Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 03:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hydry w SC2

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
MIchalcok
Wiadomość [#81]: 10.05.2011 o 19:51

Konto skasowane

Delta napisał
No lurkerów nie będzie, blizzard nawet tłumaczył czemu go usunęli:P Ale będzie bunker-poczwara, liczę że bedzie robiła coś fajnego

Pewnie będzie imba

ShadowDancer
Wiadomość [#82]: 10.05.2011 o 20:01

Konto skasowane

Delta napisał
No lurkerów nie będzie, blizzard nawet tłumaczył czemu go usunęli:P

Czemu?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Delta
Wiadomość [#83]: 10.05.2011 o 20:26

Konto skasowane

Uznali że pokrywał się funkcją z banelingiem, więc wyrzucili lurkera. Ale z całym szacunkiem, sam kombinowałe różne nowe buildy, i jeśli cokolwiek oprzesz na banelingach zakopanych, to cała Twoja strategia wygranej opiera się na rzucie monetą, czy wejdzie czy też nie, rzuci skana czy też nie. Jakoś nie pamiętam żeby lurkery stawały się bezuzyteczne jeśli wróg rzucił scana:S

Banelingi są dobre tylko jako dodatkowa taktyka, i są wtedy całkiem ok, ale nie można stworzyć na nich nic solidnego:/

Dagaen
Wiadomość [#84]: 10.05.2011 o 20:48

Konto skasowane

By Hydralisk był grywalny wystarczy dać mu upa prędkości. I wtedy ustawić koszt obu na 100/100 albo zrobić upgrade za 200/200 co by dawał oba. I Hydry byłyby grywalnebiggrin.gif

A za Lurkerem już nie tęsknie - mamy Infestory i Banelingi, po co nam jeszcze jakiś splash na piechotę? Chętniej powitałbym coś co pozwala zescautować Prota/Terka koło 7 minuty, które by nie miało prędkości 5 pikseli na godzinę.

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Kaczorek
Wiadomość [#85]: 10.05.2011 o 21:21

Konto skasowane

Dagaen napisał
By Hydralisk był grywalny wystarczy dać mu upa prędkości. I wtedy ustawić koszt obu na 100/100 albo zrobić upgrade za 200/200 co by dawał oba. I Hydry byłyby grywalnebiggrin.gif

zabrać spida rołczom i dać hydrom. deal? :3

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
ShadowDancer
Wiadomość [#86]: 10.05.2011 o 21:39

Konto skasowane

Dagaen, @up:
A ja słyszałem, że lurker miał być zdizajnowany, jako tier 3 vs armored - czyli coś co imo by się bardzo przydało na death balle (gdyby fungal trwał 2x dłużej).

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
nefbie
Wiadomość [#87]: 10.05.2011 o 21:50

Konto skasowane

Ogólnie zergowi wg mnie brakuje tylko jednego - jednostki która potrafi atakować będąc sama niewidoczną czyli np. lurkera i nie musi być na piechotę i może być bardzo drogi ;) Wiem wiem infesty pod ziemią i mariny zainfekowane, ale to jednak nie to ;)

Sulphuriell
Wiadomość [#88]: 10.05.2011 o 21:51

Konto skasowane

Pojedynki pozycyjne tanki/lurkery to było coś. Mam nadzieję, że Lurker wróci.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Razor
Wiadomość [#89]: 10.05.2011 o 21:58

Konto skasowane

konczyly sie w momencie w ktorym terran robil science vessel i irradiate- to jedyna rzecz ,ktorej T brakuje ,skilla AOE z dmg takim jak to - jakos w SCBW tez bylo EMP i nikt nie plakal ;/

[Edycja Razor - 10.05.2011 o 21:58]

Dagaen
Wiadomość [#90]: 10.05.2011 o 22:42

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Dagaen, @up:
A ja słyszałem, że lurker miał być zdizajnowany, jako tier 3 vs armored - czyli coś co imo by się bardzo przydało na death balle (gdyby fungal trwał 2x dłużej).

I bodajże zasięg 11 po upgradzie. Tylko rolę oblężniczą już mają Broodlordy. Ultralisk też zadaje bonus vs armored i też ma splasha. A spod ziemi atakują infestory i Banelingi:P

Po prostu nie widzę roli dla Lurkera obecnie. No, chyba, że by łaził po klifach to wtedy może wrócićbiggrin.gif

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
r3tsa
Wiadomość [#91]: 10.05.2011 o 22:57

Konto skasowane

Razor napisał
konczyly sie w momencie w ktorym terran robil science vessel i irradiate- to jedyna rzecz ,ktorej T brakuje ,skilla AOE z dmg takim jak to - jakos w SCBW tez bylo EMP i nikt nie plakal ;/

[Edycja Razor - 10.05.2011 o 21:58]

Nie było instant.

Ogólnie słyszałem opinie, że lurker miał być w WoL, ale go usunęli, bo nie mieli pomysłu na jednostkę do dodatku.

Razor
Wiadomość [#92]: 10.05.2011 o 22:57

Konto skasowane

dla mnie moga usunac instant EMP - na HT i tak starczalo

ShadowDancer
Wiadomość [#93]: 11.05.2011 o 00:01

Konto skasowane

Dagaen napisał
Tylko rolę oblężniczą już mają Broodlordy. Ultralisk też zadaje bonus vs armored i też ma splasha. A spod ziemi atakują infestory i Banelingi:P

Tak, tylko do Broodlordów musisz mieć kupę gazu - podstawa armii, z niczym(oprócz hydr może) dobrze nie współgrają, ultralisk nie jest od DPSowania, słaby spalsh ma. A infestory i banele z podziemi tak atakują, że japierdu.

IMO lurker jest dobry, bo właśnie łączy cechy kilku jednostek, tech jest po drodze i dlatego pewnie zobaczymy go jeszcze smiley.gif

ONLY ROCK'N'ROLL

ac1d
Wiadomość [#94]: 11.05.2011 o 00:18

Konto skasowane

@up: a skad wiesz, jakiego techpatha wymysli dla niego blizz w sc2? ile gazu bedzie kosztowal?

Razor
Wiadomość [#95]: 11.05.2011 o 01:08

Konto skasowane

jak dadza lurkery to ja sie przerzucam na zerga ,bo nim gralem w BW

OvenForSix
Wiadomość [#96]: 11.05.2011 o 15:27

Konto skasowane

Tylko jedna rzecz.
Jeden kolega mówił,że zergowi brakuje jednostki która atakowała by,jednocześnie będąc niewidoczną.
Otóż Zerg nie ma ani jednej.
Terran ma Ghosty i Banshee,Protoss ma DT + jego imba invisible od Mothershipa.
A co ma Zerg?
Zerg ma banele,które trzeba odpalić ręcznie gdy są zakopane i infestory które rzucają pro ivul infected marines...

Delta
Wiadomość [#97]: 11.05.2011 o 15:51

Konto skasowane

Shadow lepiej od blizza wie, co będzie w HotS ^_^

ac1d
Wiadomość [#98]: 11.05.2011 o 16:31

Konto skasowane

OvenForSix napisał
Tylko jedna rzecz.
Jeden kolega mówił,że zergowi brakuje jednostki która atakowała by,jednocześnie będąc niewidoczną.
Otóż Zerg nie ma ani jednej.
Terran ma Ghosty i Banshee,Protoss ma DT + jego imba invisible od Mothershipa.
A co ma Zerg?
Zerg ma banele,które trzeba odpalić ręcznie gdy są zakopane i infestory które rzucają pro ivul infected marines...

ta? a tossowi brakuje dobrego splash dropa t2. T ma heliony + stimed marines, ktore moze splashem nie sa, ale tez dosc szybko czyszcza mineraly z dronek. Z ma banele i infestory z FG. a toss nie ma reavera, HT sa t3 i ten tech DLUUUUUUGI i drooooogi (a wiec czas na drop t2 juz dawno minal), plus dronami mozna z palcem wymikrowac ze storma (a sprobuj wymikrowac fungala), colos tez jest t3...

takie bajanie, co ma jakas tam rasa, a co inna nie ma, mija sie z celem. ty nie masz niewidzialnej atakujacej jednostki? spoczko, ja nie mam maphacka na pol mapy dajacego upy do speeda dla moich jednostek, nie mam mozliwosci wyprodukowania kilkunastu probow NA RAZ, zeby zrobic X jednostek musze postawic X budynkow, etc etc etc, wiec quit whinning.

Delta
Wiadomość [#99]: 11.05.2011 o 16:32

Konto skasowane

Ale zerg nie ma latającej jednostki która podnosi inne jednostki z ziemi, IMBA!smiley.gif

r3tsa
Wiadomość [#100]: 11.05.2011 o 17:57

Konto skasowane

Stimpacka stalkerom i będzie balans !

REKLAMA
Strona 5 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :