Dziś jest: Środa, 27 marca 2019, godzina 03:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior Fury (Zmiana na PVP)

Francakura
Wiadomość [#1]: 07.04.2011 o 23:16

Konto skasowane

Witam.

Jestem dość świeżym graczem bo zrobiłem swoją pierwszą postać parę miesięcy temu i nie dawno osiągnąłem max lvl 85 w catalsymie. Byłem sobie szarym graczem, pewnie tzw noobkiem, robiłem tylko q i czasami z kumplami po jakiś dungach chodziliśmy. Chciałbym jednak teraz prosić Was o wskazówki co mam zrobic ze swoją postacią bez zmiany specjalizacji (fury) aby być konkretnym dpsem i nie ginac z reki gościa na 80lv ale z pvp gear. Chciałbym teraz kontynuować grę na bg, arenach, czasami raidach jako DPS.

http://eu.battle.net/w(...)a/simple

Wiem, że ta postać wygląda nie za ciekawie, ale bądźcie wyrozumiali ;)

Konkretnie proszę o wskazówki odnośnie:

1. Na co zwracać uwagę przy doborze gearu (oczywiscie oprócz siły i staminy)
2. W jakiej kolejności najlepiej używać najważniejszych czarów/umiejetnosci.
3. Co to jest CDs/ CD ? I jak to się ma do mojej postaci? (Zdarzało się, że po jakimś duelu ktoś mi wytykał dlaczego tego używam przed rozpoczęciem pojedynku)
4. Może jakieś ogólne porady ?

Riexxel
Wiadomość [#2]: 07.04.2011 o 23:36

Konto skasowane

nie dziwne, ze robisz za szmate na duelach skoro masz itemy z pvp, pve dps i pve tank...
Zdecyduj sie co chcesz robic...
DPS na instach + raidy -> pure dps itemy
bg, areny -> itemy pvp
a nie dajesz tych i tych po polowie, wtedy ani dobrego dpsa nie zrobisz, ani nic na pvp nie zdzialasz.

2 - wbiles 85 lvli i nie wiesz co w jakiej kolejnosci dawac? kukla w orgri sie klania.
3. CD - cooldown
4. poczytaj poraniki o warriorze

mindseeker
Wiadomość [#3]: 07.04.2011 o 23:42

Konto skasowane

Do PvP to tylko Arms. Fury się nie nadaje.

Tu masz link do jednego z najlepszych Warriorów EU: http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/shawir/simple
Wzoruj się na nim. Zrób sobie taki spec jak ona ma, takie same glyphy itd.

2. W jakiej kolejności najlepiej używać najważniejszych czarów/umiejetnosci.

Hamstring-->Rend-->Colossus Smash-->Mortal Strike-->Overpower-->Overpower-->Slam

Mniej więcej tak.

4. Może jakieś ogólne porady ?

Znajdź w google macro na Shield Wall, Spell Reflection, Disarm, Recklessnes.

Każdy skilli typu Rend, Hamstring, Mortal Strike itd. zmacruj w ten sposób żeby po naciśnięciu automatycznie zacząć atakować wroga nawet jeśli nie masz rage.

Coś takiego:
/startattack
/cast Mortal Strike

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :