Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 19:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hydry w SC2

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Delta
Wiadomość [#101]: 12.05.2011 o 00:38

Konto skasowane

Stalkery ćpają antmaterię, i dzięki temu mogą przenosić się w przestrzeni na niewielkie odległości(blink). Dealerzy urzędują w twilight council, natomiast tzw. research blinka to zwykła procedura przekupywania protossowych urzędasów, żeby zalegalizowali taki proceder. Już nie wspomnę o tym jak ćpają zealoty że tak popierdzielają zostawiając za sobą smugę światła...

r3tsa
Wiadomość [#102]: 12.05.2011 o 01:54

Konto skasowane

To ciekawe co HT ćpają Oo

ShadowDancer
Wiadomość [#103]: 12.05.2011 o 14:36

Konto skasowane

Delta napisał
Shadow lepiej od blizza wie, co będzie w HotS ^_^

Pewnie, jak chcą wprowadzić jakąś zmianę, to dzwonią najpierw do mnie biggrin.gif

ac1d napisał
@up: a skad wiesz, jakiego techpatha wymysli dla niego blizz w sc2? ile gazu bedzie kosztowal?

Bo lurker den miał być morfowany z hydra den, więc albo 2.5, albo 3. Na pewno bardziej po drodze niż spire (na tossa), a na terra też robię hydry jak gra jakiś harras.

[Edycja ShadowDancer - 12.05.2011 o 14:36]

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Delta
Wiadomość [#104]: 12.05.2011 o 16:47

Konto skasowane

Ja tam bym się ucieszył, ale raczej nie będzie. No chyba że Shadow ich zmusi przez ten czerwony hot telefon żeby go wprowadzili. In shadow we believe

dbm
Wiadomość [#105]: 13.05.2011 o 12:58

Konto skasowane

Imo kazda rasa powinna miec

1) mozliwosc dropow - to juz jest
2) jednostki do wojny pozycyjnej - jest tylko tank (i ew. zakopane bane/przestawione spine)

Gdyby kazda rasa miala swojego tanka/lurkera w koncu mozna by grac atak pozycyjny i tworzyc linie frontu. Wydaje mi sie to potrzebne, zeby sc2 nie byl w tak duzym stopniu bitwą kulek, gdzie starcia limitow na srodku mapy trwaja 15 sek i gg.

Tylko co dla tossa w takim przypadku? Moze colo rozkladany jak tank, ale nie atakowany przez air? Moze wolny ale mocny reaver? :D

Venucci
Wiadomość [#106]: 13.05.2011 o 13:11

Konto skasowane

A może super lewiatan który ciśnie wszystko?biggrin.gif A tak na poważnie, każda rasa ma swoje słabe i mocne strony ale trzeba też pamiętać że niektóre jednostki są trudne do skontrowania, np tank z eskortą i missile turetami wokół niego. Ale z drugiej strony w tej grze oto chodzi, czyli jak pokonać podstępem przeciwnika właśnie takiego który uważa że ma przewagę nad tobą.

Po za tym to chyba temat od hydrach? Jak dla mnie to supply mniejszy o jeden czy o 40 hp więcej i jednostka będzie dobra bo jak na razie to jest znerfiona.crying.gif

[Edycja Venucci - 13.05.2011 o 14:24]

ac1d
Wiadomość [#107]: 13.05.2011 o 13:40

Konto skasowane

dbm napisał
Imo kazda rasa powinna miec

1) mozliwosc dropow - to juz jest
2) jednostki do wojny pozycyjnej - jest tylko tank (i ew. zakopane bane/przestawione spine)

1) dropy jednych ras sa nieporownywalnie lepsze od dropow innych ras w okreslonych momentach gry - nie placze, tylko chcialbym odnotowac ten fakt
2) colosus, brood lord - wolno sie poruszaja, maja bardzo duzy zasieg, robia naprawde dobry dmg - dla mnie to kwintesencja wojny pozycyjnej ;-)

lassar13
Wiadomość [#108]: 13.05.2011 o 13:51

Konto skasowane

Broodlord lata, więc nie do końca jest taki niemrawy jak się wydaje, a Collosus... to żart jest?

Sulphuriell
Wiadomość [#109]: 13.05.2011 o 14:33

Konto skasowane

Brood lord jest bardzo wolny. Zgadzam się, że pełni podobną rolę jak tank

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
ac1d
Wiadomość [#110]: 13.05.2011 o 14:41

Konto skasowane

tank musi sie rozstawic, bo musi byc jakas rownowaga ze splashem range 13. BL i lolo takiego zasiegu nie maja, ale maja dzieki temu troche udogodnien - ot, latanie, badz wspinanie sie po klifach. ale nie sa to szybkie jednostki, i raczej powinny pojawiac sie z obstawa, ktora by chronila damage dealerow. przy dd dochodzi jeszcze bardzo wazny aspekt uwaznego ich rozstawienia przed poczatkiem starcia, aby zmaksymalizowac zadawany dmg - czyli, moze nie jest to wojna pozycyjna jak z jakiegos tank commandera, czy jak te stare turowki hexagonalne sie nazywaly, ale ja uwazam, ze to sa dosc istotne elementy wojny pozycyjnej ;-) czy ktos sie z tym zgadza, czy nie, to jego prywatna opinia, tak jak moja przedstawiona powyzej.

i20918
Wiadomość [#111]: 13.05.2011 o 15:00

Konto skasowane

Jest jeszcze carrier biggrin.gif

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
ShadowDancer
Wiadomość [#112]: 13.05.2011 o 18:17

Konto skasowane

Sulphuriell napisał
Brood lord jest bardzo wolny. Zgadzam się, że pełni podobną rolę jak tank

No chyba nie? Spróbuj podbiec pod jadące tanki, a pod lecące brood lordy.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Delta
Wiadomość [#113]: 15.05.2011 o 02:14

Konto skasowane

A jak spróbujesz pobiec przez pole zakopanych banelingów, to już zupełnie

r3tsa
Wiadomość [#114]: 15.05.2011 o 02:15

Konto skasowane

Spróbujcie przebiec przez DT !

Delta
Wiadomość [#115]: 15.05.2011 o 02:30

Konto skasowane

jak się biega dokładnie pomiędzy 2 dt, to trzeba uważać, bo można mieć pecha i skończyć jako część archona.

ac1d
Wiadomość [#116]: 15.05.2011 o 02:53

Konto skasowane

@up: a myslales, ze skad biora energie na tego imba splasha?

Delta
Wiadomość [#117]: 15.05.2011 o 16:43

Konto skasowane

Myślałem że od tych samych specyfików które sprawiają że protossi mają tyle hallucynacjibiggrin.gif

REKLAMA
Strona 6 z 6.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :