedziany_95
Wiadomość [#9]: 16.04.2011 o 21:42

Konto skasowane

Niee bo ten pan jest w srebrze i sądzi że on najlepiej wie co robi a przegrywa tylko przez to że warpgate jest imba jezuu co za trolle są na forach........

qasq
Wiadomość [#10]: 16.04.2011 o 21:43

Konto skasowane

no widzę że nie oglądałeś. dla mnie atak jest w 6.30 na mapie na której jest to niemożliwe. inną rasą. gdybym widział 4gate'a, zrobiłbym bunkier i sige. ale nie widziałem. tak jak napisałem było 5 możliwosci. on akurat poszedł w 3gate'a. do kolegi trolla = napisałem w pierwszym poście ze jestem ze srebra, więc chyba masz jeszcze problemy z czytaniem. i ja nie jestem za nerfieniem 4gate'a. ale za nerfieniem technologii warpgate. Skoro dodano +30sek do stima, to należy dodać 10-15sek do warpa. Bo ten stim który mógl mnie uratować NIE ZMUSZAJĄC do ryzykownej gry - po prostu nie zdążyłby się zrobić. Co do supply blocka, był w granicach akceptowalnych, tzn gdy 'wystąpił' nowy depot był tak na 70% zbudowany. Pamiętam jak w becie jeszcze, były non stop rushe masą repearów, znerfili. Teraz zmienili czas bunkra i stima. Mam nadzieję że znerfią warpgate'a. Pierdolenie ze tylko masters mogą mówić o imbie jest nonsensem, ale ktoś kto ma 16lat może o tym nie wiedzieć / nie rozumieć. Balans musi być na każdym etapie gry. A nie tylko w pewnych jej momentach. Są gry które udaje mi się wybronić na tossa, ale zawsze gram szybki stim i tanki bez sige'a. Im większa mapa tym mi trudniej. Na Tal'deRin czy jak jej tam, to jest w ogóle imba, bo nie dość że warpgate kosztuje grosze i z chrono robi się z mig, to jeszcze do warpowania niczego nie potrzeba. A ja chcąc medyka muszę iść w calkiem inny tech, pomijając że pylon nie kosztuje 150/100.... Innymi słowy - wiele takich gier przegrywam, czasem uda mi się wygrać, tutaj kluczowe było to 10-15sek. Ta gra jest naprawdę nudna jeśli się widzi 200x to samo, nie do wybronienia. Ja nie proszę o śmiechy i chichy, tylko o rady jak to wybronić. Mam kolegę w masters, który nie wie co na to powiedziec, bo tam tego nikt nigdy nie gra. Nikt tak nie ryzykuje. A w tej grze mój przeciwnik miał 15 roboli. Więc może inaczej, co wy gracie na 3-4gate'a ?

[Edycja qasq - 16.04.2011 o 21:43]
miedziany_95 napisał
Niee bo ten pan jest w srebrze i sądzi że on najlepiej wie co robi a przegrywa tylko przez to że warpgate jest imba jezuu co za trolle są na forach........

to Twoje zachowanie jest trollowate, bo prowokujesz mnie i wyzywasz, powodując chaos i negatywne emocje. to jest niestety charakterystyczne dla Twojego wieku, co Ci uroczyście wybaczam :-)

[Edycja qasq - 16.04.2011 o 21:45]

Markam
Wiadomość [#11]: 16.04.2011 o 21:46

Konto skasowane

Co z tego, że miałeś więcej roboli skoro nie wydawałeś kasy?

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/187351/1/Markam/
r3tsa
Wiadomość [#12]: 16.04.2011 o 21:47

Konto skasowane

WG research nie był ruszany, hmm - od bety?

Ktoś z silver nie ma prawa narzekać na balans, bo każdy pojedyńczy element swojej gry może znacząco poprawić, ba nawet ja nie powinienem narzekać na balans, bo mam za mało doświadczenia w tej grze.

ShadowDancer
Wiadomość [#13]: 16.04.2011 o 21:50

Konto skasowane

Ale nie rozumiesz tego, że jeśli znerfią warpgata, to protoss nie będzie miał ze mną szans? Bo jestem w lidze, w której ludzie nauczyli się grać na 4gate. Ty się nie nauczyłeś, więc ciągle jesteś w srebrze.

PS. większość tossów od golda w dół możesz pozamiatać grając szybkie marudery...

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Astridgas
Wiadomość [#14]: 16.04.2011 o 21:54

Konto skasowane

Ale przecież czy to nie jest imba, że jeśli ktoś robi armię a ja techuję (więc siłą rzeczy wojska nie mam) to przegrywam? biggrin.gif

[Edycja Astridgas - 16.04.2011 o 21:55]

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
qasq
Wiadomość [#15]: 16.04.2011 o 21:57

Konto skasowane

Astridgas napisał
Ale przecież czy to nie jest imba, że jeśli ktoś robi armię a ja techuję (więc siłą rzeczy wojska nie mam) to przegrywam? biggrin.gif

[Edycja Astridgas - 16.04.2011 o 21:55]

nie to nie jest imba. ale nie widziałeś repa. Ja miałem 5marinów, 2,5marudera i 1,75 tanka + 90% stima. A on miał na oko z 6-7stalkerów i 2zety + nic w bazie. nie wiem czy to się nazywa all in czy timing push. ja to nazywam 'albo sie uda albo nie' bo tak jak ktos wyzej napisal, gdybym nie zszedł z rampy i to wybronil, byloby po grze.

Dzięki za myk na marudy, zobacze to dzis w kilku grach.

levabul
Wiadomość [#16]: 16.04.2011 o 22:06

Konto skasowane

To byla jakaś nieudolna wariacja na temat koreańskiego wg rusha, gdzie robi się 10 gate, 12 gas. Więc swoisty all-in.

Astridgas
Wiadomość [#17]: 16.04.2011 o 22:08

Konto skasowane

Jeśli wiesz, że każdy protoss gra to samo, to po prostu sam zainwestuj w early bardziej w armię. Jak będzię 4wg to masz większą szansę, że odeprzesz atak a jak przeciwnik będzie techował to sam możesz go przycisnąć. I ktoś dobrze napisał marudy dobrze się na tossa sprawdzają, w sumie ciężko jest czymkolwiek je skontrować u protossa.

qasq
Wiadomość [#18]: 16.04.2011 o 22:12

Konto skasowane

hm na to blizz wymyślił mega FF ;-) czyli tzw "wejdziesz gdy ci pozwolę, tzn gdy zrobię deathballa". ide pograc zobacze jak to wychodzi.

[Edycja qasq - 16.04.2011 o 22:13]

Astridgas
Wiadomość [#19]: 16.04.2011 o 22:16

Konto skasowane

a także medivaci i możliwość robienia ekspansji ;)

Sulphuriell
Wiadomość [#20]: 16.04.2011 o 22:20

Konto skasowane

qasq napisał
To pokazuje farciarski styl takiej nędznej gry. Ja techuje a on w masę. Terrran sobie też może iść w 5rax mass marine, ale co to za gra?!

Narzekasz, że przeciwnik nie zagrał tak, jakbyś sobie tego życzył? Dobijają mnie pacjenci twojego pokroju. Dostałeś bęcki i tyle, znieś to z godnością, a nie jojczysz jak stara baba po podwyżce cukru. To nie jest kącik wsparcia dla męskich inaczej, chcesz się wypłakać to odpowiednim miejscem są ramiona mamusi.

qasq napisał
to Twoje zachowanie jest trollowate, bo prowokujesz mnie i wyzywasz, powodując chaos i negatywne emocje. to jest niestety charakterystyczne dla Twojego wieku, co Ci uroczyście wybaczam :-)

zakładam z góry, że równie wyrozumiały będziesz w stosunku do mnie. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy. biggthumpup.gif

qasq napisał
Obejrzcie tego repa. Czekam na krytykę. Gram w srebrze, jestem na 2miejscu chyba. Czasem pokonuje złotych, ale generalnie co mnie jeszcze (wulg.)a to to, że za przegrane ze zlotymi, spadam w punktach w srebrze. CO ZA BEZSENS. zapłaciłem 180,- za grę nie po to zeby się (wulg.)ać. Bede pisał z tym do blizza.

hahaha.gif nie zapomnij pod petycją zebrać podpisy najbliższej rodziny i psa.

"Drobi blizzie. Zapłaciłem dużo pieniędzy za grę (to znaczy moja mamusia zapłaciła), ale nie potrafię w nią grać, więc albo przepakujcie moją rasę, żebym nie był smutny, ale oddajcie mi pieniądze, kupię sobie za nie grę Sims. Pozdrawiam, Zenio, lat 10

P.S. Bo tak w ogóle to ja się znam, bo kiedyś to ja nawet z takim ze złota wygrałem."

Skoro czekasz na krytykę, oto ona: grasz w srebrze = gówno wiesz, gówno potrafisz.

[Edycja Sulphuriell - 16.04.2011 o 22:25]

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
REKLAMA
Strona 1 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :