Dziś jest: Piątek, 28 lutego 2020, godzina 03:46
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Błąd podczas wczytywania kampanii

Odpowiedź

Temat: Błąd podczas wczytywania kampanii

Scarab
Wiadomość [#1]: 30.03.2011 o 13:30

Konto skasowane

nie wiem co sie stalo, ale kampania nie chce sie wczytac. wszystko stalo sie, gdy zmienilem tylko nazwe z kampanii DFD na swoja wlasna i teraz zamiast kampanii nic sie nie wczytuje, a tylko i wylacznie wyswietla to co znajdowalo w poprzednim menu. zmiana z powrotem na poprzednia nazwe nie pomaga, a plik wazy tyle co wazyl. zależałoby mi, żeby wyciągnąć potrzebne mapy, bo opcje kampanii to moglbym sobie sam przestawic najwyzej recznie. POMOCY!

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
cezare
Wiadomość [#2]: 30.03.2011 o 16:33

Konto skasowane

Czasami WE nie dołącza zewnętrznych danych (takich, jak np. mapy), ale wtedy kampania zajmowalaby ~20KB i wywalała błąd.... Jeśli się wczytuje i ma odpowiedni rozmiar to jest nadzieja, że uszkodzony jest tylko główny plik kampanii.
Potrzeby jest Ci jakiś edytor MPQ (ja najbardziej polecam ten ), otwierasz nim kampanię, eksportujesz mapy (o ile tam będą, jeśli nie to współczuję), tworzysz nową kampanię i dodajesz mapy.

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Scarab
Wiadomość [#3]: 30.03.2011 o 20:30

Konto skasowane

Żadnych plików w środku nie ma... No cholera, z jakiegoś powodu musi ważyć 14 mb.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :