Dziś jest: Czwartek, 14 grudnia 2017, godzina 17:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Hyde Park Off-topic Polityka czyli jebanie scaraba w czoko

Odpowiedź

Temat: Polityka czyli jebanie scaraba w czoko

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Raven
Wiadomość [#21]: 15.04.2011 o 18:42

Znaczy co, sprowadzamy dyskusje do poziomu "PO jest zle bo cukier jest drogi a moja pensja nie urosla, politycy to zlodzieje i trzeba byc glupim, zeby glosowac, teraz nie mam zadnych zobowiazan to w przyszlosci pewnie tez nie bede mial to mnie jebie co sie w kraju dzieje?"

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
PM Email
Ch
Wiadomość [#22]: 15.04.2011 o 19:59

Liga papierzowa

PO jest zle bo cukier jest drogi a moja pensja nie urosla. sad.gif

PM Email
Yano
Wiadomość [#23]: 15.04.2011 o 20:07

Namiestnik

urosnie jak wyjdziesz z brązu

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
PM Email
Ch
Wiadomość [#24]: 15.04.2011 o 20:14

Liga papierzowa

+1potluczony.gif

PM Email
Bart_Illidan
Wiadomość [#25]: 16.04.2011 o 19:41

czyt. LAMERS]PaX

Ch napisał

+1potluczony.gif

+2 yabol.gif

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
PM Email
Yano
Wiadomość [#26]: 16.04.2011 o 21:13

Namiestnik

dziękuje za uznanie, państwo wiedza o czym ja mowie, zwlaszcza ze wymyslilem i zrobilem to sambiggrin.gif

PM Email
Kunta
Wiadomość [#27]: 16.04.2011 o 21:20

STWIERDZAM ZGON BO UMAR

JESTES NORMALNIE NIE DO WYEBANIA !@w!@

PM Email
ChosenOne
Wiadomość [#28]: 07.05.2011 o 02:03

you shall not pass

a co o tym sądzicie?
http://www.tvn24.pl/28377,1(...)osc.html
nie znam się Kunta dokładnie na tych Twoich promach i portach, ale Ciebie to chyba najbardziej dotyczy

All humans will, without exception, eventually die.
PM Email
BlekDef
Wiadomość [#29]: 07.05.2011 o 02:22

Konto skasowane

Jak już dajesz takiego linka, to mógłbyś też do jakiś informacji na temat tego projektu budżetu tongue.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
Rain
Wiadomość [#30]: 07.05.2011 o 02:24

☣Del Soler☣

skroce ci co i jak

"my (politycy) bedziemy mieli albo lepiej albo przynajmniej tak samo wy no coz ktos musi pasa zacisnac nie?"

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
PM Email Strona domowa
BlekDef
Wiadomość [#31]: 07.05.2011 o 02:30

Konto skasowane

Jakoś nie widzę różnicy względem co najmniej kilku poprzednich projektów budżetu. Zresztą politycy zawsze będą mieli lepiej ze swoją pensją i wszystkimi ulgami Cylon_anim.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
ChosenOne
Wiadomość [#32]: 07.05.2011 o 03:23

you shall not pass

raczej moim przesłaniem nie był ten budżet tylko protesty solidarności ... no ta niby odnośnie budżetu :P ogólnie to mi chodzi żeby zrobić rewolucję i dojebać politykom, bo ostatnio to już przegięcia są. np. zamknęli sobie stadiony legia i lecha dla kibiców na jeden mecz, no sorry ale jak dla mnie to jest bezprawie, bo polska liga podlega pzpnowi, który jest niezależnym bytem, a tu się premier wpieprza, a wszystko po co, żeby podpodobać się uefa bo te panienki się boją że nam euro zabiorą
no a politykom to trzeba zajebać tą ich pensję i albo niech zarabiają w innych zawodach, albo można im dać pensję, ale skromną coś między najniższą krajową, a góra średnią krajową i zobaczymy, które cwaniaczki były tylko dla kasy, a którzy serio chcą dobra polski.

[Edycja ChosenOne - 07.05.2011 o 03:25]

All humans will, without exception, eventually die.
PM Email
Crom
Wiadomość [#33]: 07.05.2011 o 09:11

jest lepszy od Ciebie

Do kolejnej rewolucji jeszcze duzo nam brakuje. Musialoby by byc naprawde zle zeby ludzie wyszli na ulice. Co wiecej, musialaby ruszyc cala machina informacyjna zeby ludziom sie chcialo ruszyc dupska. Mam tu na mysli media i ich stronniczosc.

Co do PZPN. Jezeli istotnie sa niezaleznym bytem jak mowisz to i tak sa bytem istniejacym w RP i tym samym podlegajacym pod wszystkie fajne ustawy i administracje a wiec pod rzad. Krok zamkniecie stadionow jest na pewno drastyczny i malo eleganckim rozwiazaniem tymczasowym (bo taki wydaje mi sie byc zamysl) do czasu stworzenia innego wyjscia z sytuacji by jakos opanowac sytuacje skorumpowanych PZPN-owców. Z tym Euro, no jesli to tez jeden z powodow to sie nie dziwie. Stracic tak duza impreze to wielka strata.

Co do politykow i pensji. Prawda, Gdyby obnizyc im pensje to wiekszosc by sobie darowala politykowanie.

[Edycja Crom - 07.05.2011 o 09:11]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
PM Email
Olos
Wiadomość [#34]: 07.05.2011 o 21:28

The Governator

PZPN podlega pod UEFA i FIFA. Było mówione jak rząd chciał im kuratora dać jak jeszcze Listkiewicz był prezesem. Stadiony za to podlegają nie pod PZPN a pod województwa, więc można zamknąć.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
PM Email
Raven
Wiadomość [#35]: 07.05.2011 o 21:34

Wlasnie, najwiekszy problem z tym plebejskim sportem jest taki, ze panstwo do tego doklada. Dlatego zamknac w cholere. Ten caly Lech to dla mnie jeden wielki wrzod na dupie. Mam przynajmniej satysyfakcje, ze podatki place w lubuskim i nie dokladam sie do tego gowna.

Co do idiotycznego pomyslu drastycznego pomyslu obcinania pensji politykom - polecam spojrzec w podreczniki do historii i zobaczyc czym to sie konczy. Jesli ktos ma wladze i nie ma pieniedzy to handluje wladza.

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
PM Email
Yano
Wiadomość [#36]: 08.05.2011 o 14:43

Namiestnik

posłowie i tak mało zarabiają jak na ważne stanowisko, inna sprawa to że robią jeszcze mniej, bo jak taki jeden z drugim po zawodówce rolniczej zdobedzie pare głosów od wieśniactwa i złapie stołek a wiedze o czymkolwiek ma mniejszą niż wiadro śledzi to czego (wulg.) oczekiwać

politykow powinno sie wybierać po ich kwalifikacjach do wykonywania danej czynnosći i w tedy płacic im odpowiednio do wykonanej roboty, a nie tak jak teraz że byle debil porozkleja tone plakatów i inni debile na niego głosują

a piłke nożną powinno sie zamknąć na amen, zawsze mnie to dziwilo jakim cudem pozwala sie na akcje że banda bandytów przychodzi na mecz robić burde a panstwo musi grubą kase walić na ochrone policji a potem drugie tyle na naprawe szkód, gdyby kilka razy w taki kocioł walczących kiboli posypały sie jakies granaty z gazem łazwiącym a potem kazdego by wsadzili do pierdla jednoczesnie zamykając np na pol roku stadion na ktorym zdarzyła sie rozruba to moze by sie to utemperowało... a tak to (wulg.) dzicz !!

[Edycja Yano - 08.05.2011 o 14:44]

PM Email
Olos
Wiadomość [#37]: 08.05.2011 o 14:48

The Governator

Zamykać stadion? Bzdura. Pakować do pierdla? Jeszcze większa. Wtedy taki koleś jeszcze żre na koszt państwa, a poza tym w więzieniach nie ma miejsc. Łapać gnoi, proces szybki i płacić kare. Nie ma kasy to niech dresy sprzeda. Osądzić na szybko z takich 100 i pójdzie fama to sie reszta posra.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
PM Email
Scarab
Wiadomość [#38]: 08.05.2011 o 14:53

ja sondze ze politycy powini miec pensje z innych zawoduw a z bycia politykiem powinni miec tylko prestirz :/ ;/ zlodzieje i mafia tylko taka wienksza

a kibole to co? pobic sie nie mogom na tych stadjonach confused.gif a wy sie nie laliscie w podstawuwce confused.gif co wy swieci tacy a pewnie sami sciongacie pirackie gry i muzyke ;/ ;/ rzal mi was kurvvy

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
Rain
Wiadomość [#39]: 08.05.2011 o 15:06

☣Del Soler☣

tendencyjny sie zaczynasz robic

We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
PM Email Strona domowa
Master-Blaster
Wiadomość [#40]: 08.05.2011 o 15:12

(wulg.), w prl bylo dobre to, ze jak byla potrzeba to otwierali ogien i po poroblemie. Cale to szalikowe gowno bym lagrow poslal

Odi profanum vulgus et arceo
PM Email
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :