Dziś jest: Sobota, 23 marca 2019, godzina 12:32
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground Dzwna sprawa z dobieraniem graczy w random battlegrounds

Odpowiedź

Temat: Dzwna sprawa z dobieraniem graczy w random battlegrounds

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Ksho
Wiadomość [#21]: 28.03.2011 o 12:45

Konto skasowane

Nekkro napisał
jedyna opcja żeby 85 spotkal 84 lvl na bg jest taka, ze 85 wbil ten lvl podczas bg. 85 maja osobna grupe, 80-84 swoja.

A widzisz tego nie wiedziałem, pisałem tylko w porównaniu do około lvl 60 gdzie były postacie z lvl bodajże o rozpiętości 5 jak dobrze pamiętam. Czyli w tej sytuacji fajnie to rozwiązali, każdy ma równe szanse na max lvl cap i nie ma niespodzianek z jakimiś cudakami twinkami itp. już nie mogę się doczekać jak wbije 85 lvl smiley.gif

No ale można by się uprzeć i samemu się wykoksać na jakimś poziomie lvl żeby skopać dupe twinką ale to już raczej nie możliwe bo po zablokowaniu exp na bg już ciężko wejść. Dupy się już im nie skopie :/
No i tego npc-a co wstrzymuje zdobywanie exp to już powinni usunąć bo nie ma on racji bytu w takiej sytuacji.

Riexxel
Wiadomość [#22]: 28.03.2011 o 19:19

Konto skasowane

bo? nie kazdy robi twinka, zeby tylko na bg siedziec. Ja sobie spokojnie exp zatrzymalem na 80tym lvlu zeby sobie Glory of the Hero zrobic.

pussymonsta
Wiadomość [#23]: 28.03.2011 o 19:52

Konto skasowane

ja na 70 lvlu ubrałem się full brutal gladiator, gram areny z kumplem z gildi, ale exp leci ;p teraz tylko i wyłącznie na BG expie do 75 lvl, bo fajnie się gra jak 3 gości na tobie siada a ty tylko riptide+healing surge i full hp, przy czym interruptują albo na fake cast albo ghost wolfa ;d

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :