Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 07:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: hunter w cata OVER-POWER ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
tdk
Wiadomość [#1]: 22.03.2011 o 22:52

Konto skasowane

Siema mam pytanie odnośnie gry hunterem w cata. 1-jak się wam gra z fokusem

isama
Wiadomość [#2]: 22.03.2011 o 23:03

Konto skasowane

gram przy rahimie, nie fokusie.

Nekkro
Wiadomość [#3]: 23.03.2011 o 08:32

Konto skasowane

zalezy na kim mam fokus.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
watman
Wiadomość [#4]: 23.03.2011 o 09:26

Konto skasowane

tdk napisał

1) patrz sig
2) zaraz sie zleca jeczydupy od piwipi, ale ja akurat na piwipi mam wyjebane calkowicie smiley.gif

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Bimbaj
Wiadomość [#5]: 23.03.2011 o 09:48

Konto skasowane

ja jako flag carrier napisze tylko z jako jedyne to to bydle nie daje mi zyc^^ (ofc jak jst ogarnity) uzi2.gif

mindseeker
Wiadomość [#6]: 23.03.2011 o 10:20

Konto skasowane

Nie gram Hunterem, ale napiszę tylko tyle, że:
-mana dla hunterów to był fail
-takie skille jak volley itd to był fail
Czemu? Bo hunter nie jest do cholery casterem żeby z many korzystać. Teraz przypomina trochę mechanika rogala i tak powinno być

Blizz to zrozumiał, ale jeszcze trochę brakuje, bo trapy są wciąż Magic - nie wiem czemu do dziś

[Edycja mindseeker - 23.03.2011 o 10:21]

Nekkro
Wiadomość [#7]: 23.03.2011 o 11:28

Konto skasowane

czemu w temacie jest OVER-POWER skoro autor pyta jak sie innym gra ? ;)

przepraszam, nudze sie w robo czekajac na otwarcie serwerow...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Prowler
Wiadomość [#8]: 23.03.2011 o 15:52

Konto skasowane

jest jeszcze "?" a to chyba coś znaczy...

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Garn
Wiadomość [#9]: 23.03.2011 o 15:58

Konto skasowane

mindseeker napisał
Nie gram Hunterem, ale napiszę tylko tyle, że:
-mana dla hunterów to był fail
-takie skille jak volley itd to był fail
Czemu? Bo hunter nie jest do cholery casterem żeby z many korzystać. Teraz przypomina trochę mechanika rogala i tak powinno być

Blizz to zrozumiał, ale jeszcze trochę brakuje, bo trapy są wciąż Magic - nie wiem czemu do dziś

[Edycja mindseeker - 23.03.2011 o 10:21]

Kiedyś słyszałem że w beta Wowa Hunter korzystał z focusa. Ale był wtedy takim rogalem ranged, a wtedy każda umiejętność przetrwania solo była overpower i Hunter był za dobry z tym i zamiast tego dostał manę żeby wychodził z niej po 3 strzałach. Focus zachował tylko pet. W sumie typowy sposób nerfienia w classicu smiley.gif

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
tdk
Wiadomość [#10]: 23.03.2011 o 22:40

Konto skasowane

Prosze o usunac temat

angr.
Wiadomość [#11]: 24.03.2011 o 23:01

Konto skasowane

Hunterzy i tak są i zawsze byli najlepszą klasą...

W Cata gra się całkiem przyjemnie, hunter spokojnie topuje DPS, rządzi w PvP (jeśli się potrafi, a ja nie potrafię ; ) i może solować jeszcze więcej starego contentu.

edit: @down smiley.gif

[Edycja angr. - 26.03.2011 o 23:58]

dorobo
Wiadomość [#12]: 25.03.2011 o 11:14

Konto skasowane

angr. napisał
Hunterzy i tak są i zawsze byli najlepszą klasą...

W Cata gra się całkiem przyjemnie, hunter spokojnie topuje DPS, rządzi w PvP (jeśli się potrafi, a ja nie potrafię ; ) i może solować jeszcze więcej starego contentu.

Topowac metery może wiekszośc ogarnietych dpsów, w PvP wymaga naprawde dobrego ogarnięcia żeby cokolwiek ugrac, głównie daje rade w rBG (chociaż są lepsze/"latwiejsze" klasy), a w solowaniu starego contentu nigdy nie dorówna takiemu death knightowi czy chocby palkowi.

mindseeker
Wiadomość [#13]: 25.03.2011 o 11:26

Konto skasowane

hunter spokojnie topuje DPS, rządzi w PvP (jeśli się potrafi, a ja nie potrafię ; )

Hunter to jest kolego najgorszą klasą do PvP - nie ma gorszej w tej chwili.

alvin
Wiadomość [#14]: 30.03.2011 o 03:58

Konto skasowane

mindseeker napisał
hunter spokojnie topuje DPS, rządzi w PvP (jeśli się potrafi, a ja nie potrafię ; )

Hunter to jest kolego najgorszą klasą do PvP - nie ma gorszej w tej chwili.

uczymy sie grac, uczymy smiley.gif gram huntem, mam woja alta i powiem tak: wojem zawsze hunterow atakuje bo teoretycznie najlatwiejszy cel Cylon_anim.gif i to sie sprawdza zazwyczaj... bo jak trafiam na huntera ktory ogarnia temat - nie ma szans smiley.gif ogolnie trudna klasa do pvp z powodu koniecznosci trzymania duzego dystansu, ale ma ogromne mozliwosci, co widze kiedy gram swoim huntem na BG choc przyznaje sie - nie ogarniam tego wogole cool.gif pozatym - hunt nie ma zabijac w 1v1, ma stac w tle i dobijac biggthumpup.gif

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
Vaeryn
Wiadomość [#15]: 12.04.2011 o 17:09

Konto skasowane

tdk napisał

W zasadzie może być, ale nadal nie lubię zbyt krótkiego buffa Marksmana za dwa steady shoty, który powoduje za dużą goraczkę przy napierdzielaniu w klawisze.

alvin napisał

uczymy sie grac, uczymy smiley.gif gram huntem, mam woja alta i powiem tak: wojem zawsze hunterow atakuje bo teoretycznie najlatwiejszy cel Cylon_anim.gif i to sie sprawdza zazwyczaj... bo jak trafiam na huntera ktory ogarnia temat - nie ma szans smiley.gif

Co podejrzewam ma większy związek z tym, że ty wojem nie ogarniasz niż to, że hunterzy są zajebiści.

pozatym - hunt nie ma zabijac w 1v1, ma stac w tle i dobijac biggthumpup.gif

Powiedz to magom, spriestom i lockom. Też range dpsy, więc oni też powinni tylko dobijać i nie mieć wiele do powiedzenia 1 na 1. Dodatkowy problem pojawia się w sytuacji kiedy zostajecie już tylko 1 na 1. Wtedy hunter jak najbardziej ma za zadanie dobijać bo niby co mu pozostaje. Większy problem z drugim elementem - staniem w tlen. Tła jakoś wówczas czarodziejsko nie ma.

[Edycja Vaeryn - 12.04.2011 o 17:12]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
alvin
Wiadomość [#16]: 13.04.2011 o 04:02

Konto skasowane

Vaeryn napisał
Co podejrzewam ma większy związek z tym, że ty wojem nie ogarniasz niż to, że hunterzy są zajebiści.

nie mam alta z kazdej klasy wiec wypowiedziec sie moge tylko na linii woj-hunt: wojem gra sie zdecydowanie latwiej jak huntem, wrecz dodam ze woj w pvp przy obecnym ukladzie sil jest naprawde przyjemna klasa i latwa (grajac wojem raz na tydzien nie mam wiekszych problemow z survivalem na bg), a hunter jest klasa ktora w pvp wymaga umiejetnosci i ogarniecia tematu, nie ma one-shot killa

Nekkro
Wiadomość [#17]: 13.04.2011 o 09:11

Konto skasowane

a warrior to ma ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
alvin
Wiadomość [#18]: 13.04.2011 o 13:03

Konto skasowane

Nekkro napisał
a warrior to ma ?

ma znacznie wiekszy power niz hunt w pvp

Vaeryn
Wiadomość [#19]: 13.04.2011 o 17:25

Konto skasowane

Zrobiłem se dla sportu statsy mojej battlegroupy (Rampage-Saccage, EU) w 3 na 3. Poniżej procentowy rozkład ile jest jakich klas wśród najlepszych 2000 trójek. Stan sprzed godziny.

Jak widać warriorów deko więcej niż huntów.

[Edycja Vaeryn - 13.04.2011 o 17:28]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
MS
Wiadomość [#20]: 13.04.2011 o 17:53

Konto skasowane

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie klasy znajdujące się pomiędzy Warkiem a Magiem to hybrydy, które na arenach występują zarówno jako dps i healer. Dopiero to nam pokazuje jaką (biorąc pod uwagę klasy dps) przewagę ma warrior nad pozostałymi damage dealerami smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :