Dziś jest: Środa, 22 maja 2019, godzina 17:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warror ... DK

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
natrakh
Wiadomość [#21]: 08.04.2011 o 16:15

Konto skasowane

Vurio napisał
buu czemu na tym forum ludzie musza sie obrazac i wyzywac nonstop...
ja chce tylko pomoc! a kazde moje slowo musze podpierac profilem streamem itp :/

Zauważ że Ty musisz sie tym podpierac, natomiast co niektórzy nie i jest git;)

[Edycja natrakh - 08.04.2011 o 16:16]

[Edycja natrakh - 08.04.2011 o 16:35]

mindseeker
Wiadomość [#22]: 08.04.2011 o 16:59

Konto skasowane

Skoro masz takie gówniane doświadczenie to czemu się tak mądrzysz?

Bo swoje wiem? Co udowodniłem w temacie o Warku?

To juz byles gotowy zmieszac Vurio z blotem bo go nie poznales, ale jak juz skojarzyles ze to on ( TEN, o ktorym napisales ze ma SKILLA ) to lapki z klawiatury, najpierw salut a potem "oh, to tylko takie sprzeczki male"

A w jakim miejscu ja go chciałem zmieszać z błotem? To była zwykła sprzeczka i wymiana zdań, a druga sprawa, że miałem przyjemność oglądać jego streama jak wbił r1 i trochę z nim pogadałem, więc dlatego napisałem, że go skojarzyłem, a to że jest skillowym graczem to inna sprawa.

a i DK jest nudny.

DK jaki jest taki jest, ale nudny na pewno nie jest. Tylko ktoś kto tą klasą w ogóle nie grał moze coś takiego napisać.

Pan_Zajebisty
Wiadomość [#23]: 08.04.2011 o 17:06

Konto skasowane

mindseeker napisał
Bo swoje wiem? Co udowodniłem w temacie o Warku?

Udowodnił to Kopernik że Ziemia kręci się wokół Słońca. Ty natomiast wykazałeś się brakiem doświadczenia i ignorancją.

mindseeker
Wiadomość [#24]: 08.04.2011 o 17:23

Konto skasowane

W jakim miejscu napisz, zacytuj - czekam.

Udowodniłem, że Warrior/Healer jest anty dla Warlock/Healer o co był spór. Vurio mówił, że anty nie jest, a w tym temacie napisał, że jest, więc?

btw to ostatni post w, który odpisuje jakiemuś debilowi który wtrąca się w dyskusje i nic do niej nie wnosi.

Nekkro
Wiadomość [#25]: 08.04.2011 o 17:47

Konto skasowane

mindseeker napisał
DK jaki jest taki jest, ale nudny na pewno nie jest. Tylko ktoś kto tą klasą w ogóle nie grał moze coś takiego napisać.

No tak, oczywiscie bo nie gralem dk. W koncu to klasa hero dostepna tylko dla kozakow.
Wez sie pan ogarnij, czy przy kazdym zdaniu trzeba pisac "imo" ? Jak male dziecko - jak ktos sie nie zgadza z twoim zdaniem to albo jest noobem ktory wogole nie gral dana klasa albo jakims uposledzonym ktory sie nie zna i napewno gra na piracie.
Czy zeby dojsc do swojego zdania ze jedna klasa gra mi sie przyjemniej a druga nie to musze wbic 2.5k ratingu ? Kpina.

A twoja postawa jaka zaprezentowales w stostunku do Vurio, ktory MUSIAL ci udowadniac ze jest dobrym graczem ( i to udowadniac przez stream bo nie wierzyles ze dal linka swojego chara ) jest zenujaca, bo dopoki nie pokazal ze on to on to zwracales sie do niego w slowach "idiota" itp

I tyle z mojej strony, poprostu wiecej kultury i wzajemnego stosunku. Wszyscy mamy jakies doswiadczenie w grze pvp, moze mniejsze, moze wieksze ale bezpodstawne wywyzszanie sie i napinka na internetowym forum jest smieszna.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Pan_Zajebisty
Wiadomość [#26]: 08.04.2011 o 17:53

Konto skasowane

mindseeker napisał

Udowodniłem, że Warrior/Healer jest anty dla Warlock/Healer o co był spór. Vurio mówił, że anty nie jest, a w tym temacie napisał, że jest, więc?

btw to ostatni post w, który odpisuje jakiemuś debilowi który wtrąca się w dyskusje i nic do niej nie wnosi.

Otóż wymądrzasz się bez przerwy. Negujesz wszystko co się do ciebie mówi. Nawet dokładnie nie przeczytasz tego co jest napisane a już automatycznie w twojej ciasnej mózgownicy układa się plan jakby tu rozmówcę zmieszać z błotem, stwierdzić że jest debilem i nic się nie zna. A jednocześnie jesteś przeciętnym graczem którego tacy jak jak ja czy Vurio zjadamy na śniadanie grając altami w niebieskim sprzęcie z wyłączonym monitorem bez mikrofonu rozpoznając co się dzieje na arenie tylko przy pomocy dźwięku. I mimo że gramy jak nietoperze przy pomocy echolokacji, nawet będąc po ostrym 3 dniowym chlaniu czystego spirytusu połączonego z animal orgią zabawiania się z chomikami oraz przyjmowania dożylnie kilogramów zmielonych w maszynce do mięsa liści marychy aby wyrównać szanse i dać ci choć cień nadziei na wygraną nie potrafisz przyjąć do wiadomości że są gracze którzy przewyższają cię doświadczeniem tak bardzo że twoje brzęczące marudzenie jest jak odgłos grzechotki niemowlaka przy ryku silnika monster trucka.
Nie wiem skąd u ciebie tyle zarozumiałości, może w podstawówce byłeś przewodniczącym koła szachowego albo harcerstwie zdobyłeś sprawności przy schylaniu się po mydło na wyprostowanych nogach ale zewrzyj gębę i zaciśnij poślady. Zamiast się wymądrzać zacznij słuchać ludzi takich jak Vurio a wyjdzie ci to na dobre.

natrakh
Wiadomość [#27]: 08.04.2011 o 18:26

Konto skasowane

Ludzie... nie odpowiada wam dyskutant to nie odpisujcie i tyle. A tak ciągnie się ta "wymiana zdań" i z niej nic nie wynika.

Vurio
Wiadomość [#28]: 08.04.2011 o 19:12

Konto skasowane

Pan_Zajebisty napisał
mindseeker napisał

Otóż wymądrzasz się bez przerwy. Negujesz wszystko co się do ciebie mówi. Nawet dokładnie nie przeczytasz tego co jest napisane a już automatycznie w twojej ciasnej mózgownicy układa się plan jakby tu rozmówcę zmieszać z błotem, stwierdzić że jest debilem i nic się nie zna. A jednocześnie jesteś przeciętnym graczem którego tacy jak jak ja czy Vurio zjadamy na śniadanie grając altami w niebieskim sprzęcie z wyłączonym monitorem bez mikrofonu rozpoznając co się dzieje na arenie tylko przy pomocy dźwięku. I mimo że gramy jak nietoperze przy pomocy echolokacji, nawet będąc po ostrym 3 dniowym chlaniu czystego spirytusu połączonego z animal orgią zabawiania się z chomikami oraz przyjmowania dożylnie kilogramów zmielonych w maszynce do mięsa liści marychy aby wyrównać szanse i dać ci choć cień nadziei na wygraną nie potrafisz przyjąć do wiadomości że są gracze którzy przewyższają cię doświadczeniem tak bardzo że twoje brzęczące marudzenie jest jak odgłos grzechotki niemowlaka przy ryku silnika monster trucka.
Nie wiem skąd u ciebie tyle zarozumiałości, może w podstawówce byłeś przewodniczącym koła szachowego albo harcerstwie zdobyłeś sprawności przy schylaniu się po mydło na wyprostowanych nogach ale zewrzyj gębę i zaciśnij poślady. Zamiast się wymądrzać zacznij słuchać ludzi takich jak Vurio a wyjdzie ci to na dobre.

Poezja! boshe musze Cie jakos obrazic bys mi tez tak odpisal! smiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#29]: 08.04.2011 o 20:59

Konto skasowane

A twoja postawa jaka zaprezentowales w stostunku do Vurio, ktory MUSIAL ci udowadniac ze jest dobrym graczem ( i to udowadniac przez stream bo nie wierzyles ze dal linka swojego chara ) jest zenujaca, bo dopoki nie pokazal ze on to on to zwracales sie do niego w slowach "idiota" itp

Nie pajacu. Nie musiał mi udowadniac, że jeste dobrym graczem, ale to że farmi w 2s Warrior/Healer jako Lock/Healer i co? Nie udowodnił, bo w pierwszym meczu Warrior zjadł Shamana po minucie walki; druga się ciągnęła z pół godziny, ale to War/Heal bez przerwy byli bliscy wygranej a nie na odwrót i w końcu wygrali. Jaki wniosek? A prosty, że miałem racje bo w 2s Warrior/Healer jest anty dla Lock/Healer, a to, że nie jestem lepszym graczem od Vurio nie znaczy, że nie miałem/mam racji.

Pan_Zajebisty takiego kretyna jak ty powinienem zignorować, ale ci odpisze. To, że Vurio jest lepszym graczem nie znaczy, że ma racje o czym się przekonał, bo mimo dowodów z Aren Junkies w postaci wpisó Gladiatorów że Lock/Healer nie zabije War/Healer Vurio pisał, że farmi/farmił ten team.
Co do sprzeczki o DK i Warka kto jest trudniejszy. Mam obie klasy od WotLK - gram dwiema i moje zdanie jest takie, że DK to jest największy faceroll w tej grze obok Shadow Priesta i Moonkina.

swoją drogą zastanawiam się który z pajaców założył specjalnie drugie konto pod tym nickiem żeby mi pojechać, ciekawe.

[Edycja mindseeker - 08.04.2011 o 21:01]

Pan_Zajebisty
Wiadomość [#30]: 08.04.2011 o 21:41

Konto skasowane

Drogi poszukujący umysłu (mindseeker) - swoją drogą zajebiście pasuje do ciebie ta ksywa
Z przyjemnością udowodniłbym ci że ja piszę z Warszawy a Vurio z Krakowa gdyby choć odrobinę zależało mi na opinii takiej forumowej ladacznicy napinającej się jak guma od majtek. Ale na szczęście ja nie mam tyle cierpliwości co Vurio żeby najpierw wysyłać linka do postaci bo oczywiście nie uwierzysz, nie będę specjalnie dla takiego niewyróżniającego się niczym jak gówno w przeręblu gamonia stawiał stream. Ba! Mało tego przecież w to też nie uwierzysz. Musiałbym zapewne jak Vurio mówić do ciebie na streamie, i pisać na forum no i może jeszcze wysłać Ci moje nagie fotki jednocześnie transmitując video przez skype'a tak żeby widać było co się dzieje u mnie na ekranie. Na koniec musiałbym pokazać swój dowód osobisty i zatańczyć hinduski taniec deszczu w przebraniu batmana z bananem na w pół wciśniętym w odbyt żebyś w końcu raczył uwierzyć że to rzeczywiście ja. Cześć jestem Wiesiek i też mam 14 lat - nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.
Założyłem tu konto bo chciałem się przekonać na własnej skórze jakim jesteś zacofanym młotem. Gdybyśmy się cofnęli 400 lat wstecz (do okresu na którym zatrzymała się mózgownica której poszukujesz) to orałbym tobą pole a po wszystkim kazałbym cię wychłostać i nabić na pal. Zwróć uwagę że nie tylko ja jestem zdania że robisz z siebie wszystko wiedzącego bohatera i znawcę wszystkich i wszystkiego. A skoro kilka osób mówi ci że jesteś osłem to kup sobie siano. Wypchaj sobie nim gębę zajmij się żuciem a nie pluciem na innych, bo jak widzisz nawet w pluciu znajdzie się ktoś mocniejszy od ciebie.
Wszyscy cieszymy się niezmiernie że grasz war i dk i że "już prawie" masz 2.2. Przyjmij też do wiadomości że dla takich graczy jak ja i Vurio ten rating nie istnieje. My to robimy na altach grając klasami które dopiero poznajemy. Ty patrzysz w lustro i widzisz króla, my patrzymy na ciebie i widzimy plebs... prostego pastucha z którym w ramach zużywania nadmiaru czasu możemy się pobawić w pseudo przepychanki na forum żeby zobaczyć jak się robisz się różowiutki w wysiłku, żyłka ci pęka i popuszczasz w spodnie byle by tylko udowodnić wszystkim dookoła swoje prawdy.

Garn
Wiadomość [#31]: 08.04.2011 o 22:51

Konto skasowane

Niestety, Mindseeker, ten na górze ma racje. On tylko napisał to, co od dawna widzi i przeszkadza reszcie osób na tym forum...

Czasami jak widzę twoje posty to jedyne co się da zrobić to facepalm.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
mindseeker
Wiadomość [#32]: 08.04.2011 o 22:59

Konto skasowane

co Vurio żeby najpierw wysyłać linka do postaci bo oczywiście nie uwierzysz,

Głupi kretynie to on chciał mi udowodnić coś czego nie udowodnił ja się tylko na to zgodziłem i co? Wygrałem, bo Vurio mi nic nie udowodnił na swoim streamie.
Jesteś aż takim debilem żeby nie rozumieć tak prostych rzeczy? Ja żadnego streama nie chciałem, bo wiedziałem że mam 100% racje , a stream to tylko potwierdzil.

Przyjmij też do wiadomości że dla takich graczy jak ja i Vurio ten rating nie istnieje.

Głupi gamoniu w tym temacie jest tylko sprzeczka. Ja się z Vurio nie wyzywam, więc spieprzaj z tego tematu i idz gdzie indziej siać ferment.
To że jest lepszym graczem to znaczy, że ma zawsze rację??

I nie odpisuj mi na ten post imbecylu, bo nie wpieprzasz się w trakcie dyskusji i plujesz kwasem nie wiedząc nawet o co chodzi.

[Edycja mindseeker - 08.04.2011 o 23:00]

natrakh
Wiadomość [#33]: 08.04.2011 o 23:09

Konto skasowane

Gdzie są modzi ja sie pytam?;) 6.Bądź kulturalny. Wypowiedzi obrażające lub dyskryminujące innych użytkowników będą kasowane lub edytowane, zaś ich autor ukarany zablokowaniem dostępu na forum.;)

[Edycja natrakh - 08.04.2011 o 23:36]

Garn
Wiadomość [#34]: 08.04.2011 o 23:15

Konto skasowane

Mindiseeker sorry ale to TY tutaj jesteś taki (wulg.)ający, nie my. Nawet jeżeli ten koleś to czyjeś multikonto to ma rację.

Więc weż trochę więcej pokory

i zamknij się.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Pan_Zajebisty
Wiadomość [#35]: 08.04.2011 o 23:28

Konto skasowane

mindseeker napisał
Głupi kretynie to on chciał mi udowodnić coś czego nie udowodnił ja się tylko na to zgodziłem i co? Wygrałem, bo Vurio mi nic nie udowodnił na swoim streamie.
Jesteś aż takim debilem żeby nie rozumieć tak prostych rzeczy?

Doskonale wiem o co wam poszło i znam przebieg meczy ze stream. Nigdzie nie stwierdziłem że nie wiem na jaki temat toczy się dyskusja. Poza tym jak raczyłem wymienić wcześniej przyszedłem tu nie po to żeby robić z ciebie idiotę - nie da się zrobić czegoś co już zostało zrobione - ale po to by pośmiać się z ciebie i twoich masońsko-żydowsko-mocherowo-beretowych teorii.

Głupi gamoniu w tym temacie jest tylko sprzeczka. Ja się z Vurio nie wyzywam, więc spieprzaj z tego tematu i idz gdzie indziej siać ferment.
To że jest lepszym graczem to znaczy, że ma zawsze rację??

Ależ proszę "sprzeczaj" się. Tak tak ty sam ze sobą. Bo tu się nikt nie sprzecza, my tu wymieniamy poglądy a ty na swoim poziomie chlewni dalej wylewaj swoje brudy myśląc że możesz coś zdziałać kiedy obiekt twojego ataku znajduje sie daleko poza twoim zasięgiem.

Jeżeli ktoś jest po prosto lepszym graczem to nie znaczy że zawsze ma rację. Ale między Vurionem a tobą jest taka różnica jak między "szczaniem w piwnicy" a "piciem w Szczawnicy". Niby obaj gracie w wow ale znaczycie coś zupełnie innego. On jest topowym lockiem a ty wypasasz owce.

mindseeker
Wiadomość [#36]: 09.04.2011 o 00:16

Konto skasowane

Ale między Vurionem a tobą jest taka różnica jak między "szczaniem w piwnicy" a "piciem w Szczawnicy".

A co to ma do rzeczy w ogóle? Chrzanisz o tym w każdym poscie ale to nie ma nic do rzeczy.
Była sprzeczka o to, czy war/healer jest anty dla lock/healer. I tu stary nie trzeba być r1 żeby wiedzieć, że war/heal od czasów tbc jest największym anty combo dla lock/healer, a w cata z warriora burstem to już w ogóle nie ma opcji żeby lock/heal ich pokonali bez popełnienia błędów tych drugich. Vurio chciał mi udowodnić, że jest inaczej, ale na "marnym" dla ciebie i niego 2,2 mmr war/priest ich zjedli, więc wbij sobie do tej zakutej pały, że jak ktoś jest słabszym graczem to też może mieć rację.

dla mnie koniec dyskusji

edit:

co do tego streama. Wiem, że to były tylko 3 mecze i równie dobrze Vurio i shaman mogli wygrać z war/heal. Wierze, że jesteś w stanie wygrać, ale nie farmić tak jak pisałeś w tamtym temacie.

[Edycja mindseeker - 09.04.2011 o 00:21]

Pan_Zajebisty
Wiadomość [#37]: 09.04.2011 o 00:34

Konto skasowane

Nie jestem tu po to żeby dyskutować czy war/heal jest ciężki bo to wszyscy wiedzą że to trudny matchup dla lock/heal. Twierdziłeś że się nie da wygrać w tym matchupie ale jesteś w błędzie.

Vurio
Wiadomość [#38]: 09.04.2011 o 01:06

Konto skasowane

mindseeker napisał
Ale między Vurionem a tobą jest taka różnica jak między "szczaniem w piwnicy" a "piciem w Szczawnicy".

A co to ma do rzeczy w ogóle? Chrzanisz o tym w każdym poscie ale to nie ma nic do rzeczy.
Była sprzeczka o to, czy war/healer jest anty dla lock/healer. I tu stary nie trzeba być r1 żeby wiedzieć, że war/heal od czasów tbc jest największym anty combo dla lock/healer, a w cata z warriora burstem to już w ogóle nie ma opcji żeby lock/heal ich pokonali bez popełnienia błędów tych drugich. Vurio chciał mi udowodnić, że jest inaczej, ale na "marnym" dla ciebie i niego 2,2 mmr war/priest ich zjedli, więc wbij sobie do tej zakutej pały, że jak ktoś jest słabszym graczem to też może mieć rację.

dla mnie koniec dyskusji

edit:

co do tego streama. Wiem, że to były tylko 3 mecze i równie dobrze Vurio i shaman mogli wygrać z war/heal. Wierze, że jesteś w stanie wygrać, ale nie farmić tak jak pisałeś w tamtym temacie.

[Edycja mindseeker - 09.04.2011 o 00:21]

mowiles ze sie nie da .. a ja uwazam innaczej. chce przypomniec ze dk+healera tez sie nie dalo zabic! a jednak pojechalismy.

pozatym przed streamem powiedzialem ze bede gral na altach na low rated. wiec prosze nie wypominaj tego
plus ten warior priest jest rank 3 w 2s i rank 4 in 3s wiec kolesie maja lekkie pojecie na temat pvp.

zapraszam cie na stream jak tylko znajdziesz czas i sobie poogladaj areny. i mam nadzieje ze sie w koncu przekonasz ze mowie prawde.

dodam ze zawsze mowilem ze walki na war+healer sa nudne dlugie i CHOLERENIE TRUDNE nie polecam nikomu kto zaczyna pvp. pozatym sam widziales ze na tego warriora gralismy z 30 min. zycze powodzenia tobie lub komukolwiek wytrzymania tak dlugo jako lock+healer vs dobry war+healer

ta walka tutaj jest lekko glupia:/ ale niestety musze cie poprosic zebys powstrzymal sie z komentarzami w kazdym topicu mowiac ze wszystko wiesz itp. jest to mocno irytujace jak chcesz mnie pouczac lub pokazywac ze nie mam racji. lubie otrzymywac krytyke ale ona musi pochodzic od kogos kto sie zna na danej rzeczy. a niestety ty czesto mowisz rzeczy wyssane z palca.

nie chce nikogo tutaj obrazac bo to bez sensu ale prosze cie bys troszeczke zawezil swoje wypowiedzi. bo czesto tutaj trafiaja ludzie ktorzy potrzebuja jakis informacji a nie bredni plus klotni.

wiem ze to zabrzmi bardzo dziwnie i pewnie lekko nartystycznie ale ludzie na aj czy na streamie zadaja mi mnostwo pytan i jak im odpowiadam to szanuja moje slowa. nawet jak zmieniaja ich caly swiatopoglada w pvp(odnosnie locka) bo nie dowierzaja ze da sie wygrac jako lock+healer vs war+heal. czy rls vs rmp, kfc 2xhealer+war albo tez boskie lsd2.

nie mowie ze jestem guru czy best lock ever. ale mam tych lockow troche (wszystkich na glad rangu) i gram na ciekawym ratingu vs ludzie o podobnych umiejetnosciach .

wiec prosze o zakonczenie tych klotni oraz odrazu dziekuje i przepraszam za to ze kogos obrazilem :/

[Edycja Vurio - 09.04.2011 o 01:08]

mindseeker
Wiadomość [#39]: 09.04.2011 o 01:22

Konto skasowane

Jednak jeszcze odpisze w kulturalny sposób.

Nie jestem tu po to żeby dyskutować czy war/heal jest ciężki bo to wszyscy wiedzą że to trudny matchup dla lock/heal. Twierdziłeś że się nie da wygrać w tym matchupie ale jesteś w błędzie.

Nie da się wygrać to nie znaczy dosłownie, że się nie da, bo każdy team może wygrać z każdym. Obecnie gram holy pal/war i jak spotykamy team Shadow Priest/Mage to wiem, że to przegramy jeśli oni nie popełnią błedu. Wszystko moge z moim palkiem zrobić idealnie, ale jeśli oni czegoś nie spieprzą to i tak nie wygramy i to jest właśnie anty combo.

war/heal vs lock/heal jest podobnie i nie jest to moje subiektywne zdanie, bo przez przypadek znalazłem na arena junkies odnośnie tego temat i wypowiedziało się mnóstwo osób z ratingiem 2.8k+ i mówili to samo co ja. Pamiętam też, że Chikusho z tego forum glad lock w za czasu WotLK pisał o tym, że praktycznie nie da się wygrać jako lock/heal vs war/heal bo Warriora nie da się kontrolować lockiem.

plus ten warior priest jest rank 3 w 2s i rank 4 in 3s wiec kolesie maja lekkie pojecie na temat pvp.

No właśnie. Sam wiesz, że jak wiedzą co robić to ich nie zjedziecie. Trafili by wam się wtedy słabsi i byście ich pokonali doświadczeniem i skillem.

pozatym sam widziales ze na tego warriora gralismy z 30 min. zycze powodzenia tobie lub komukolwiek wytrzymania tak dlugo jako lock+healer vs dobry war+healer

Nie chce się znowu kłócić, ale powiedz mi szczerze czy walka nie trwała tak długo między innymi dlatego na jakiej graliście arenie? Na ruins of lorderon śmiem twierdzić, że trwalo by to znacznie krócej.

nie dowierzaja ze da sie wygrac jako lock+healer vs war+heal. czy rls vs rmp, kfc 2xhealer+war albo tez boskie lsd2.

Da się wygrać z kazdym, ale ty pisałeś, że farmiłeś war/heal to jest różnica.

Nekkro
Wiadomość [#40]: 09.04.2011 o 09:58

Konto skasowane

mindseeker napisał
Pamiętam też, że Chikusho z tego forum glad lock w za czasu WotLK pisał o tym, że praktycznie nie da się wygrać jako lock/heal vs war/heal bo Warriora nie da się kontrolować lockiem.

w wotlk warrior mial szarze i intercept, wiec jasne ze lock nie mial go jak dobrze kontrolowac.

a i ten

[Edycja Nekkro - 09.04.2011 o 09:59]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :