Dziś jest: Czwartek, 18 października 2018, godzina 23:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior PVE

Plaski20
Wiadomość [#1]: 08.04.2011 o 02:29

Konto skasowane

Witam.

Jeżeli chodzi o talenty warriora to jak teraz sie gra pve w Arms czy Fury ?

Daros666
Wiadomość [#2]: 08.04.2011 o 23:56

Konto skasowane

Fury.

Znowu w Hordzie,mon.
mindseeker
Wiadomość [#3]: 09.04.2011 o 00:22

Konto skasowane

W Arms też się gra. Na PTR Arms robi obecnie o 2k wiecej dpsu od fury na single target,

SiNist3r
Wiadomość [#4]: 14.04.2011 o 13:23

Konto skasowane

mindseeker napisał
W Arms też się gra. Na PTR Arms robi obecnie o 2k wiecej dpsu od fury na single target,

skad takie dane ?

mindseeker
Wiadomość [#5]: 15.04.2011 o 08:23

Konto skasowane

Z własnego doświadczenia. Fury po nerfie mastery nie wiadomo jak będzie wyglądać w PvE, ale pewnie będzie trzeba stackować hit.
Arms dostało buffa Two Handed Weap. Spec o 10% i na PTR robi więcej dpsu na single target od Arms.

Zresztą ja osobiście jak już gram jakieś PvE to nawet teraz Arms, bo fury jest jakieś hmm denne z tym brakiem rage i rng.

Sebastek
Wiadomość [#6]: 19.09.2011 o 20:16

Konto skasowane

cześć

Ja przez pewien czas miałem dylemat czy w pve grać fury czy armsem. Za armsem przemawiało: lepsze aoe większa mobilność i szybsze generowanie rage. Praktycznie w walce armsem nie było u mnie "not enough rage" jak to było na początku z fury. Jednak po upartym treningu i optymalizacji gearu twierdzę że fury na pve jest nieco lepszy. Przede wszystkim łatwiej kontroluje aggro, jest trochę lepszy na single targecie i ma lepsze możliwości autoleczenia. Aoe armsa jest potężne i daje szalony dmg ale co z tego jak zaraz wszystkie moby idą na ciebie? Arms znakomicie sprawdza się tam gdzie aggro nie ma znaczenia czyli na pvp. Na pewno o przydatności tych dwóch klas nie powinny decydować dane z kukieł treningowych

Nafur
Wiadomość [#7]: 20.09.2011 o 14:42

Konto skasowane

zapewne od kwietnia sie zdecydowal juz na cus ;) Ale dorzuce swoje 3 grosze. Jezeli raidujesz sobie bezstersowo praktycznie poziom normal, to arms takze spisze sie bardzo dobrze, roznica jest na tyle minimalna ze warto grac tym co ci bardziej odpowiada.

Narcy
Sebastek
Wiadomość [#8]: 20.09.2011 o 17:20

Konto skasowane

Zgadzam sie. Robiono wiele poważnych testów róznych klas na rajdach i zawsze wychodziło że różnice pomiędzy arms i fury są niewielkie, jednak z regóły na korzyść fury. Według mnie arms jest łatwiejszy do prowadzenia i bardziej ruchliwy. Jednak jeśli preferujemy pve na high poziomie to polecam poważnie pomyśleć nad fury. U siebie rozwiązałem ten dylemat tak że na rajdy i zule chodzę w fury a na bg w arms( z gearem pvp).

A z tym kwietniem to rzeczywiście pojechałem smiley.gif Jednak interesował mnie wątek więc nie spojrzałem na daty.

rxb
Wiadomość [#9]: 25.09.2011 o 17:57

Konto skasowane

Witam.
Podczepię się pod wątek aby nie tworzyć nowego. Jakie warto wybrać glyphy (jakie będą optymalnym wyborem) dla Arms warriora na potrzeby levelowania. Obecnie mam 32lvl i nie zamierzam sie respecnąć jak długo się da. Przy okazji pytanie jak długo jako tako da radę tankować w instach z drzewkiem ARMS. Kiedy warto zmienić na Prot?

I jeszcze takie pytanie dodatkowe odnośnie używanych przez wojownika (nadal pytam o Arms) zdolności/ataków w Defence stance. Jakie powinny być w takim przypadku podstawowe ataki, ewentualnie rotacje.

Gauz
Wiadomość [#10]: 25.09.2011 o 18:20

Konto skasowane

Glyfy to chyba standart lecisz, aczkolwiek bladestorm glyfujesz bo wiecej masz aoe walk niz single, 2 glyfy z Victory rusz tez sie przyda jestes wtedy nie do ubicia przez grupe mobow. W def sie nie bijesz przy drzewku arms zmienianie tylko dla disarmu a dalej znowu w battle. Dual speck od 30 robisz, na inscie w tanku zrobisz wiekszy dmg niz arms.

Nekkro
Wiadomość [#11]: 25.09.2011 o 18:40

Konto skasowane

rxb napisał
Witam.
Podczepię się pod wątek aby nie tworzyć nowego. Jakie warto wybrać glyphy (jakie będą optymalnym wyborem) dla Arms warriora na potrzeby levelowania. Obecnie mam 32lvl i nie zamierzam sie respecnąć jak długo się da. Przy okazji pytanie jak długo jako tako da radę tankować w instach z drzewkiem ARMS. Kiedy warto zmienić na Prot?

I jeszcze takie pytanie dodatkowe odnośnie używanych przez wojownika (nadal pytam o Arms) zdolności/ataków w Defence stance. Jakie powinny być w takim przypadku podstawowe ataki, ewentualnie rotacje.

Prime: Mortal Strike, potem Overpower.
Major: Victory rush, potem jak chcesz, cleave albo sweeping strikes / long charge
Minor: Battle

W def nie uzywamy juz niczego w pve, def stance jest dla tanka.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Sebastek
Wiadomość [#12]: 27.09.2011 o 20:25

Konto skasowane

Na 75 lev dobrze jest do prime dorzucić glyph of bladestorm, (skraca cd bladestorm o 15 sec) ale to jeszcze przed tobą. Co do minor to oprócz battle dobrze mieć comanding (czasem tank o to prosi).

[Edycja Sebastek - 27.09.2011 o 20:29]

Nekkro
Wiadomość [#13]: 28.09.2011 o 09:03

Konto skasowane

commanding to "powinien" rzucac tank, a nie dps ;) zreszta zalezne od sytuacji, gylph nie daje przeciez zwiekszonego efektu dla okrzykow.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Sebastek
Wiadomość [#14]: 29.09.2011 o 10:50

Konto skasowane

Nekkro

Zgoda ale pod warunkiem że tankiem jest inny warek. O tym że tankować może np. palek lub misiek już nie ewspomnę smiley.gif

Rxb

Defense stance jest tylko dla tanka. Dla arms używaj prawie wyłącznie battle stance. Tankowanie w arms jako tako idzie ale jedynie na niskich poziomach, więc lepiej z tego zrezygnuj. Arms jest dpsem, no i fighterem na pvp (tym przede wszystkim). Radzę tego się trzymać jeśli nie chcesz być przezywany od noobów smiley.gif

rxb
Wiadomość [#15]: 30.09.2011 o 11:55

Konto skasowane

Sebastek napisał
Defense stance jest tylko dla tanka. Dla arms używaj prawie wyłącznie battle stance. Tankowanie w arms jako tako idzie ale jedynie na niskich poziomach, więc lepiej z tego zrezygnuj. Arms jest dpsem, no i fighterem na pvp (tym przede wszystkim). Radzę tego się trzymać jeśli nie chcesz być przezywany od noobów smiley.gif

Dlatego wykupiłem sobie u trenera opcję dual talents i teraz muszę poczytać trochę i stworzyć sobie alternatywę w Protection na potrzeby tankowania w instach. Jeszcze tego nie testowałem ale rozumiem, że przełączanie sie pomiędzy 2 konfiguracjami talentów wraz z glifami nic mnie nie kosztuje. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
Przy okazji jeszcze moze mi ktoś podpowiedzieć czy układ talentów w Protection na potrzeby biegania po instach, które napotkam podczas levelowania, powinien byc ukierunkowany na single czy na multi target?

Gauz
Wiadomość [#16]: 30.09.2011 o 16:10

Konto skasowane

Masz racje to nic nie kosztuje takie przelaczanie. Single target tanking to dopiero jak raidujesz, a na insty i bgsy (fc) lecisz w aoe. Buildy masz wszedzie czy tam na EJ, MMO champ. Nie polecam Ci zwyklego skopjowania talentow masz przy kazdym opis przeczytaj dokladnie eliminuje to duza czesc zbytnich problemow i pytan w stylu jak tankowac czy tam DPSowac.

Sebastek
Wiadomość [#17]: 01.10.2011 o 14:28

Konto skasowane

Tylko chyba nie wszedzie będziesz mógł się przełączać. Na instach to ok ale już nie na bg (chyba że coś się tu zmieniło).

Nekkro
Wiadomość [#18]: 03.10.2011 o 09:03

Konto skasowane

da sie zmienic speca tylko przed rozpoczeciem bg, w czasie odliczania.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :