Dziś jest: Poniedziałek, 20 stycznia 2020, godzina 03:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Promblem z battle.net ( oryginalny wc3)

Odpowiedź

Temat: Promblem z battle.net ( oryginalny wc3)

shadolek
Wiadomość [#1]: 26.03.2011 o 10:14

Konto skasowane

Czesc! Mam oryginalnego wc3 z dodatkiem, jednak nie moge grac przez battle.net na europejskich serwerach. Pojawia sie nastepujacy komunikat "Nie udało sie połączyć z battle.net. Możliwe że łaczysz się z niewłaściwym serwerem. Jeśli używasz modemu , to przed połączeniem z battle.net. musisz ręcznie połączć się z Internetem." Probowalem na azjatyckich - wszystko dziala, ale sa straszne lagi, ktore zabijaja przyjemnosc z gry znacznie szybciej niz moi oponeci mnie sad.gif

Czy ktos ma podobny problem, albo jakis pomysl, jak to naprawic? smiley.gif z gory dziekuje

Verix
Wiadomość [#2]: 26.03.2011 o 19:20

Konto skasowane

Mam dosłownie ten sam problem od kilku dni... Poprostu z dnia na dzień nie mogłem wejsc w battleneta, wczesniej wszystko było ok. Przyłączam się do prośby o pomoc

uncc
Wiadomość [#3]: 28.03.2011 o 16:51

Konto skasowane

Panowie miałem to samo...prawy przycisk na ikonce wara--->Właściwości---->Zgodność---->I ustawiacie Windows XP Service Pack 3----->Zastosuj wchodzicie w gre i bedzie wam dzialac...mi to pomoglo.

[Edycja uncc - 28.03.2011 o 16:51]

potluczony.gif
Verix
Wiadomość [#4]: 31.03.2011 o 00:57

Konto skasowane

U mnie niestety nie zadziałało... Nawet próbowałem przeinstalować gre. Ciagle to samo

uncc
Wiadomość [#5]: 31.03.2011 o 15:01

Konto skasowane

No to sa dwa wyjscia...Spróbuj odpalic gre z płyty a jak to nie pomoże to kumpel mi kiedyś powiedział jak mi to długo wyskakiwało że blizzard zbanował mi cd-key'a...nie wiem czy to prawda ale sprobuj odpalic z plyty i jesli mam cracka to musisz go odinstalowac.

potluczony.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :